Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Brunel University London

Brunel Üniversitesi Londra

Brunel University 1966 yılından bu yana Üniversite statüsünde eğitim vermektedir. Londra’nın Uxbridge semtinde bir kampüs içerisinde eğitim veren üniversite Londra Heathrow Havalimanına çok yakın bir mesafededir. Toplam 13,000 öğrencinin eğitim yaptığı üniversitede 113 farklı ülkeden gelen 2,000 yabancı öğrenci lisans veya yüksek lisans eğitimi yapmaktadır.

Londra merkeze metro ile 40 dakikada ulaşılan üniversite, öğrencilerine hem canlı ve dinamik biri Londra atmosferi hemde çok özel bir kampüs içerisinde sakin ve huzurlu bir akademik çalışma olanağı sağlamaktadır.

Brunel University of London Hakkında

Brunel University of London Hakkında


Brunel University 1966 yılından bu yana üniversite statüsünde eğitim vermektedir. Londra’nın Uxbridge semtinde bir kampüs içerisinde eğitim veren üniversite, Londra Heathrow Havalimanına çok yakın bir mesafededir. Toplam 17,682 öğrencinin eğitim aldığı üniversitede 150 farklı ülkeden gelen 8,500 uluslararası öğrenci lisans veya yüksek lisans eğitimi almaktadır. Bu nedenle Brunel University of London, öğrencilerin kültürler arası bir ortamda eğitim almalarına olanak sağlar.

Londra merkeze metro ile 40 dakikada ulaşılan Brunel University of London, öğrencilerine hem canlı ve dinamik biri Londra atmosferi hem de çok özel bir kampüs içerisinde sakin ve huzurlu bir akademik çalışma olanağı sağlamaktadır.

Brunel University of London, adını ünlü İngiliz mühendis Isambard Kingdom Brunel'den almıştır. Brunel University of London, mühendislik, tasarım, işletme, iletişim, sağlık bilimleri ve sosyal bilimler gibi birçok alanda üstün bir eğitim kalitesi sunmaktadır.

Brunel University of London kampüsü, modern ve yenilikçi bir tasarıma sahiptir ve öğrencilere eğitimlerinin yanı sıra sosyal aktivitelerde de yer alabilecekleri bir ortam sunar. Brunel University of London spor kompleksi, yüzme havuzları, fitness salonları, tenis kortları ve futbol sahaları gibi birçok imkan sunarak öğrencilerin spor yapmalarına olanak tanır.

Ayrıca, Brunel University of London öğrencilerin kariyerlerine yönelik destek vermektedir. Kariyer hizmetleri, öğrencilere staj ve iş fırsatları, şirketlerle network kurma, kariyer danışmanlığı gibi konularda yardımcı olmaktadır. Brunel University of London, belirli bölümlere Placement seçeneği sunmaktadır. Bu seçeneği tercih eden öğrenciler eğitim sürelerinin sonunda, 1 sene boyunca sektörde lider firmalarda çalışmaktadır.

Brunel University of London araştırma alanında da üstün bir başarı göstermektedir. Brunel University of London araştırma merkezleri, akademisyenlerin, öğrencilerin ve uluslararası araştırma grupları ile birlikte çalışarak dünya çapında etkili sonuçlar elde etmektedirler. Brunel University of London, birçok alanda önde gelen araştırmalar yapan birçok bilim adamı ve araştırmacıya sahiptir. Bu araştırmalar, öğrencilere sağlanan eğitim kalitesini arttırır ve kariyerleri için önemli fırsatlar sunmaktadır. Research Excellence Framework (REF) 2021'e göre “world-leading" olarak değerlendirelen araştırma miktarı son 7 yılda %63 artmıştır.

 

Brunel Üniversitesi, uluslararası bir üne sahip bir üniversite olup öğrencilerin akademik başarılarını teşvik etmek ve kariyerlerine yönelik fırsatlar sunmak için çeşitli eğitim programları ve sosyal etkinlikler sunmaktadır. Üniversitenin modern kampüsü, öğrencilerin eğitim deneyimini zenginleştirir. Ayrıca, Londra'nın merkezine kolayca ulaşma imkanı sunması, öğrencilere Londra'nın turistik ve kültürel yerlerini keşfetme fırsatı sağlar. Tüm bu nedenlerden dolayı, Brunel University of London öğrenciler için ideal bir eğitim kurumu olarak görülmektedir.

 

Neden Brunel University of London
Brunel University İngiltere’nin en hızlı gelişen, dinamik, yenilikçi ve araştırmaya önem veren üniversitesi olarak öne çıkmaktadır. Önümüzdeki 10 yılda 170 milyon sterlin yatırım yapmayı planlamaktadır. Brunel University, bir araştırma üniversitesidir. Özellikle Mühendislik, Teknoloji, Uygulamalı Bilimler, Eğitim Bilimleri, Sosyal Bilimler (Hukuk, İktisat ve Yönetim Bilimleri), güzel sanatlar, spor akademisi gibi alanlarda çok başarılı bir üniversitedir.

“Research Assessment Exercise” kategorisinde Brunel University aşağıdaki alanlarda 4 veya 5 puan almıştır; Business and Management, Biological Sciences, Brunel Institute of Bio-Engineering, Design, Economics and Finance, Electronic and Computer Engineering, Human Sciences, Information Systems and Computing, Law, Mathematical Sciences, Mechanical Engineering, Politics, Systems Engineering and the Wolfson Centre for Materials Processing.

Teaching Quality Assessments kategorisinde ise tüm dallarda 20 ve üzeri puan almıştır. Puanlama maksimum 24 üzerinden yapılmaktadır.

Devamını Oku

Brunel University of London Dünya Başarı Sıralamaları

Brunel University of London Dünya Başarı Sıralamaları

Brunel University of London, The Guardian’ın The best UK universities 2023 – Rankings sıralamasında 116. sırada yer almaktadır.

Brunel University of London, The Complete University Guide - University Ranking (UK) sıralamasında 81. sırada yer almaktadır

Brunel University of London, THE (Times Higher Education) - University Ranking, tüm dünya üniversitelerini içeren sıralamada 401-500 aralığında yer almaktadır.

Brunel University of London, QS - World University Ranking tüm dünya üniversitelerini içeren sıralamada 412. sırada yer almaktadır.

 

 

 

Brunel University of London Öğrenci Sayıları

Brunel University of London tarafından 2022 yılında yayınlanan rapora göre aktif olarak 17.682 öğrenci eğitim almaktadır. Toplam öğrenci nüfusunun %45’i uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır.

 

 

 

 

 Brunel University of London Sosyal Olanakları
Lisans eğitimine başlayan her bir öğrenciye Brunel Ünivertesi tarafından ilk yıl için yurt garantisi verilmektedir. Yüksek Lisans öğrencilerine de yurt garanti edilmektedir. Tüm yurt odaları ücretsiz internet ağına sahiptir. Kampüs içerisinde spor sahaları, gimnasium, kütüphane, sosyal tesisler, bilgisayar merkezleri, özel çalışma odaları, kafeler, supermarket ve restoranlar bulunmaktadır.

Brunel University Student Union tarafından organize edilen 150 farklı kulüp bulunmaktadır. Sanat gösterileri, tiyatro, film gösterimi kampus içerisinde düzenlenmektedir. Kampüs içerisinde Medical Centre bulunur ve 24 saat öğrencilere hizmet verir. Yabancı öğrenciler için Student Union bünyesinde temsilciler bulunur ve öğrencilerin her türlü sorununda yardımcı olurlar. “Brunel University Language Centre” tarafından ücretsiz İngilizce Destek Kursları verilir. Bu kurslar lisans ve yüksek lisans öğrencileri herhangi bir ücret ödemeden katılabilirler.

Brunel University of London Şehir ve Bölge Hakkında

Heathrow Havaalanı’na yakın bir konumda bulunan ve Londra merkezine metro ile sadece 45 dakika uzaklıkta olan Brunel Üniversitesi, Londra’nın Uxbridge semtinde öğrencilerini ağırlamaktadır. Öğrenciler, Uxbridge istasyonundan 10 dakika içinde restoranlara, kafelere, mağazalara ve dans kulüplerine ulaşabilmektedir. Sakin bir yere kaçmayı tercih edenler için ise pitoresk manzaralar Brunel'in hemen yanı başında bulunmaktadır.

Uxbridge, sosyal olanakları ve canlı atmosferiyle tanınan bir kenttir. Kent, birçok alışveriş merkezi, sinema, bar, restoran, kütüphane ve spor salonları gibi çeşitli sosyal olanaklara ev sahipliği yapmaktadır. Uxbridge, The Pavilions, intu Uxbridge ve The Chimes alışveriş merkezleri ile birçok popüler mağaza ve restorana ev sahipliği yapmaktadır. Odeon Uxbridge sineması ise en son çıkan gişe filmlerini ve sanat filmlerinin gösterimlerini yapmaktadır. The Good Yarn, The Crown and Treaty ve Fig Tree gibi bar ve restoranlar ise yüksek kaliteli yemekler sunmaktadır. Uxbridge Kütüphanesi, geniş bir kitap ve dergi koleksiyonuna sahiptir ve sessiz bir çalışma alanı sunmaktadır. Uxbridge, öğrenciler, turistler ve yerel halk için birçok farklı etkinlik ve aktivite sunan canlı bir kenttir.

Devamını Oku

Brunel University of London Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Brunel University of London Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları
A level sınavlarında başarılı olan veya International Baccalaureate (IB) diplomasına sahip olan öğrenciler lisans programlarına direk katılabilirler. Türkiye’de lise mezunu olan öğrenci, normal koşullarda, bir akademik yıl süren “foundation” programı izlemek zorundadır.

Brunel University International Pathways Centre tarafından daha kısa süren “foundation” programı verilmektedir. Bu program 14 hafta sürer. Program Intensive International Foundation Engineering (IIFE) olarak bilinir. Brunel University mühendislik alanında çok iyi bir üniversitedir. Lisans giriş kriterlerine az bir farkla uymayan öğrenciler IIFE programını takip ettikten sonra lisans programlarına kabul edilirler.

Brunel University, ayrıca Foundation of Engineering programı, Foundation of Information Technology programı vermektedir. Bu programlar 9 ay devam eder. Ayrıca, Brunel University kampüsü içinde eğitim veren London International College of Business and Technology (LIBT), Business and Management ve IT and Computing Foundation programları vermektedir.

2 yıllık meslek yüksek okulu mezunları lisans programlarına 1 veya 2. sınıftan kabul edilebilirler.

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • IELTS 6.0 - 6.5 - 7.0 (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.)
  • Hazırlık eğitimi (A level veya IB varsa, doğrudan 1. sınıftan başlanılabilir)

·        75% veya 3.8/5 başarı oranına sahip lise diploması

Yüksek Lisans Kabul Koşulları;

4 yıllık lisans diploması sahibi her öğrenci Brunel Üniversitesine yüksek lisans başvurusu yapabilir. Genelde 2.4 ve üzeri bir not ortalaması kabul için yeterli olabilir ancak bazı bölümler için 2.8 ve üzeri istenir. MBA gibi özel programlarda istenilen not ortalaması 3.2’lere kadar çıkabilmektedir. Ekstra olarak bazı kurslar için iş deneyimi istenebilir. IELTS veya TOEFL sonucu olmayan öğrenciler, Brunel University tarafından yapılan “BrunELTS The Brunel English Language Test” sınavına girebilirler. Bu sınavda yüzde 60 ve üzeri not alan öğrenciler lisans veya yüksek lisans programlarına, TOEFL veya IELTS olmaksızın kabul edilir.

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

  • IELTS 6.0 - 6.5 - 7.0 (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.)

·        Lisans Diploması: 2.4-2.8/4.0

 

Brunel University Popüler Bölümleri

Brunel University, birçok farklı alanda eğitim vermektedir ve öğrencilere geniş bir yelpazede programlar sunmaktadır. Brunel University of London'ın en popüler bölümlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

En çok talep gören Lisans Bölümleri

·        Computer Science

·        Computer Science (Artificial Intelligence)

·        Business Computing (eBusiness)

·        Computer Science (Software Engineering)

·        Business and Management

·        Entrepreneurship and Innovation

·        International Business

·        Medicine

·        Civil Engineering

·        Law

En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri

·        Wireless and Computer Communication Networks

·        Data Science and Analytics

·        Artificial Intelligence Strategy

·        Management

·        International Business

·        MBA

·        Business Finance

·        Disease Mechanisms and Therapeutics

·        Finance and Investment

·        Advanced Engineering Design

Brunel University of London Pre-Sessional Kursları

Brunel University lisans ve master programlarına başvuru yapıp İngilizce seviyelerini istenilen düzeye getirememiş öğrenciler için düzenlenen Brunel Pre-Sessional kursları, 5,6,8,10,12,16 ve 20 hafta olarak yapılabilir. Kısa dönem pre-sessional kursları sadece yaz aylarında, akademik eğitim yılı başlamadan düzenlenir. Uzun dönem kurslar ise kış ve bahar aylarında verilir.

 

 

Brunel University of London Foundation Courses - Hazırlık Kursları

Brunel University Foundation Kurslar LIBT adlı bir kurum tarafından Brunel University kampüsünde verilmektedir. 9 ay süren “LIBT Foundation” programları sonrası öğrenci Brunel Univesity’de lisans eğitimine başlayabilir. Ayrıca 14 hafta süren Pre-Master programı kampüs içerisinde verilmektedir.

Brunel University of London PHD Programları

Brunel University London 74 farklı PhD programı sunmaktadır. PhD programları genellikle 3 ila 4 yıl arasında sürmektedir. PhD ücretleri ise 17.000£ ile 21.000£ arasında değişmektedir. Dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.5, 7.0 ya da IELTS 7.5 gereklidir. Bölümler arasında farklı dil gereksinimi bulunmaktadır. Belirli PhD bölümlerinde part-time seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek tercih edildiğinde 3 yıl full time olan bir program, 6 yıl part-time şeklinde verilmektedir.

Research Excellence Framework (REF) 2021'e göre Brunel Üniversitesinde yapılan "world-leading" araştırma miktarı son yedi yılda neredeyse üçte ikilik (63%) bir artış göstermiştir. Brunel Üniversitesi tüm İngiliz üniversiteleri arasında research-intensive kategorisinde en iyi 40 arasında yer almaktadır.

 

Brunel University of London Online, Uzaktan Eğitimler

Brunel University London, 8 farklı yüksek lisans programında uzaktan eğitim seçeneği sunmaktadır. Aktif olarak 1500’den fazla öğrenci Brunel University London uzaktan eğitim programlarında eğitim almaktadır. Bu programlar full time olarak 1 yıl, part-time olarak 2 yıl sürmektedir. Uzaktan eğitim ücretleri ise 10.000£ ile 11.500£ arasındadır. Dil gereksinimi olarak ise IELTS 6.0 ya da IELTS 6.5 gerekmektedir. Bölümler arasında farklı dil gereksinimi bulunmaktadır. Brunel University London mezunları, online yüksek lisans programlarına katılmaları halinde %15 indirimden yararlanırlar.

Devamını Oku

Brunel University London Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

Brunel University  London İş Olanakları
Brunel University diğer İngiliz üniversitelerinde olduğu gibi Türk öğrencilere part-time çalışma olanakları sağlamaktadır. Gerek kampüs içerisinde gerekse kampüs dışında part-time çalışma olanakları bulunur. Türk öğrencilerin eğitim dönemlerinde yasal olarak haftalık 20 saat çalışma hakkı bulunur.

Brunel University London, Global University Employability Ranking 2022 sıralamasına göre, tüm İngiliz üniversiteleri arasında 14. sırada yer almıştır. Destination of Leavers from Higher Education raporuna göre, Brunel University London mezunlarının %94’ü mezun olduktan sonraki 6 ay içerisinde iş bulmaktadır.

Brunel University London Kariyer Merkezi, öğrencilere kariyer danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Öğrenciler ve mezunlar, Kariyer Merkezi'nin web sitesinde yer alan online eğitimlere ve kaynaklara erişebilirler. Bunlar arasında CV hazırlama, mülakat teknikleri, kariyer planlama ve iş arama stratejileri gibi konularda, web seminerleri ve diğer online eğitimler yer almaktadır.

Brunel University  London Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

Brunel University Hazırlık Ücreti: 17.000 £

Brunel University Lisans Ücretleri: 18.000 £- 21.500 £

Brunel University Yüksek Lisans Ücretleri: 19.500 £- 24.000 £

Brunel University MBA Program Ücreti: 28.000 £

Brunel University of London Burs Olanakları: Ortalaması 3.0/4.0 üzeri olan öğrencilere başarı puanlarına göre £6,000 burs imkanı sağlanmaktadır.

 

Brunel University London Konaklama Seçenekleri

Brunel University of London Konaklama Seçenekleri

Brunel University, kampüs içerisinde toplam 4000 oda kapasitesine sahip çeşitli yurtlar barındırmaktadır. Brunel Üniversitesi bünyesindeki yurtlara 31 Ağustos tarihinden önce yapılan başvurulara, oda çıkma garantisi vermektedir. Buna ek olarak, uluslararası öğrencilere özel olarak eğitim süresi boyunca kampüs içerisinde yurt garantisi verilmektedir. Brunel Üniversitesi yurt odaları genel olarak, yatak, gardırop, çalışma masası ve sandalyesi, eşyaların koyulabileceği raflar ve internet bağlantısı içermektedir. Ayrıca ödenen haftalık yurt ücretlerine internet faturası, elektrik faturası, su faturası, ısınma bedeli ve temel eşya sigortası dahildir. Ek olarak yurtların güvenliği için 24 saat görev yapan güvenlik personelleri bulunmaktadır. Brunel University tarafından 3 tip o da seçeneği sunulmaktadır. Standart oda seçeneğinde, banyolar ortak kullanımdır. En süite seçeneğinde, odalarda özel banyolar bulunmaktadır. Studios/ Flats seçeneğinde ise daireye özel mutfak ve banyo bulunmaktadır. Bu seçeneğin dışındaki tüm seçeneklerde mutfaklar ve çamaşırhaneler ortak kullanımlıdır. Brunel Üniversitesi, bedensel engelli öğrencilere özel hazırlanmış odalar bulundurmaktadır.

Brunel University of London Yurt Fiyatları

Borough Road Hall: 236 £
Faraday Hall: 197 £
Syd Urry Hall: 185 £
George Shipp Hall: 185 £
Trevor Slater: 185 £
Concourse Hall: 185 £
Shoreditch Hall: 189£
Mill Hall: 189£
Brian Winstanley Hall: 186 £
David Neave Hall: 186 £
Stephen Bragg Hall: 186 £
Maurice Kogan Hall: 186 £
Runnymede Hall : 186 £
Central Hall: 186 £
East Hall : 186 £
Meadow Hall: 186 £
Michael Bevis Hall: 186 £
North Hall: 186 £
West Hall: 186 £
Maria Grey Hall: 186 £
Gordon Hall: 186 £
Kilmorey Hall: 186 £
St Margarets Hall: 186 £
Bishop Hall: 186 £
Lacy Hall: 186 £
Southwark Hall: 186 £
Stockwell Hall: 186 £
Fleming Hall: 177 £
Galbraith Hall : 134 £
Chepstow Hall : 134 £
Clifton Hall : 134 £

 

Brunel University  London Başvuru Tarihleri

Brunel University lisans bölümleri için son başvuru tarihi olarak 25 Ocak kabul edilmektedir. 25 Ocak – 30 Haziran arası dönem ise geç başvuru statüsünde değerlendirilmektedir. Belirtilen zaman aralığında, sadece kontenjanı dolmayan bölümlere lisans öğrenci alımı yapılmaktadır.

Brunel University yüksek lisans ve master bölümleri, genellikle eylül ve ocak ayında başlamaktadır. Eylül ayında başlayan master programları için son başvuru tarihi 21 Temmuz olarak kabul edilmektedir. Ocak ayında başlayan yüksek lisans programları için 6 Kasım son başvuru tarihi olarak kabul edilmektedir. Belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurularda, şayet bölümde kontenjan varsa ve mülakat, vize işlemleri için yeterli süre bulunuyorsa alım yapılabilmektedir. Lisans ve yüksek lisans başvurularının değerlendirilme süreleri ortalama 4 ila 8 hafta arasında sürmektedir.

Brunel University  London İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

Herhangi bir İngiliz Üniversitesinde eğitim almak isteyen bir Türk öğrenci TIER 4 vizeye sahip olmak zorundadır. TIER 4 vizeye sahip olan Türk öğrenciler, mezuniyet sonrasında yasal olarak 2 sene İngiltere’de yaşama ve çalışma hakkına sahip olur. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım