Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

BABSSCO | Harrow School

BABSSCO | Harrow School

Dünyaca tanınmış elit tabakaya mensup kişilerin devam ettiği okul 1572’de kurulmuştur. Londra’nın kuzey batısında 125 hektarlık bir alana yayılmış olan Horrow School’un ünlü mezunları arasında Windson Churchill ve Lord Byron bulunmaktadır. Okul mükemmel spor olanakları açısından İngiltere’nin en iyi kampüslerindendir. BABSCO yaz okullarında öğrenciler haftada 20 ders İngilzce dil eğitimi almaktadırlar. Program başlangıcında uygulanan test ile öğrencilerin seviyelerine göre sınıflara yerleştirilmeleri sağlanır. Kampüs içerisinde yüzme havuzu, tenis kortu ve golf sahası bulunur.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
13-17 yaş arası
Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler yan yana iki binada kız ve erkek ayrı olarak kalmaktadırlar. Tek, iki ve üç kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Konaklama tam pansiyondur. 

Aktiviteler
Barbekü, Golf, Kareoke, Yüzme, Bowling Geziler: Londra, müzeler, Oxford, Cambridge, BBC stüdyo turu, British Museum, Tower of London

Lokasyon

Okul, Londra’nın kuzey batısında 125 hektarlık bir alana kurulmuştur.

Başlangıç Tarihleri

  • 2 Ağustos

  • 4 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım