Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Accord | Paris

Accord | Paris

Fransa’nın başkenti olan Paris, Dünya’nın en ünlü şehirlerinden birisidir.Program sizlere Paris’e özel müzeleri, kafeleri, ve sokak sanatçılarıyla eşsiz bir yaz tatili ve fransızca kursu sunar. Öğrenciler haftada 20 ders Fransızca grup derslerine katılırlar. İsteğe bağlı olarak ekstra ücret ödenerek haftada 5 saat birebir ders alma imkânı veya 6 kişilik mini gruplarda haftada 5 saat ders alınabilir.

Eğitim Programları

Dil Yaz Okulu

Öğrenciler yaz aylarında 2-12 hafta arasında katıldıkları bu programlarda İngilizce dil eğitimi alırken uluslararası bir ortamda olmanın sağladığı fırsatlar ile farklı kültürler öğrenir ve pek çok ülkeden arkadaş edinirler. Ayrıca programa özel aktivite planları ile tatil yapma fırsatı bulurlar.

Yoğun İngilizce Yaz Okulları

Yurtdışı yoğun İngilizce yaz okullarında öğrenciler haftalık 30 saat dil eğitimi alırlar. Aktivite programları genel İngilizceye göre daha kısıtlıdır. Dilini geliştirmek isteyenlerin daha çok tecih ettiği bu program 2-12 hafta arasında tercih edilebilir.

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

Yaş aralığı : 13-17

Dersler haftalık 15 saat İngilizce

Sınıflar Maksimum 15 kişi  

Konaklama Seçenekleri

Okul yurdunda diğer öğrencilerle birlikte çift kişilik odada konaklayabilir yâda aile yanında çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Yurt binası kumsaldan ve okuldan 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve tam pansiyondur. 

Aktiviteler

Öğrenciler Saint Nicolas yurdunda 4 kişilik odalarda koridorda ortak banyo tuvalet kullanımlı olarak tam pansiyon kalırlar. Yurt Paris’in metro istasyonuna yakın, alışveriş yerleri ve turistik yerlere yakındır. 


Lokasyon

Okul, Fransa Paris’te yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz – 5 Ağustos arası

Ekstra Hizmetler

  • Ekstra hizmetler pakete dahildir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım