Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Berlin School of Business and Innovation (BSBI)

None

Berlin Business School BSBI Türk Öğrencileri

Berlin merkezinde  özel üniversite statüsünde olan bir okuldur. Uluslararası işletme, pazarlama, IT gibi bölümlerde lisans ve özellikle yüksek lisans verir. 18 ay süren yüksek lisans esnasına öğrenci part time çalışabilir yüksek lisans sonrasında ise 18 ay full time oturum ve çalışma hakkı elde eder. Yüksek lisans ücretleri normalde 12,000 Euro iken öğrencilerimize yüzde 50 ye yakın burs vermektedir. Dolayısıyla yıllık ücret 7500 Euro civarındadır. Çok fazla talep gören BSBI için başvurularınızı geciktirmeyin.  

Berlin Business School and Innovation BSBI Hakkında

Berlin merkezinde  özel üniversite statüsünde olan bir okuldur. Uluslararası işletme, pazarlama, IT gibi bölümlerde lisans ve özellikle yüksek lisans verir. 18 ay süren yüksek lisans esnasına öğrenci part time çalışabilir yüksek lisans sonrasında ise 18 ay full time oturum ve çalışma hakkı elde eder. Yüksek lisans ücretleri normalde 12,000 Euro iken öğrencilerimize yüzde 50 ye yakın burs vermektedir. Dolayısıyla yıllık ücret 7500 Euro civarındadır. Çok fazla talep gören BSBI için başvurularınızı geciktirmeyin. 

 

Berlin School of Business and Innovation Öğrenciler Üniversite sonuç belgesi olmadan, Almanca bilmelerine gerek kalmadan %100 ingilizce eğitim ile Lisans ve Yüksek lisans eğitimlerini Almanya’da alabilirler. Seçmiş oldukları bölüme göre Berlin School da eğitim alan öğrenciler, Amerika (CUC-Concardia University Chicago), İngiltere (UCA- University for the Creative Art) ve İtalya (Universita Telemetica Internazionale UNINETTUNO) diplomasına sahip olabilirler. Okul öğrencileri meslek üzerine yetiştirmekle birlikte Haftalık A1 düzeyden B1 seviyesine kadar haftalık 3 saat ücretsiz Almanca dersleri sunmaktadır. Eğitim süresi boyunca öğrenciler part-time çalışma haklarına sahip oldukları gibi eğitim sonrasında +18 ay full time çalışma ve oturma hakkı elde edeceklerdir. 

Berlin School of Business BSBI Üniversitesinde Başvuru

BSBI- Berlin School of Business and Innovation okula başvuru aşamasında öğrenciden istenen evraklar;

 

• CV

• Transcript Türkçe ve İngilizce

• Pasaportunuzun ön yüzü

• Diploma fotokopiniz (Türkçe - İngilizce)

• YÜKSEK LİSANS İÇİN Uluslararası İngilizce seviyenizi gösteren sonuç IELTS 6.0 istiyor (TOEFL, Pearson equivalent) veya Duolingo 105. (varsa yoksa şartlı kabul yapılabilir)

 • LİSAN İÇİN IELTS 5.0 (TOEFL, Pearson equivalent) veya Duolingo 95

• 1 Referans Mektubu (Antetli Kâğıt)

• 2 Referans mektubu CUC programlarında (Antetli Kağıt) • Yüksek lisans programlarında lise diploması CUC ve Uninettuno programlarında isteniyor

• Motivasyon Mektubu (Biraz kendinizi anlatın mutlaka bu 3 soruya cevap vermelisiniz: Neden bu bolum? Neden Almanya? Neden BSBI?)

 

Vize aşamasında;

• İngilizce Dil Belgesi • Almanya’daki yüksekokuldan akseptans yazısı (kabul belgesi) • Bankada açılmış bloke hesap (iş bankası, Fintiba, Expatrio )

 • 11.280 EU bloke hesap istiyor konsolosluk ve Almanya’da öğrenci her ay max.940 EU çekebiliyor

• 2 adet vesikalık resim: Vesikalıklar biyometrik olmalı, 6 aydan eski olmamalı ve 35 x 45 milimetre ebadında olmalıdır. Lütfen ayrıca aşağıdaki belgelerin orijinalini ve iki adet fotokopisini yanınızda getiriniz.

• Liste halinde hazırlanmış eksiksiz kronolojik özgeçmiş • Başvuru sahibi tarafından kaleme alınmış motivasyon yazısı

 

• Lisans (Bachelor) diploması veya varsa diğer yüksekokul diplomaları (not dökümü • ile birlikte) • Türkiye’de hâlen üniversite öğrenimine devam ediyorsanız: • - Güncel öğrenci belgesi ve

• - Transkript (öğrenim süresinde okunan derslerden alınan notların resmi sureti) • Varsa okul veya üniversite öğreniminden sonraki faaliyetlere/çalışmalara dair • belgeler • Almanya’daki yüksekokuldan akseptans yazısı (kabul belgesi)

• Eğitim diline yeterli derecede hakim olduğunuzu kanıtlayan belge (üniversitenin • belirlediği şartlara göre)

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım