Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Viktoria Dönemi Mimarisine Sahip Bir Okulda Şehrin Ruhunu Koklayarak Dil Eğitimi Alabilirsiniz…

İngiltere Bournemouth’un En Güzel Yerlerinden Birinde İngilizce Dil Eğitimi Almak İster misin ?

Eurocenters Dil Okulu – Bournemouth

İngiltere’de dil eğitim alırken tercihinizi Bournemouth şehrinden yana yaparsanız karşınıza çıkacak ilk dil okullarından biri Eurocenters olacaktır. İngiltere’nin güney şehirlerinden olan Bournemouth’da bulunan Eurocenters kaliteli eğitimi ve deneyimli eğitmen kadrosuyla aradığınız eğitimi size sunacaktır.

Sahile sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde olan okul; Bournemouth’un en güzel yerlerinden birine konumlanmıştır. 200 kişilik kapasiteye sahip olan okulun sınıflarından maksimum 15 kişi eğitim almaktadır ki bu da eğitimdeki başarıyı yükseltmektedir. Eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilendiği okul lokasyonu gereği öğrencilerin sosyal yaşama adapte olmasını kolaylaştırdığından İngilizceyi daha hızlı öğrenmelerini sağlar. Eurocenters’de Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık kurslarına katılabilirsiniz.

Bournemouth’un meşhur Viktoria Dönemi mimarisine sahip bir binada bulunan okul; aydınlık sınıfları ve ders aralarında keyifli vakit geçirilebilen bahçesiyle eğitim alırken içinde bulunduğunuz mekândan mutluluk duymanızı da garanti ediyor. Küçük sınıflar ve apartman tipi yapılar içerisinde eğitim görmenin ne kadar sıkıcı olduğunu bildiğimizden bu güzel detayı da sizinle paylaşıp tercihlerinizi yaparken bunu da göz önünde bulundurmanızı istedik…

Bournemouth’da Konaklama

En önemli noktalardan birine gelirsek, yani konaklama kısmına, sizler için çeşitli alternatifler sunulmakta. Sizinle bu alternatifleri ve olumlu yanlarını paylaşacağız, seçimi yapmak ise size düşecek…

Aile Yanı Konaklama

Eğitim için yurtdışına gidenlerin tercih ettiği konaklama tiplerinden biri olan aile yanı konaklamada, ev sıcaklığından uzak kalmazsınız. Yanında konaklayacağınız aileler, kurumlar tarafından özenli ve detaylı bir denetleme sonunda seçilir ve bu denetleme öğrenci aile yanında kaldığı süre zarfında da devam eder. Genellikle çocuklu aileler ve emekli çiftler kapılarını sizler için açmaktadır. Güvenilir ve sıcakkanlı ailelerin yurtdışından gelen öğrenciler için kapılarını açtığı konaklama şeklinde, mutfak ve temizlik masrafı yapmanıza da gerek olmaz. Kalacağınız evlerde kendinize ait temiz ve rahat bir odanız olacaktır. Ev temizliği düzenli olarak yapılacaktır. Aile yanında yaşarken ana dili İngilizce olan kişilerle birebir pratik yapma şansı yakalar ve hızlı gelişim gösterirsiniz. Aile yanı konaklamalarda ailenin kurallarına uymak ve ev düzenini bozmadan saygılı bir tavır içerisinde bulunmanız aileyle geçireceğiniz zamanın kalitesini artıracaktır. Aile yanı konaklamalar genellikle okulunuza çok yakın bir konumda olur, bu sayede ulaşım masraflarınızı da düşürmüş olursunuz.

Yurt Konaklaması

Yurtta konaklama yapmak isteyen öğrenciler biraz daha fazla sorumluluk almaya hazır olun… Aile yanı konaklamada ailelerin hazırladığı öğünlerle gününüzü tamamlarken yurt konaklamasında öğünlerinizi kendiniz ayarlamak durumundasınız. Yurtlarda genellikle mutfak bulunur, bu mutfakta yemeklerini yapabilirsiniz. Hatta farklı milletlerden gelen öğrenciler kendi ülke mutfaklarından yemekler yaparken onlarla birlikte farklı tatları keşfetme imkânı da bulursunuz. Hazır farklı milletten öğrencilerden bahsetmişken bunun İngilizcenize nasıl etki edeceğine değinmeden de geçmeyelim. Yurtta konaklarken sorunlarınıza pratik çözümler bulma konusunda ustalaşacaksınız. Bunu da farklı milletlerden arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunarak yapacaksınız. Bu sayede önceleri zorunlulukla başlayan kısa konuşmalar bir zaman sonra uzun sohbetlere dönüşecek. İngilizcenizin nasıl hızlı ilerlediğine siz bile inanamayacaksınız. Son olarak yurt odalarınızın maksimum konfora sahip olacağını, yurtların içerisinde çamaşırhanelerin bulunacağını ve arzu ettiğiniz takdirde sadece size özel tek kişilik oda seçebileceğinizi de ekleyelim…Bu bilgiler ışığında seçim yapmayı size bırakıyoruz… Konakla fiyatlarıyla ilgili bilgiyi güncelliğini yitirebileceğinden buradan paylaşmıyoruz. Global Vizyon’un sıcakkanlı ve yardımsever danışmanları bu konuda bize oldukları gibi size de yardımcı olacaklardır.

Bournemouth’da Ne Yapılır?

Bournemouth’daki boş zamanlarımda ne yaparım diye düşünüyorsunuz biliyoruz… Size birazdan pek çok aktivite sıralayacağız fakat emin olun ki yurt ve sınıf arkadaşlarınız veya yanında konakladığınız aileler sayesinde her gününüz dolu dolu geçecek. Aklınızda yokken bir anda kendinizi çok keyifli bir planın içerisinde bulacaksınız. Bu plan; Bournemouth’un uçsuz bucaksız sahillerinde yürüyüşe çıkmak da olabilir sahil festivallerine katılmak da… Golf öğrenmeyi öğrenmek de olabilir futbol sahasında maç yapmak da… Suyla aranız güzelse sahilde sörf yapanlardan birinden size yol göstermesini isteyerek hayatınızda denemediğiniz yeni bir aktivitenin içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Bournemouth’da gezilecek yerleri burada sayıyoruz bile… Arzu ederseniz sizi Bournemouth sayfasına alalım. Orada şehre ve etkinliklere dair daha detaylı bilgi bulabileceksiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım