Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Bell English Cambrigde

Bell English Cambridge?

Az öğrenci nüfusuna sahip sınıfları ve saygın öğretmenleri ile İngiltere’nin en başarılı dil okullarının başında geliyor. Üniversite şehri olarak bilinen Cambridge’te bulunmaktadır. 1955 yılında kurulmuş olup en deneyimli dil okullarından biridir. Londra’ya sadece bir saat mesafede bulunmakta ve öğrencilerine ders dışında birlikte zaman geçirecekleri hobi seçenekleri sunmaktadır. Sınıflarında modern eğitim donanımları bulunmakta ve öğretmenler tarafından pratik bir eğitim sistemi sunulmaktadır. Okuldaki tüm öğretmenler, deneyimli ve profesyonel bakış açısına sahip kişiler olarak bilinmektedir.

BELL INTERNATIONAL CAMBRIDGE DİL OKULU

1955 yılında kurulan ve günümüzde İngiltere’nin en modern, en saygın dil okullarından biri olmayı başaran Bell International Cambridge, Londra’ya ortalama 1 saatlik mesafede bulunuyor. Yemyeşil doğasıyla ve öğrencilere yönelik kültürel merkezleri ile ünlenen Cambridge’ın merkezine yürüme mesafesinde konumlanan Bell International Cambridge dil okulundaki öğrenci danışmanlık hizmeti ile yurt dışı dil eğitimi için gelen tüm öğrencilerine konukseverliği ve eğitimi bir arada sunuluyor. İnternaktif sınıfları, modern eğitim metotları ve deneyimli eğitim kadrosuyla yurt dışı İngilizce dil eğitimi denince akla gelen okulların başında gelen Bell International, İngiltere’nin çok kültürlü yapısından beslenirken; teoride öğrenilenleri pratiğe dökme şansı sunan bir yaklaşımla eğitim veriyor. Bell International Cambridge’ın binasında bilgisayar odası, çalışma odası, TV odası, masa tenisi ve bilardo masası bulunuyor. İngilizce dil kursunun yanında yurt dışı üniversite hazırlık programları ve başarılı sonuçları ile bilinen Bell International Cambridge, aynı zamanda dünya çapında eğitim veren öğretmenleri yetiştirmesiyle tanınıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi kapsamında haftalık 15 saat genel İngilizce dersi sunan ve IELTS sınav hazırlığında ders saatlerini 25 saate kadar çıkarabilen Bell International, birçok seçmeli ders seçeneği ile öğrencilerine kapsamlı bir eğitim veriyor. Aile yanında ve yurtta konaklama seçeneği ile öğrencilerin evinde hissedebileceği bir eğitim alacağı Bell International Cambridge, özellikle yurt dışı üniversite hazırlık programlarına katılan öğrencilerin daha rahat eğitime odaklandığı çalışma odalarıyla biliniyor. İngiltere’nin dil okulu listesinde ilk sıralarda görülen Bell Education, yurt dışı eğitimde sunduğu güven ve kalite standartlarıyla öğrencilerine mükemmel bir eğitim sunuyor. Bell Education ayrıcalığını yaşayan öğrencilerine yurt dışı eğitim sırasında İngiltere’nin tüm güzelliklerine yakın bir mesafede bulunma fırsatı sunan Bell’in, okul dışındaki hobi seçenekleri de tüm öğrenciler tarafından ilgiyle karşılanıyor. İngilizce dil kursu için birçok seçenek arasında içiniz rahat bir şekilde seçebileceğiniz ve deneyimli eğitim kadrosu ile yurt dışı dil eğitimi konusunda kusursuz bir hizmet alabileceğiniz Bell International Cambridge, sektördeki tecrübesi sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerinin memnuniyetini garanti ediyor.

Devamını Oku

Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Akreditasyonlar

Şehir hakkında

Kültürel ve sosyal aktivitelerin merkezi olarak görülen ve İngiltere’nin yemyeşil doğası içerisinde bir eğitim fırsatı sunan Cambridge, hem modern hem geleneksel dokuyu bir arada sunan bir şehir olarak tanınıyor.

Öğrenci yorumu

Merhabalar herkese, biz iki arkadaş Ömer Koçak ve Ahmet Erdoğdu. Bundan 4 ay önce son sınıf öğrencisi olarak Global vizyon kapısını çaldık ve Özge Hanım bize Kanada’da dil okuluna gidebileceğimiz bir kaç seçenek sundu ve sonrasındaki college sistemini anlattı. Bizde ILAC dil okulunu seçtik, sonrasında college programına katılacağız. Daha öncesinde de Global Vizyon İle work and travel programına katılmıştı bizden birimiz. Özge Hanım bu süreç boyunca her zaman yanımızda oldu. İşlemlerimiz nasıl tamamlandı farketmedim bile. Her iş arka planda halledildi, bu bizi inanılmaz rahatlattı. (Not: işlemler sonrasında öğrendik ki alt komşumuzu da Özge Hanım 2 kez yurtdışına yollamış 😂) Her anımızda her daim yanımızda olan Global Vizyon ekibine ve özellikle danışmanım Özge Su Yıldız’a @ozgesuyldz tekrardan çok teşekkür ederim, koşulsuz güvendik.

Ömer Koçak ve Ahmet Erdoğdu Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım