Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Ecology and Management in Warsaw

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Hakkında

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, Polonyadaki en iyi teknik - sanatsal özel üniversitelerden birisidir. 1995 senesinden beridir lisans, yüksek lisans ve yüksek lisans dereceleri için tam ve yarı zamanlı çalışmalar konusunda eğitim vermektedir. 

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’dadersler Mimarlık Fakültesi ile Mühendislik ve Yönetim Fakültesi olmak üzere iki fakülte çerçevesinde yürütülmektedir. 

Polonya Akreditasyon Komitesi tarafından akredite edilmiş University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’da yürütülen tüm bölümler olumlu bir değerlendirme ile ödüllendirilmiştir ve Mimarlık Fakültesi, eğitim kalitesinin olumlu kurumsal değerlendirmesini almıştır.

Neden University of Ecology and Management (UEM) Warsaw?

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw,teknik ve sanatsal yönlerin benzersiz kombinasyonu sayesinde, zorlu işgücü piyasasında avantaj sağlayacak kapsamlı bilgileri öğrencilere aktarmaktadır. Aynı zamanda, öğrencilerin seçilen alanda uzman olmasına yardımcı olacak lisansüstü kurslar da sunmaktadır. 

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’da öğrenciler, çalışmaları sırasında üniversiteden ayrılmadan önce pratik deneyim ve referanslar kazanmalarını sağlayacak, işletme tarafından görevlendirilmiş projeler yürütür. Bu, İşveren Konseyleri çerçevesinde yakın işbirliği yapılmasının öğrencileri ve Üniversitenin gelişimini desteklenmesi sayesinde mümkündür.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, öğrencilerin mezun olduktan hemen sonra hayalindeki meslekte tatmin edici bir kariyere başlamalarını sağlayacak, işverenler tarafından arzu edilen çalışma alanlarını sunmaktadır.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, öğrencilerin çalışmalarının devamlı olarak bir gelişim atmosferinde tutulabilmesi ve öğrencilerin daha fazla yetkinlik kazanması adına rahat çalışma ve öğrenme koşullarına büyük bir önem vermektedir.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, öğrencilere belirli bir meslekte sadece teorik temeller değil, aynı zamanda çağdaş dünyanın zorluklarıyla pratik olarak başa çıkma yeteneğini de kazandırmayı arzulamaktadır. Bununla birlikte, Akademik Yeterlilik Kurslarını oluşturmanın yanında, öğrencilerin bir kariyer yolu seçmesi ile ek beceriler kazanmasına yardımcı olacak ve öğrencilerin kişisel gelişimini teşvik edecek bir kariyer ofisi de işletmektedir.

“Polonya’da lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Polonya’da Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.”

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Başvuru Koşulları

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, Lisans programlarına katılacak öğrencilerden bir lise diploması ve Yüksek Lisans programlarına katılacak öğrencilerden bir üniversite diploması istemektedir.

Aynı zamanda, öğrencilerden B1 seviyesinde bir İngilizceye sahip olduklarını kanıtlayan (IELTS, TOEFL, vs.) bir belge de istenmektedir. Eğer B1 seviyesini kanıtlayan bir belge yoksa, öğrencinin İngilizce seviyesi yüz yüze veya instant messenger ile tespit edilebilmektedir.

Ek olarak, B1 seviyesini gösteren belgenin teslim edilmesinden sonra ZOOM veya Skype üzerinden kısa süren bir İngilizce mülakat yapılacaktır.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’ın başvuru süreci hakkında daha detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Başvuru Tarihleri

Yaz Dönemi için başvuru tarihi: 10 Ocak 2024 

(Dönem Mart ayında başlar.)

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’ın başvuru tarihleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Programları

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’da lisans eğitimleri genellikle 3 yıl sürmektedir. Fakat seçilen branşa bağlı olarak bu süre 4 yıla kadar çıkabilmektedir veya 3 yıl ile 2 yıla kadar inebilmektedir.

Yüksek Lisans eğitimleri ise seçilen branşa bağlı olarak 1 veya 2 yıl sürmektedir.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’ın bazı popüler bölümleri:

  • Architecture
  • Interior Design
  • Computer Science
  • Management
  • Mechanics and Machine Construction

Polonya’da yüksek lisans programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz. “

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Öğrenci Sayısı

Şu anda, University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’da 3500'den fazla öğrenci aktif olarak eğitim görmektedir, 13081 tane mezunu vardır, bu mezunların 9994’ü lisans ve 758’i yüksek lisans diplomasına sahiptir. 

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, aynı zamanda öğrenciler için dil kursları vermektedir ve ERASMUS seçeneği sunmaktadır.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Sosyal Olanakları

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’da, konferanslar ve saha gezileri düzenleyen 15 adet öğrenci araştırma kulübü, Sanal Akademik Kütüphaneye (Wirtualna Biblioteka Nauki) erişim sağlamasına yardımcı olan Yayınevi ve Üniversite Kütüphanesi ve öğrenci festivalleri ile birlikte sanatsal etkinliklerin düzenlenmesini sağlayan Öğrenci Hükümeti ve Uluslararası İşbirliği Merkezi bulunmaktadır.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, “Erasmus Üniversite Beyannamesi” nin sahiplerinden birisidir ve öğrenciler, profesyonel kariyerlerinde özel bir Kariyer Bürosu tarafından desteklenmektedir.


University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Konaklama ve Yurt Seçenekleri

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw, öğrencilerin konaklayabileceği WIŚNIOWA DORMITORY ve DĄBROWSKIEGO DORMITORY adlı yurtlara sahiptir. 

Yurt odalarında standart olarak 1 adet tuvalet ve duşakabin ile birlikte yataklar, gardroplar, masalar ve lambalar bulunmaktadır. 

Bunların yanında odalar aynı zamanda elektrikli ocak, fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli kettle, aspiratör, tavalar, yemek takımı, sofra takımı, çamaşır makinesi, ütü, ütü masası, saç kurutma makinesi, çamaşır kurutma makinesi, elektrikli süpürge ve daha fazlasını bulundurmaktadır. 

Yurt odalarında ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi bulunmaktadır.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’ın konaklama seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Eğitim Fiyatları

Lisans Programları; 2500€ - 4500€ arası.

Yüksek Lisans Programları; 2700€ - 4000€ arası.

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw’ın eğitim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Burs Olanakları


University of Ecology and Management (UEM) Warsaw öğrencilere burs imkanları sunmaktadır. Üniversitenin bursları hakkında detayları öğrenmek için mutlaka Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçiniz.

“University of Ecology and Management maliyetlerini ve yaşam masraflarını Polonya’da work and study kapsamında hafifletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri hizmet sayfamızda bulabilirsiniz.”

University of Ecology and Management (UEM) Warsaw Öğrenci Vizesi Koşulları

  • Mevcut vize düzenlemelerini ve vize başvurusunun yapılacağı ülkedeki Polonya konsolosluğunun web sitesindeki gerekli belgelerin listesinin kontrol edilmesi.
  • Vize başvurusu ve mülakat için hazırlanılması (gerektiği takdirde).
  • Gerekli tüm belgelerin orijinallerine sahip olunması ve Polonya, Varşova, üniversite ve müfredat hakkında temel bilgilere sahip olunması.
  • Alınan vizenin taramasının kullanıcı hesabına yüklenilmesi.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım