Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

California State University, Long Beach

California State University Long Beach

1949 yılında kurulmuş olan California State University, Long Beach (CSULB), CSU sisteminin 23 kampüsünden biridir. Okul aynı zamanda “The Beach” yani kumsal olarak da tanınır çünkü okula çok yakın mesafede bulunan plajları, sörf daha birçok su sporu imkanları ile öğrencilerine gayet keyifli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Kaliteli akademik eğitimi ve öğrencilerine gösterdiği özel ilgi ile de uluslararası öğrencilerin tercih ettiği kampüslerden biri haline gelmiştir.

Güney Kaliforniya’nın 5 mil uzunluğundaki kumsalına sadece 2 mil uzaklıkta bulunan okul kampüsü ve Long Beach, renkli sosyal yaşamı ve ambiyansıyla şehir yaşantısının birleştiği bir kenttir. Yıl boyu hava sıcaklığı 17-27 derece arasında seyretmekte olan şehirde yaşayanlar kışın ılık ve güneşli günlerin, yazın ise okyanusun vermiş olduğu serinliğin tadını çıkarırlar.

Long Beach kampüsünde sunulmakta olan akredite MBA Programı gün içerisinde sunulan full-time bir programdır. Bu program full-time olarak eğitim almak isteyen öğrenciler için çok uygundur. Lock-step olarak adlandırılan MBA eğitimi, geleneksel MBA programlarına çok benzemekle beraber daha hızlı ve kısa sürede tamamlanabilen bir programdır.

Long Beach MBA Programı, yüksek öğrenim sisteminde yer alan en prestijli ve tanınmış akreditasyon kuruluşu Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) International tarafından tanınmaktadır.

Long Beach kampüsü, Los Angeles bölgesinde muhteşem bir kampüs içerisindedir. California State Üniversite Sistemi içerisinde en iyi üniversite olarak kabul edilen CSU-Long Beach yaklaşık 130 farklı alanda lisans veya yüksek lisans eğitimi verir.

Üniversitenin, İngilizce kursları yıl boyunca devam eder ve yaklaşık 40 farklı ulustan yüzlerce öğrenci burada İngilizce kursu izler. Programlara, Ağustos, Ocak aylarında 15 hafta olarak başlanır, Mart ayında 7 haftalık bir program, Mayıs ayında 12 hafta devam eden bir başka program başlamaktadır. Haftada 25-31 saat arası yoğun bir program verilir. İngilizcesi yeterli olan öğrenciler, Üniversitede lisans veya yüksek lisans eğitimine başlayabilir. Öğrenciler, aile yanında, özel apartmanlarda veya yurtta konaklayabilir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım