Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

BABSSCO | Dulwich

BABSSCO | Dulwich

Dulwich, İngiltere’nin en eski yatılı okullarındandır. Londra’nın merkezine 20 dakika mesafededirler. Nefes kesici bir yeşil alan içerine kurulmuş olan okul kampüsünde geniş spor alanları, kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler
13-17 yaş arası
54 saat (The Global Young Leaders)
20 saat (UK English Language & Activity)
Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri
Öğrenciler yan yana iki binada kız ve erkek ayrı olarak kalmaktadırlar. Tek, iki ve üç kişilik odalarda konaklamaktadırlar. Konaklama tam pansiyondur. 

Aktiviteler
Barbekü, Golf, Kareoke, Yüzme, Bowling Geziler: Londra, müzeler, Oxford, Cambridge, BBC stüdyo turu, British Museum, Tower of London


Bilmeniz Gerekenler

The Global Young Leaders: Programda 2 haftalık yoğun olarak kritik düşünme, tartışma platformu, topluluğa karşı sunum teknikleri eğimi takip edilir. Ayrıca Oxbridge mezun öğrencilerinden iyi üniversiteler, giriş ve seçim yapma konularında taktiksel fikirler alınır. 

UK English Language & Activity: Öğrenciler, İngilizcelerini geliştirirken çeşitli aktiviletelere ve gezilere de katılır.

Lokasyon

Okul, Londra’nın kuzey batısında 125 hektarlık bir alana kurulmuştur.

Başlangıç Tarihleri

  • 2 Ağustos

  • 4 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım