Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Bell Young Learners | St Albans School

Bell Young Learners | St Albans School

Londra’nın kuzeyinde bulunan Bell St Albans sadece yaz dönemi değil kış döneminde de öğrenciler için kamp programı düzenlemektedir. Geleneksel Roma mimarisine sahip olan okul, yatılı okul olup 60 dönümlük arazi içinde birçok imkan sunmaktadır.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
11-17 yaş arası
Ders saati haftalık 15’dir
Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler kampüs içerisindeki yurtta çoğunlukla tek kişilik olan paylaşmalı odalarda kalır. Konaklama tam pansiyondur. Yurtlarda ve kampüste 24 saat güvenlik ve okul çalışanları bulunur.

Aktiviteler
Okçuluk, İngiliz Edebiyatı, Yaratıcı Yazarlık Sanat ve Tasarım, İngiliz okul oyunları, Drama, Sağlık ve Spor, Gazetecilik, Fotoğrafçılık ve Film Yapımı 

Geziler
Londra, Windsor, St Al¬bans, Kenbworth House and Gardens


Bilmeniz Gerekenler

English Explorer: Yoğun programda genel ve günlük İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenci İngiliz Edebiyatı, Yaratıcı Yazarlık, Sanat ve Tasarım, İngiliz okul oyunları, Drama, Sağlık ve Spor, Gazetecilik, Fotoğrafçılık ve Film Yapımı gibi alanlardan 3 tane seçmeli alan seçebilir.

Lokasyon

St Albans School, Londra’nın kuzeyinde bulunan Bell St Albans bölgsinde yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 3 Temmuz

  • 19 Ağustos

Ekstra Hizmetler

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım