Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Buckmore | Corpus Christi College

Buckmore | Corpus Christi College

Oldukça saygın ve prestijli bir yaz kursu olan Bucksmore Young Leaders Programı öğrencilerin sadece dil yeteneklerini değil, güven ve liderlik potansiyellerini de geliştirme konusunda zorlu ve modern bir yaklaşım sunuyor. Geleceğin liderleri olacak çocuklara ihtiyaç duyacakları anahtar becerileri kazandırıyor.

Eğitim Programları

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

104-17yaş arası  

Dersler haftalık 28 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 11 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler tek ya da iki kişilik odalı yurtlarda kalır. Erkek ve kız öğrencilerin binaları ayrıdır. Banyo paylaşımlıdır. Çamaşır makinaları ücretsizdir.

Aktiviteler

Murder Mystery Night, geleneksel akşam yemeği, University Challenge 

Geziler: Londra, Oxford, Ely, Cambridge, Windsor Castle, Oxford Street, Covert Garden, Greenwich


Bilmeniz Gerekenler

Programa B2 (upper-intermediate) seviyesinde İngilizcesi olan öğrenciler başvurabilir. Program teorik dersler, interaktif dersler, proje araştırmaları, gerçek hayattan vaka çalışmaları içerir. Halka açık konuşma ve sunum becerilerini geliştirmeye yönelik dersler, müzakereler, tartışmalar, zaman yönetimi gibi dersler vardır.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Cambridge şehrindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 4 Temmuz – 15 Ağustos arası

  • 4 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım