Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Burnaby School District Kanada'da Lise

Burnaby School District

Okulun Uluslararası Öğrenci Programına anaokulundan 12. sınıfa kadar olan öğrenciler alınır. Uluslararası öğrenciler, liseden mezun oluncaya kadar bir veya daha fazla ders yılı boyunca Kanadalı öğrencilerle yan yana eğitim görürler. Burnaby’de 41 ilköğretim okulu (anaokulundan 7. sınıfa kadar) ve 8 ortaöğretim okulu (8 – 12. sınıflar) vardır. Burnaby okullarında çok geniş seçenekli akademik eğitim, ileri düzey yerleştirme, üstün başarı, görsel sanatlar ve sahne sanatları, teknoloji, bilgisayar bilimleri ve spor dersleri düzenlenir.

Burnaby School District Kanada'da Lise

Okulun Uluslararası Ögrenci Programına anaokulundan 12. sınıfa kadar olan ögrenciler alınır. Uluslararası ögrenciler, liseden mezun oluncaya kadar bir veya daha fazla ders yılı boyunca Kanadalı ögrencilerle yan yana egitim görürler. Burnaby’de 41 ilkögretim okulu (anaokulundan 7. sınıfa kadar) ve 8 ortaögretim okulu (8 – 12. sınıflar) vardır. Burnaby okullarında çok genis seçenekli akademik egitim, ileri düzey yerlestirme, üstün basarı, görsel sanatlar ve sahne sanatları, teknoloji, bilgisayar bilimleri ve spor dersleri düzenlenir. Ayrıca ögrencilere kulüplere katılma, gönüllü çalısma ve liderlik deneyimleri kazanma, akademik

seminerlere ve çesitli okul gezilerine katılma gibi ek olanaklar sunulur; bütün bu olanaklar ögrencilerin saglam bir akademik temele oturan çok yönlü bir egitim almalarını saglar. Bütün okullarda karma egitim sistemi uygulanır. Ortaögretim yas grubundaki ( 13 – 18 yas) ögrenciler 25 yasından büyük aile bireylerinin yanında ya da onaylanan yabancı bir ailenin yanında kalabilirler. Anne ya da babasıyla birlikte yasamayan tüm ögrencilerin bir velisi olması gerekir. 5. sınıfa kadar olan ilkögretim ögrencileri mutlaka anne ya da babalarıyla birlikte yasamak zorundadırlar. 6. sınıf ögrencileri bir akrabalarının (teyze, hala, dayı, amca, büyükanne, büyükbaba) yanında kalabilirler. Özel durumlarda, 7. sınıf ögrencileri onaylanan yabancı bir aileye konuk olabilirler.Okul Toronto’da  yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lise eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım