Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Bell Young Learners | Bloxham School

Bell Young Learners | Bloxham School

Oxford şehrinin kuzeyinde güvenli ve sakin bir alanda kurulu olan Bloxham School geleneksel İngiliz yatılı okullarından biridir. Okul kampüsünde konaklama imkanları, kapalı ve açık spor alanları ve sanat atölyeleri yer almaktadır.

Eğitim Programları

Aile Yaz Okulu

Bu programa aileler çocukları ile katılır. Çocuklar dil eğitimi alırken aileler de dilerlerse dil eğitimi derslerine katılabilir ya da bu zamanı bulundukları şehri keşfederek gezi yada alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Çocukları ile de ortak zaman geçirebilirler.

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Sanat Yaz Okulları

Yurtdışında prestijli Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim almak için nitelikli portfolyo oluşturmak yada yetenek sınavlarını geçmeniz gerekmektedir. Yurtdışı Sanat Yaz Okulları üniversite kampüslerinde bu alanlara hazırlık ve pratik imkanını öğrenciye sunmaktadır. 

Akademik Yaz Okulu

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

Spor Yaz Okulu

Yurtdışı spor yaz okullarında öğrenciler dil eğitimlerini alırken programa özel olarak hazırlanmış spor branşlarına ait derslere ve aktivitelere katılırlar. Futbol, voleybol, tennis, binicilik, okçuluk gibi bir çok farklı spor dalına ait programları yurtdışı yaz okullarında bulmanız mümkün.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
11-17 yaş arası (English Explorer)
12-17 yaş arası (Intensive Academic English)
Ders Saati: 30 saat (English Explorer)
Ders Saati : 48 saat (Intensive Academic English)
Ayrıca maksimum sınıf mevcudu 15’dir.

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler, kampüs içindeki okul yurdunda çoğunluğu tek kişilik olan odalarda kalır. Erkek ve kız öğrencilerin yurtları ayrı binalardadır. Yurtlarda öğrencilerden sorumlu bir görevli ve güvenlik bulunur.

Aktiviteler
Basketbol, aşçılık, yüzme, futbol, dans, okçuluk, tenis, sanat ve tasarım Geziler: Londra, Oxford, Warwick, Stratford-upon-Avon, Bristol, Birmingham 

Bilmeniz Gerekenler

Intensive Academic English Öğrenciler yoğun olarak 2 haftada 48 saat kritik düşünce becerileri, fikir üretme ve sunum yolları, İngilizce veri inceleme teknikleri, farklı bakış açılarına bakış ve değerlendirme, öğrenme süreçlerinde inisiyatif kullanma, Cambridge sınavları ve IELTS hazırlık gibi alanlarda eğitim alır. 

English Explorer Yoğun programda genel ve günlük İngilizce derslerinin yanı sıra öğrenci Dans, Tenis, Yüzme, Futbol, Aşçılık, Basketbol, Sanat ve Tasarım ve Okçuluk gibi alanlardan 3 tane seçmeli alan seçebilir..

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Oxford şehrinin kuzeyinde güvenli ve sakin bir bölgede yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz

  • 15 Temmuz

  • 29 Temmuz

  • 1 Ağustos

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım