Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Brunel University London

Brunel University London - Brunel Üniversitesi Londra

1966 senesinden beri üniversite statüsünde eğitim veren Brunel Üniversitesi; ekonomik, sosyal ve kültürel fayda sağlayan, çok disiplinli, araştırma ağırlıklı, lider bir teknoloji üniversitesi olarak yerini her geçen gün güçlendiriyor. Brunel Üniversitesi bölümleri, 150 farklı ülkeden gelen 14.000’e yakın öğrenciye lisans, MBA, yüksek lisans ve doktora programları sunuyor. Dinamik bir atmosferde başarılarla dolu bir akademik hayat arayan kişilerin tercihi Brunel Üniversitesi, İngiltere’nin en hızlı gelişen yenilikçi üniversitelerinin başında geliyor. Brunel Üniversitesi bölümleri arasında; mühendislik, teknoloji, uygulamalı bilimler, eğitim bilimleri, sosyal bilimler ve güzel sanatlar öne çıkıyor.

 

Brunel Üniversitesi’nin öğrenme ve öğretme yaklaşımı; seminerler, grup çalışmaları ve pratik etkinlikler gibi etkileşimli, yüz yüze, kampüs içi öğretime öncelik verirken çevrimiçi derslerle de destekleniyor. Brunel Üniversitesi, her yıl öğrencilerine öğrenim ücretlerinin maliyetini karşılamaya, yaşam giderlerine katkıda bulunmaya veya her ikisine birden yardımcı olan 600'den fazla burs ve indirim seçeneği sunuyor. 

 

Öğrencilerine ilk yıl yurt garantisi veren Brunel Üniversitesi’nin yeşillikler içindeki kampüsünde; kafeler, spor salonu, kütüphane, sosyal tesisler, bilgisayar merkezleri, ibadet alanları, tıp merkezi ve eczane, özel çalışma odaları, süpermarket, restoranlar, barlar ve gece kulübü bulunuyor. 100’den fazla öğrenci kulübünün olduğu Brunel Üniversitesi’nde belli dönemlerinde sanat gösterimleri, film ve tiyatro etkinlikleri düzenlenirken, kampüste bulunan sağlık merkezi 24 saat hizmet veriyor.

Yabancı öğrencilere, öğrenci birliği bünyesindeki yardımcı personellerle hizmet veren Brunel Üniversitesi’nde; öğrencilerin oryantasyon dönemini hızlandırmak üzere İngilizce destek kursları da veriliyor.


Arjantin'den Zimbabve'ye kadar 150 ülkeden 3.100'ün üzerinde uluslararası öğrencisiyle, canlı ve çok kültürlü bir topluluk olan Brunel Üniversitesi bölüm ücretleri 14.000-25.000 pound arasında değişiyor. Brunel Üniversitesi başvuru yapmak isteyenler için son tarih 1 Nisan. Mükemmeliyetçiliği, yenilikçilikliği ve girişimci ruhunu, yaptığı her şeyin merkezine alan “Brunel Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Brunel Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Brunel Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Brunel Üniversitesi Başvuru Zamanı

Pek çok İngiltere üniversitesi gibi öğrencilerine kampüs kapsamında çalışma olanağı sunan ve özellikle part time çalışma imkanlarıyla öğrencilerin hayatına yeni bakış açıları kazandıran Brunel Üniversitesi için son başvuru günü 1 Nisan.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Lisans eğitimi alan öğrencilerine ilk yıl yurt garantisi veren ve yüksek lisans öğrencilerine yurt olanağı sunan Brunel Üniversitesi’nin yeşilliklerle süslü kampüsünde; kafeler, spor sahaları, spor salonu, kütüphane, sosyal tesisler, bilgisayar merkezleri, özel çalışma odaları, süpermarket ve restoranlar bulunuyor. 100’den fazla öğrenci kulübünün olduğu Brunel Üniversitesi’nde belli dönemlerinde sanat gösterimleri, film ve tiyatro etkinlikleri düzenlenirken, kampüste bulunan sağlık merkezi 24 saat hizmet veriyor. Yabancı öğrenciler için öğrenci birliği bünyesindeki yardımcı personellerle hizmet veren Brunel Üniversitesi’nde, öğrencilerin oryantasyon dönemini hızlandırmak üzere İngilizce destek kursları da veriliyor.

Lokasyon

Heathrow Havaalanı’na yakın bir konumda bulunan ve Londra merkezine metro ile sadece 45 dakika uzaklıkta olan Brunel Üniversitesi, Londra’nın Uxbridge semtinde öğrencilerini ağırlıyor. Öğrenciler, Uxbridge istasyonundan 10 dakika içinde restoranlara, kafelere, mağazalara ve dans kulüplerine ulaşabiliyor. Sakin bir yere kaçmayı tercih edenler için ise pitoresk manzaralar Brunel'in hemen yanı başında.

Üniversitenin Başarıları:

 • Brunel University London, eğitim açısından dünyanın en İngiliz üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

 • Brunel University London, Times Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 400’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 77 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6 IELTS puanı

Brunel Üniversitesi Bölümleri

 • Business Computing (eBusiness) BSc
 • Business Computing (Human Computer Interaction) BSc
 • Business Computing (Social Media) BSc
 • Business Computing BSc
 • Computer Science (Artificial Intelligence) BSc
 • Computer Science (Digital Media and Games) BSc
 • Computer Science (Network Computing) BSc
 • Computer Science (Software Engineering) BSc
 • Computer Science BSc
 • Information Systems, Computing and Mathematics with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Industrial Design and Technology BA
 • Product Design BSc
 • Product Design Engineering BSc
 • Computer Systems Engineering (Networks) BEng
 • Computer Systems Engineering (Software) BEng
 • Computer Systems Engineering BEng
 • Computer Systems Engineering MEng
 • Digital Design BSc

Brunel Üniversitesi Bölümleri

 • Electrical Engineering with Renewable Energy Systems MEng
 • Electronic and Communications Engineering BEng
 • Electronic and Communications Engineering MEng
 • Electronic and Computer Engineering BEng
 • Electronic and Computer Engineering MEng
 • Electronic and Electrical Engineering BEng
 • Electronic and Electrical Engineering MEng
 • Engineering with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Visual Effects and Motion Graphics BSc
 • Department of Flood and Coastal Engineering 
 • Flood and Coastal Engineering BSc
 • Financial Mathematics BSc
 • Financial Mathematics MMath
 • Information Systems, Computing and Mathematics with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Mathematics and Statistics with Management BSc
 • Mathematics BSc
 • Mathematics MMath
 • Mathematics with Computer Science BSc
 • Department of Mechanical, Aerospace and Civil Engineering
 • Aerospace Engineering BEng
 • Aerospace Engineering MEng
 • Automotive Engineering BEng
 • Automotive Engineering MEng
 • Aviation Engineering BEng
 • Aviation Engineering MEng
 • Aviation Engineering with Pilot Studies BEng
 • Aviation Engineering with Pilot Studies MEng
 • Civil Engineering BEng
 • Civil Engineering MEng
 • Civil Engineering with Sustainability BEng
 • Civil Engineering with Sustainability MEng
 • Engineering with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Mechanical and Energy Engineering BEng
 • Mechanical and Energy Engineering MEng
 • Mechanical Engineering BEng
 • Mechanical Engineering MEng
 • Mechanical Engineering with Aeronautics BEng
 • Mechanical Engineering with Aeronautics MEng
 • Mechanical Engineering with Automotive Design BEng
 • Mechanical Engineering with Automotive Design MEng
 • Mechanical Engineering with Building Services BEng
 • Mechanical Engineering with Building Services MEng
 • Motorsport Engineering BEng
 • Motorsport Engineering MEng

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım