Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Anglo Continental | Bournemouth

Anglo Continental | Bournemouth

Bournemouth, 12 kilometrelik beyaz kum plajları, 800 hektarlık park ve bahçeleri, sportif ve sosyal aktiviteler için elverişli olanakları, tiyatroları, sinemaları, kafeleri ve restoranlarıyla her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Anglo- Continental 50 yıllık eğitim geçmişiyle İngiltere’nin en köklü okullarındandır. Bournemouth şehir merkezinde ve plaja yürüme mesafesindedir. Anglo Continental okul binası, çevre ödüllü muhteşem bahçelerle çevrelenmiş ve son derece modern olarak tasarlanmıştır.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Aile Yaz Okulu

Bu programa aileler çocukları ile katılır. Çocuklar dil eğitimi alırken aileler de dilerlerse dil eğitimi derslerine katılabilir ya da bu zamanı bulundukları şehri keşfederek gezi yada alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Çocukları ile de ortak zaman geçirebilirler.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

10-19 yaş arası  

Dersler haftalık 20 saat’dir.

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Aile yanı iki kişilik odalarda konaklama tam pansiyon olarak sağlanır. Banyo paylaşmalıdır. Ütü, çamaşır yıkama, wi-fi erişimi vardır. Cumartesi günleri kahvaltı, paket öğle yemeği ve akşam yemeği, pazar günleri ise kahvaltı, hafif öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. İsteyen öğrenciler 30 GBP ek ücret ödeyerek pazartesi - cuma günleri arası öğle yemeği paketi alabilirler. 

Aktiviteler

Voleybol, futbol, tenis, basketbol, badminton, fotoğrafçılık, dans, resim, tiyatro, su sporları, eğlenceli oyunlar, barbekü partileri, video izleme, karaoke, öğrenci gazetesi hazırlama, seramik sanat atölyesi.

Geziler Bourmouth şehir turu, London Eye, Natural History, Science Museum, Harry Potter Stüdyoları turu, Stratford-upon-Avon ve Warwick Kalesi, Bath, Bristol, Oxford, Salisbury, Stonehenge, Winchester


Bilmeniz Gerekenler

Genel İngilizce dersleri hafta içi her gün haftada 20 ders olarak yapılmaktadır. Derslerden sonra pratik dil gelişiminin sağlanmasına katkıda bulunacak kültürel, sportif ve sosyal faaliyetler, akşam aktiviteleri ile hafta sonu tam gün geziler düzenlenmektedir.

Lokasyon

Okul, Bournemouth şehir merkezinde ve plaja yürüme mesafesindedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 24 Haziran – 5 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım