Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Üniversite Atmosferinde Dil Eğitimini Uygun Fiyatlara Alabileceksiniz!

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama okula 30 dakika toplu taşıma mesafesinde bulunmaktadır. Aileler LSI tarafından titizlikle seçilir ve dönemsel olarak kontrol edilir. Odada tek kişi kalabilirsiniz. Aynı dönemde bir öğrenci daha bu eve başvurduysa 2 öğrenci aynı anda konaklama yapabilir. Böyle bir durumda bir oda arkadaşına sahip olabilirsiniz. Kahvaltılar buradaki konaklamanıza dahildir. Aileler her sabah kahvaltınızı hazırlayacaktır. Haftada bir çamaşırlarınız yıkanır.

Yurt Konaklaması

 Yurt konaklamasında aile yanına göre daha özgür olabilirsiniz fakat bu daha çok sorumluluk yüklenmek de demektir. Örneğin yemeklerini kendin hazırlamak, çamaşırlarını kendin yıkamak ve odanı kendin toparlamak zorundasın. Tüm bunlar benim için sorun değil dersen farklı milletlerden pek çok gençle dostluk kurma şansı yakalayacaksın. Yurtlar okula 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

LSI Dil Okulları İngiltere Cambridge’de Ekonomik ve Kaliteli Eğitim

LSI Dil Okulu- Cambridge

Dünyanın en zor beğenen, başarılı ve ince eleyip sık dokuyan öğrencilerinin bile gönül rahatlığıyla tercih ettikleri Cambridge’de pek çok dil okulu ve kolej bulunmaktadır. Nüfusunun büyük çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan ve bu sebeple hareketli ve aktif bir sosyal hayata sahip olan Cambridge’de; İngiliz kültürünü ve mimarisini yakından tanıyabileceksiniz. Bu şehirde ön plana çıkan dil okullarını sizinle paylaşmaya devam ediyoruz ve bu sırayı LSI Cambridge için ayırıyoruz. LSI Cambridge; tren istasyonu ve kent merkezine yakınlığıyla öğrenciler için ideal bir noktadır. Okul merkeze 15 dakika yürüme mesafesindedir ve CITI2 hattının Gwydir Street durağı karşısında bulunmaktadır.

Cambridge’de Üniversite Atmosferinde Dil Eğitimi…

Okulun en ilgi çekici noktalarından biri; yaz aylarında yakınlarında bulunan bir üniversiteni kampüsünü kullanabilmeleridir. Bu sayede yurtdışında dil eğitimi alırken; bir üniversite kampüsü havasını soluyacak ve belki de gelecek planlarınızı şekillendireceksiniz. Özellikle yurtdışında üniversite ya da yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyenler için oldukça farklı bir deneyim olacaktır. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık Programları sunulmaktadır. Okul kendine her programda güveniyor… Cambridge Testi resmi sınav merkezi olan okul; TOEFL / IELTS gibi programlar hakkında olumlu geri dönüşlere sahip. Okul ziyaretimizde okul yönetimi, eğitmenler ve öğrencilerle birebir yaptığımız sohbetler sonucunda bu okulun; yardımsever ve güler yüzlü çalışanlara sahip olduğunu ve kaliteli bir eğitim garantisi verdiklerini söyleyebiliriz.

İngiltere’yi Arkadaşlarınız ve Eğitmenlerinizle Gezebilirsiniz

Okul öğrencilerin sosyalleşmesine büyük önem veriyor. Bu sebeple okulda sürekli aktiviteler düzenleniyor ve bu aktiviteler okulun internet sitesinden düzenli olarak paylaşılıyor. Örneğin öğrenciler arası kültür geceleri, Sheakspeare Film Festivali gezisi (umarız denk gelirsiniz), sandal gezisi, buz pateni, pub gezisi, botanik bahçe gezisi, sinema gecesi gibi etkinlikler düzenleniyor. Bunun yanı sıra şehir dışı turlar da bulunuyor. Londra Tiyatro Gezisi, Oxford ve Bleinheim Sarayı Gezisi, Brighton, Edinburgh, Liverpool, Chester, Manchester gezileri sizlere tüm İngiltere’yi dolaşma imkânı sağlıyor.

Cambridge’de Konaklama

Konaklama seçenekleri aile yanı ve yurt konaklamasıdır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım