Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Brunel University London

Brunel University London - Brunel Üniversitesi Londra

1966 senesinden beri üniversite statüsünde eğitim veren; 100’den fazla ülkeden gelen 20.000’e yakın öğrenciye, lisans ve lisans üstü programları ve dinamik bir atmosferde başarılarla dolu bir akademik hayat sunan Brunel Üniversitesi, araştırma üniversiteleri arasında öncü konumunda bulunuyor. İngiltere’nin en hızlı gelişen, yenilikçi ve araştırmaya ağırlık veren üniversitelerin başında gelen Brunel Üniversitesi, mühendislik, teknoloji, uygulamalı bilimler, eğitim bilimleri, sosyal bilimler ve güzel sanatlar departmanlarıyla öne çıkıyor.

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Brunel Üniversitesi Başvuru Zamanı

Pek çok İngiltere üniversitesi gibi öğrencilerine kampüs kapsamında çalışma olanağı sunan ve özellikle part time çalışma imkanlarıyla öğrencilerin hayatına yeni bakış açıları kazandıran Brunel Üniversitesi için son başvuru günü 1 Nisan.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Lisans eğitimi alan öğrencilerine ilk yıl yurt garantisi veren ve yüksek lisans öğrencilerine yurt olanağı sunan Brunel Üniversitesi’nin yeşilliklerle süslü kampüsünde; kafeler, spor sahaları, spor salonu, kütüphane, sosyal tesisler, bilgisayar merkezleri, özel çalışma odaları, süpermarket ve restoranlar bulunuyor. 100’den fazla öğrenci kulübünün olduğu Brunel Üniversitesi’nde belli dönemlerinde sanat gösterimleri, film ve tiyatro etkinlikleri düzenlenirken, kampüste bulunan sağlık merkezi 24 saat hizmet veriyor. Yabancı öğrenciler için öğrenci birliği bünyesindeki yardımcı personellerle hizmet veren Brunel Üniversitesi’nde, öğrencilerin oryantasyon dönemini hızlandırmak üzere İngilizce destek kursları da veriliyor.

Lokasyon

Brunel Üniversitesi İngiltere’nin başkenti Londra’nın Uxbridge semtinde yer almaktadır.

Üniversitenin Başarıları:

 • Brunel University London, eğitim açısından dünyanın en İngiliz üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

 • Brunel University London, Times Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 400’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 979 (IBT) TOEFL puanı

 • En az , 5,5 IELTS puanı

Brunel Üniversitesi Bölümleri

Business Computing (eBusiness) BSc

Business Computing (Human Computer Interaction) BSc

Business Computing (Social Media) BSc

Business Computing BSc

Computer Science (Artificial Intelligence) BSc

Computer Science (Digital Media and Games) BSc

Computer Science (Network Computing) BSc

Computer Science (Software Engineering) BSc

Computer Science BSc

Information Systems, Computing and Mathematics with an Integrated Foundation Year and Professional Development

Industrial Design and Technology BA

Product Design BSc

Product Design Engineering BSc

Computer Systems Engineering (Networks) BEng

Computer Systems Engineering (Software) BEng

Computer Systems Engineering BEng

Computer Systems Engineering MEng

Digital Design BSc

Electrical Engineering with Renewable Energy Systems MEng

Electronic and Communications Engineering BEng

Electronic and Communications Engineering MEng

Electronic and Computer Engineering BEng

Electronic and Computer Engineering MEng
Electronic and Electrical Engineering BEng

Brunel Üniversitesi Bölümleri

Electronic and Electrical Engineering MEng

Engineering with an Integrated Foundation Year and Professional Development

Visual Effects and Motion Graphics BSc

Department of Flood and Coastal Engineering 

Flood and Coastal Engineering BSc

Financial Mathematics BSc

Financial Mathematics MMath

Information Systems, Computing and Mathematics with an Integrated Foundation Year and Professional Development

Mathematics and Statistics with Management BSc

Mathematics BSc

Mathematics MMath

Mathematics with Computer Science BSc

Department of Mechanical, Aerospace and Civil Engineering

Aerospace Engineering BEng

Aerospace Engineering MEng

Automotive Engineering BEng

Automotive Engineering MEng

Aviation Engineering BEng

Aviation Engineering MEng

Aviation Engineering with Pilot Studies BEng

Aviation Engineering with Pilot Studies MEng

Civil Engineering BEng

Civil Engineering MEng

Civil Engineering with Sustainability BEng

Civil Engineering with Sustainability MEng

Engineering with an Integrated Foundation Year and Professional Development

Mechanical and Energy Engineering BEng

Mechanical and Energy Engineering MEng

Mechanical Engineering BEng

Mechanical Engineering MEng

Mechanical Engineering with Aeronautics BEng

Mechanical Engineering with Aeronautics MEng

Mechanical Engineering with Automotive Design BEng

Mechanical Engineering with Automotive Design MEng

Mechanical Engineering with Building Services BEng

Mechanical Engineering with Building Services MEng

Motorsport Engineering BEng

Motorsport Engineering MEng

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım