Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Berlin School of Business and Innovation (BSBI)

Berlin School of Business and Innovation (BSBI) Hakkında

Berlin School of Business & Innovation, 2018 yılında kurulmuş uluslararası bir üniversitedir. BSBI, eğitime yenilikçi bir yaklaşım sunması ile kendini dünyada prestijli bir eğitim kurumu olarak kanıtlamıştır. Üniversite; Girişim, Başarı ve Liderlik kavramlarının üzerine inşa edilmiştir. Akademik mükemmelliği teşvik eden okul, öğrencilerine sektörün lideri olma garantisini vermektedir. 

Yurtdışında kaliteli bir akademik deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için Berlin School of Business and Innovation en iyi seçeneklerden biridir. Berlin İşletme ve İnovasyon Okulu’nun ana kampüsü Almanya’nın merkezinde Berlin’de yer almaktadır. Ana amacı, öğrencilerini küreselde lider yapmak olan okulun Hamburg, Paris, Barselona ve Atina’da da kampüsleri bulunmaktadır. 

Berlin School of Business & Innovation’da öğrenciler, %100 İngilizce eğitimi ile Almanya’da okuyabilmektir. Seçmiş oldukları bölüme göre Berlin School’da eğitim alan öğrenciler, Amerika (CUC-Concardia University Chicago), İngiltere (UCA- University for the Creative Art) ve İtalya (Universita Telemetica Internazionale UNINETTUNO) diplomasına sahip olabilmektedir. Üniversite ayrıca öğrencileri meslek üzerine yetiştirmekle birlikte A1 düzeyden B1 seviyesine kadar haftalık 3 saat ücretsiz Almanca dersleri sunmaktadır.

Neden Berlin School of Business and Innovation?

Berlin School of Business & Innovation; prestijli eğitim sunan Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Business Graduates Association (BGA) ve Principles for Responsible Management Education (PRME) gibi kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir.

Berlin School of Business & Innovation akademik ortaklarının arasında HTK Akademisi (Almanya), Londra Çağdaş Sanatlar Koleji (Birleşik Krallık), Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi (Birleşik Krallık), Concordia University Chicago (ABD), AMOS Spor İşletme Okulu (Fransa), Uluslararası Konaklama İşletmeciliği Okulu (Fransa),Nantes Atlantique Tasarım Okulu (Fransa), PPA İşletme Okulu (Fransa), UniNettuno Üniversitesi (İtalya) yer almaktadır.

Berlin School of Business and Innovation öğrencileri ile rekabetçi küresel iş dünyasında geleceği inşa etmektedir. Akademik ve kariyer kavramlarına ilişkin anlayışınızı geliştiren BSBI, size küresel dünyada öncü olmanızı sağlayan pratik ve etkileşimli öğretim sağlar. Öğrenciler için düzenli olarak iş fuarları düzenleyen üniversite, kişilerin iş dünyasında network sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Berlin İşletme ve İnovasyon Okulu’nun öğrencilere sunduğu avantajlar ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Merkezi kampüsler,

 • Özel kariyer ve istihdam desteği,

 • Ücretsiz Almanca desteği,

 • Ücretsiz yasal destek,

 • Büyük şirket ortaklıkları,

 • Çevrimiçi çalışma alternatifi,

 • Uygun fiyatlı mükemmeliyetçi eğitim,

 • FitX, Mobike ve Original Berlin Walks ortaklığı

Lisans Başvuru ve Kabul Şartları

Berlin School of Business and Innovation lisans eğitimleri 3 ila 4 yıl arasında sürmektedir. Lisans eğitimi için kişinin öncelikle lise diploma notunun minimum 60 olması gerekmektedir. IB gibi uluslararası alanda geçerli lise diplomasına sahip kişilerin İngilizce yeterliliğini kanıtlama ihtiyaçları bulunmaktadır.

 • 17 yaş ve üzeri kişiler,

 • Lise sertifikası,

 • CV,

 • Vesikalık fotoğraf

 • İngilizce dil yeterliliği,

 • Başvuru formu


Yüksek Lisans Başvuru ve Kabul Şartları

Berlin School of Business and Innovation yüksek lisans programları tezli olup eğitim içerisinde ortalama 6-8 ders alınmaktadır. Eğitim dili İngilizce olan lisans programlarından mezun olan veya IB gibi uluslararası alanda kabul olan diplomaya sahip olan kişilerin İngilizce seviyesi yeterliliğini sınav ile kanıtlamalarına gerek yoktur. 

 • 21 yaş ve üzeri kişiler,

 • Lisans Derecesi

 • Minimum 2.25 not ortalaması 

 • CV

 • Motivasyon Mektubu

 • Referans Mektubu

 • Başvuru Formu

 • İngilizce seviye yeterliliğini kanıtlamak ( IELTS en az 5.5 puan; TOEFL 72 puan; Duolingo Testi 95 ve üzeri puan almak)

Başvuru Dönemi ve Tarihleri

BSBI eğitim dönemleri yılın Mayıs, Ekim ve Şubat aylarında başlamaktadır. Üniversiteye başvurular ise genellikle bahar dönemi için Ocak başı; güz dönemi için Temmuz başı yapılmaktadır. Bölüme göre Berlin School of Business and Innovation başvurularında farklılık olabilmektedir. Detaylı başvuru dönemi ve tarihleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Berlin School of Business and Innovation (BSBI) Bölümleri

BSBI öğrencilerine kapsamlı öğrenme ve öğretme süreçleri sağlamaktadır. Kampüs içerisinde özel eğitimler, konferanslar, atölye çalışmaları, seminerler, gezi turları, animasyonlu ve animasyonsuz videolar gibi birçok alternatifte öğrenme tekniği bölümlerde öğrencilere sunulmaktadır. Dersler, yüksek donanımlı, en son teknolojiye sahip tesislerde verilmektedir.

Berlin School of Business and Innovation Lisans Eğitimi

BSBI Lisans Programları

Kampüs

Yıl & Tarihler

Derece / Ödül

Hedef


Uluslararası İşletme ve Yönetim


Berlin, Paris

3 yıl -
Şubat, Mayıs, Ekim

University for the Creative Arts

Küresel endüstri için iş liderleri oluşturmak

Turizm ve Otelcilik Yönetimi

Berlin

3 & 4 -
Şubat, Ekim

University for the Creative Arts

Konaklama yönetiminde kültürlerarası ve girişimcilik becerilerinde uzmanlık

Bilgisayar Bilimi ve Dijitalleştirme

Berlin

3 & 4 yıl - Şubat, Mayıs, Ekim

University for the Creative Arts

Dijitalleşme teknolojisinde iş liderleri yetiştirmek

Psikoloji - Psikososyal Disipliner

Berlin

3 yıl -
Şubat

International Telematic University UNINETTUNO

Psikolojik araştırmalar ve bilişsel sinir bilimlerinde lider olmak

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Berlin

3 & 4 yıl - Ekim

University for the Creative Arts

Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlığı

Ekonomi ve İşletme Lisansı

Berlin, Atina

3 yıl -
Şubat, Mayıs, Ekim

Università Telematica Internazionale UNINETTUNO

Nitelikli iş insanı yetiştirmek

İllüstrasyon

Hamburg

3 & 4 yıl -

Şubat, Ekim

University for the Creative Arts

Küresel illüstrasyon liderliği

Animasyon

Hamburg

3 & 4 yıl -
Şubat, Ekim

University for the Creative Arts

Animasyon ve animasyon film yapımcılığı alanında uzmanlık

Grafik Tasarım

Hamburg

3 & 4 yıl -
Şubat, Ekim

University for the Creative Arts

Grafik tasarımda yaratıcı liderler yetiştirmek

Berlin School of Business and Innovation Yüksek Lisans Eğitimi

BSBI Yüksek Lisans Programları

Kampüs

Yıl & Tarihler

Ücret (Yıllık)

Derece / Ödül

Hedef

İnovasyon ve Girişimcilik 

Berlin, Paris

2 yıl -
Mart, Mayıs, Ekim

£15.000

Concordia University Chicago

İş yönetiminde liderlik

Turizm, Otelcilik ve Etkinlik Yönetimi

Berlin, Paris

18 ay

£12.600

University for the Creative Arts

Turizm yönetiminde küresel uzmanlık

Finans ve Yatırım 

Barselona

18 ay -
Şubat, Ekim

£12.600

Università Telematica Internazionale UNINETTUNO 

Küresel dünya iş lideri

Uluslararası Sağlık Yönetimi

Berlin

18 ay - Şubat, Mayıs, Ekim

£12.000

Università Telematica Internazionale UNINETTUNO 

Sağlık hizmetinde liderlik

Dijital Pazarlama

Berlin

18 ay - Şubat, Ekim

£12.600

University for the Creative Arts

Dijital pazarlama endüstrisinde liderlik

Psikoloji - Bilişsel Süreçler ve Teknolojiler

Berlin

2 yıl - Şubat, Ekim

£15.000

International Telematic University UNINETTUNO

Teorik ve metodolojik Psikoloji uzmanlığı


*Tabloda Berlin School of Business and Innovation popüler yüksek lisans bölümleri verilmiştir. Daha fazla yüksek lisans programı için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Berlin School of Business and Innovation MBA Programları 

BSBI MBA Programları

Kampüs

Yıl & Tarihler

Ücret (Yıllık)

Derece / Ödül

Hedef

Küresel MBA

Berlin, Paris

18 ay  -
Şubat, Mayıs, Ekim

£14.150

International Telematic University UNINETTUNO

Pazarlama, finans, işletme ve yönetim liderliği

*Tabloda Berlin School of Business and Innovation popüler MBA bölümü verilmiştir. Daha fazla yüksek MBA programı için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 


Devamını Oku

Berlin School of Business Foundation Eğitimi

Berlin School of Business and Innovation İngilizce yeterliliği sağlayamayan öğrencilerine özel olarak 1 yıl hazırlık programı sağlamaktadır. Ancak bu eğitimi almak için öğrencinin lise diploma notunun 100 üzerinden minimum 70 olması ya da IELTS sınavından 5.5 skor alması gerekmektedir. 1 yıl süren foundation programında öğrenciler akademik amaçlı İngilizce araştırma ve çalışma becerilerine sahip olmaktadırlar. Bununla birlikte BSBI eğitim alan öğrenciler, öğrenim süresi boyunca ücretsiz Almanca dil eğitimi almaktadırlar.

BSBI Burs İmkanı

Berlin School of Business and Innovation, öğrencilerin genel yaşam koşullarına destek olmak amacıyla çeşitli burs imkanları sunmaktadır. Üniversitenin burs koşulları akademik değer, beyanlar ve finansal ihtiyaçlar kapsamında belirlenmektedir. Ayrıntılı BSBI bursları ve miktarları için Yurtdışı Danışmanı Global Vizyon ile iletişime geçiniz.

Konaklama Seçenekleri

Berlin School of Business & Innovation öğrenci konaklaması için kendi yurtları bulunmamaktadır. Ancak üniversite her zevke ve bütçeye uygun konaklama seçeneğini bulmaya yardımcı olacak güvenilir emlak acenteler ve konut arama hizmetleriyle işbirliği yapmaktadır. Üniversitenin ortakları arasında: Erasmus, SpotAhome ve Uniplaces emlak şirketler bulunmaktadır. Çoğu zaman öğrenciler, toplu taşıma duraklarının ve gerekli tüm kentsel altyapının yakınında bulunan öğrenci yurtlarında oda, stüdyo daireler veya standart daireler kiralamaktadır.

Berlin School of Business and Innovation Fiyatları


Berlin’de 1 Aylık Yaşam Maliyetleri

Yüksek Lisans Ücretleri 

£8.000 - £18.500

MBA 

£8.000 - £19.000

Konaklama

£500 - £1000 

Beslenme

£150 - £500

Ulaşım

£50 - £150

Diğer

£100 - £700

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım