Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Bodwell High School

Bodwell High School

Denize sıfır güvenli konumu ile merkez Vancouver’da bulunan, Kanada’daki yatılı okullar arasında lider olarak kabul edilen okul, yabancı öğrenciler arasında popülerdir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenir. Ministry of Culture of Columbia (Kolombiya kültür bakanlığı) tarafından düzenli olarak denetlenen Bodwell, 30’dan fazla ülkeden gelen bir öğrenci portföyüne sahiptir. Bu uluslararası çeşitlilik okulun hem kültürel zenginliğini arttırmakta hem de her bir öğrenciye dünya standardında bir kimlik kazandırmaktadır.

Eğitim Programları

Kanada Müfredatı

Öğrenciler Kanada lise müfredatına göre eğitim alır.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 8. ve 12.sınıflar

Bilmeniz Gerekenler

 400 öğrenciye sahip olan Bodwell, öğrencilerine sınırsız imkânlar sunmaktadır. Bunlardan bazıları; spor salonları, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, tiyatro, müzik odaları, kütüphane ve kafeterya olmakla beraber 160 öğrenci kapasiteli konforlu ve gelişmiş yurt olanağı da mevcuttur. Ayrıca okul günde 3 öğün yemek hizmeti de vermektedir. Temel olarak; Matematik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar, Uygulamalı dersler olmak üzere seçmeli olarak da Muhasebe’den İletişim’e, Ekonomi’den Girişimciliğe kadar birçok alanda dersler verilmektedir.

Lokasyon

Okul Vancouver’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Ocak / Nisan / Eylül

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım