Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Brunel University London

Brunel Üniversitesi Londra

Brunel University 1966 yılından bu yana Üniversite statüsünde eğitim vermektedir. Londra’nın Uxbridge semtinde bir kampüs içerisinde eğitim veren üniversite Londra Heathrow Havalimanına çok yakın bir mesafededir. Toplam 13,000 öğrencinin eğitim yaptığı üniversitede 113 farklı ülkeden gelen 2,000 yabancı öğrenci lisans veya yüksek lisans eğitimi yapmaktadır.

Londra merkeze metro ile 40 dakikada ulaşılan üniversite, öğrencilerine hem canlı ve dinamik biri Londra atmosferi hemde çok özel bir kampüs içerisinde sakin ve huzurlu bir akademik çalışma olanağı sağlamaktadır.

Neden Brunel University

Brunel University İngiltere’nin en hızlı gelişen, dinamik, yenilikçi ve araştırmaya önem veren üniversitesi olarak öne çıkmaktadır. Önümüzdeki 10 yılda 170 milyon Sterlin yatırım yapmayı planlamaktadır. Brunel University, bir araştırma üniversitesidir. Özellikle Mühendislik, Teknoloji, Uygulamalı Bilimler, Eğitim Bilimleri, Sosyal Bilimler (Hukuk, İktisat ve Yönetim Bilimleri), güzel sanatlar, spor akademisi gibi alanlarda çok başarılı bir üniversitedir.

“Research Assessment Exercise” kategorisinde Brunel University aşağıdaki alanlarda 4 veya 5 puan almıştır; Business and Management, Biological Sciences, Brunel Institute of Bio-Engineering, Design, Economics and Finance, Electronic and Computer Engineering, Human Sciences, Information Systems and Computing, Law, Mathematical Sciences, Mechanical Engineering, Politics, Systems Engineering and the Wolfson Centre for Materials Processing.

Teaching Quality Assessments kategorisinde ise tüm dallarda 20 ve üzeri puan almıştır. Puanlama maksimum 24 üzerinden yapılmaktadır.
“The Times Good Universities Guide” sıralamalarında ise genel değerlendirmede 49. sıradadır.
“The Guardian Ranking”lerinde ise genel klasmanda 50. sırada yer alır.

Lokasyon

Heathrow Havaalanı’na yakın bir konumda bulunan ve Londra merkezine metro ile sadece 45 dakika uzaklıkta olan Brunel Üniversitesi, Londra’nın Uxbridge semtinde öğrencilerini ağırlıyor. Öğrenciler, Uxbridge istasyonundan 10 dakika içinde restoranlara, kafelere, mağazalara ve dans kulüplerine ulaşabiliyor. Sakin bir yere kaçmayı tercih edenler için ise pitoresk manzaralar Brunel'in hemen yanı başında.

Öğrenciye Olanakları

Lisans eğitimine başlayan her bir öğrenciye ilk yıl için yurt garantisi verilir. Yüksek Lisans öğrencilerine de yurt garanti edilmektedir. Tüm yurt odaları ücretsiz internet ağına sahiptir. Kampüs içerisinde spor sahaları, gimnasium, kütüphane, sosyal tesisler, bilgisayar merkezleri, özel çalışma odaları, kafeler, supermarket ve restoranlar bulunur.

Öğrenci Yaşamı

Brunel University Student Union tarafından organize edilen 100 farklı kulüp bulunur. Sanat gösterileri, tiyatro, film gösterimi kampus içerisinde düzenlenir.Kampüs içerisinde Medical Centre bulunur ve 24 saat öğrencilere hizmet verir. Yabancı öğrenciler için Student Union bünyesinde bir temsilci bulunur ve öğrencilerin her türlü sorununda yardımcı olurlar. “Brunel University Language Centre” tarafından ücretsiz İngilizce Destek Kursları verilir. Bu kurslar lisans ve yüksek lisans öğrencileri herhangi bir ücret ödemeden katılabilirler.


Çalışma Olanakları

Brunel University diğer İngiltere üniversitelerinde olduğu gibi Türk öğrencilere part-time çalışma olanakları sağlamaktadır. Gerek kampüs içerisinde gerekse kampüs dışında part-time çalışma olanakları bulunur. Ancak, yüksek lisans programı izleyen öğrenciler çok sıkı bir program takip ettikleri için çalışmaları tavsiye edilmez.

Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları

Brunel University’de 2000 civarında yabancı öğrenci eğitim yapmaktadır. Üniversite Londra’ya çok yakın olduğu için Türk öğrenciler yoğun ilgi göstermektedir. Özellikle yüksek lisans programlarında Türk öğrenci sayısı fazladır.Lisans Programların Giriş İçin;
A level sınavlarında başarılı olan veya  International Baccalaureate (IB) diplomasına sahip olan öğrenciler lisans programlarına direk katılabilirler. Türkiye’de lise mezunu olan öğrenci, normal koşullarda, bir akademik yıl süren “foundation” programı izlemek zorundadır.

Brunel University International Pathways Centre tarafından daha kısa süren “foundation” programı verilmektedir. Bu program 14 hafta sürer. Program Intensive International Foundation Engineering (IIFE) olarak bilinir. Brunel University mühendislik alanında çok iyi bir üniversitedir. Lisans giriş kriterlerine az bir farkla uymayan öğrenciler IIFE programını takip ettikten sonra lisans programlarına kabul edilirler.

Brunel University, ayrıca Foundation of Engineering programı, Foundation of Information Technology programı vermektedir. Bu programlar 9 ay devam eder. Ayrıca, Brunel University kampüsü içinde eğitim veren London International College of Business and Technology (LIBT), Business and Management ve IT and Computing Foundation programları vermektedir.

2 yıllık meslek yüksek okulu mezunları lisans programlarına 1 veya 2. sınıftan kabul edilebilirler.
İngilizce yeterlilik olarak 6.0 veay 6.5 IELTS gerekir.


Yüksek Lisans Kabul Koşulları;
4 yıllık lisans diploması sahibi her öğrenci Brunel Universitesine yüksek lisans başvurusu yapabilir. Genelde 2.8 ve üzeri bir not ortalaması kabul için yeterli olabilir ancak bazı bölümler için 3.0 ve üzeri istenir. Bazı kurslar için iş deneyimi istenebilir. IELTS veya Toefl sonucu olmayan öğrenciler, Brunel University tarafından yapılan “BrunELTS The Brunel English Language Test” sınavına girebilirler. Bu sınavda yüzde 60 ve üzeri not alan öğrenciler lisans veya yüksek lisans programlarına, TOEFL veya IELTS olmaksızın kabul edilir.


Doktora Programlarına Kabul için;

İngiltere veya Türkiye’deki bir üniversiteden yüksek lisans diploması sahibi olmak gerekir.

Başvuru formunda lisans ve yüksek lisans not dökümleri mutlaka eklenmelidir.

Brunel University 4 yıl süren ve ilk yılı master olarak verilen PhD programları vermektedir.


Burs Olanakları;
Brunel University, Türk öğrencilere akademik başarılarına göre kısmi burslar vermektedir. Bu bursların miktarı yıllık 1000-3000 Sterlin arası değişebilir. 

Pre-Sessional Kursları

Brunel University lisans ve master programlarına başvuru yapıp İngilizce seviyelerini istenilen düzeye getirememiş öğrenciler için düzenlenen Brunel Pre-Sessional kursları, 5,6,8,10,12,16 ve 20 hafta olarak yapılabilir. Kısa dönem pre-sessional kursları sadece yaz aylarında, akademik eğitim yılı başlamadan düzenlenir. Uzun dönem kurslar ise kış ve bahar aylarında verilir. 

Foundation Courses - Hazırlık Kursları

Brunel University Foundation Kurslar LIBT adlı bir kurum tarafından Brunel University kampüsünde verilmektedir. 9 ay süren “LIBT Foundation” programları sonrası öğrenci Brunel Univesity’de lisans eğitimine başlayabilir. Ayrıca 14 hafta süren Pre-Master programı kampüs içerisinde verilmektedir.

Türk öğrencilerin en çok ilgi gösterdikleri programlar;

At Undergraduate level
Business and Management
Economics
Information Systems
Design
At Postgraduate level
MSc Management
MSc Marketing
LLM Law
MSc Engineering Management
MSc Mechanical Engineering and Design
MSc Data Communications Systems

Brunel University Kurs Fiyatları

Lisans Programları; 8,300-10,200 Sterlin

Yüksek Lisans Programları; 8,750- 10,500 Sterlin

MBA ; 15,500 Sterlin 

Foundation- Hazırlık; 3,900-8,300 Sterlin

Pre- Sessional Courses; 1,160- 4,385 Sterlin 


Brunel Üniversitesi Bölümleri

 • Electrical Engineering with Renewable Energy Systems MEng
 • Electronic and Communications Engineering BEng
 • Electronic and Communications Engineering MEng
 • Electronic and Computer Engineering BEng
 • Electronic and Computer Engineering MEng
 • Electronic and Electrical Engineering BEng
 • Electronic and Electrical Engineering MEng
 • Engineering with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Visual Effects and Motion Graphics BSc
 • Department of Flood and Coastal Engineering 
 • Flood and Coastal Engineering BSc
 • Financial Mathematics BSc
 • Financial Mathematics MMath
 • Information Systems, Computing and Mathematics with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Mathematics and Statistics with Management BSc
 • Mathematics BSc
 • Mathematics MMath
 • Mathematics with Computer Science BSc
 • Department of Mechanical, Aerospace and Civil Engineering
 • Aerospace Engineering BEng
 • Aerospace Engineering MEng
 • Automotive Engineering BEng
 • Automotive Engineering MEng
 • Aviation Engineering BEng
 • Aviation Engineering MEng
 • Aviation Engineering with Pilot Studies BEng
 • Aviation Engineering with Pilot Studies MEng
 • Civil Engineering BEng
 • Civil Engineering MEng
 • Civil Engineering with Sustainability BEng
 • Civil Engineering with Sustainability MEng
 • Engineering with an Integrated Foundation Year and Professional Development
 • Mechanical and Energy Engineering BEng
 • Mechanical and Energy Engineering MEng
 • Mechanical Engineering BEng
 • Mechanical Engineering MEng
 • Mechanical Engineering with Aeronautics BEng
 • Mechanical Engineering with Aeronautics MEng
 • Mechanical Engineering with Automotive Design BEng
 • Mechanical Engineering with Automotive Design MEng
 • Mechanical Engineering with Building Services BEng
 • Mechanical Engineering with Building Services MEng
 • Motorsport Engineering BEng
 • Motorsport Engineering MEng

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım