Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Neden Twin English Centres Dublin?

1993 yılında kurulan Twin English Centres; İngiltere’deki Greenwich ve Eastbourne kampüslerinin yanı sıra İrlanda’daki Dublin kampüsü ile öğrencilerine kaliteli bir eğitim imkanı sağlıyor. Twin English Centres, Dublin’deki tarihi dokuya sahip North Great George's Caddesi’nde, Georgian tarzı binasında eğitim sunuyor. Twin Dil Okulu, İngilizce eğitiminizi alırken uluslararası alandaki kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak zengin eğitim içeriği oluşturmasıyla ünlü. Twin English Centres’ta 25 hafta ve üzeri eğitim programına katılım gerçekleştiren öğrenciler, haftada 20 saat yasal çalışma iznine sahip olabiliyor. Twin İrlanda Dil Okulu, farklı eğitim metotları ile öğrencilerin günlük hayatlarında akıcı bir dilde konuşmasına katkı sağlıyor. Twin İrlanda Dil Okulu’nun sabah ve öğleden sonra kursları ile kendi eğitim zamanınızı belirleyebilir, sosyal hayatınıza zaman ayırabilirsiniz.

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce

Bire Bir İngilizce

Bire Bir İngilizce

Lokasyon

Twin Dublin Okulu, tarihi binaların arasında dolaşırken büyülü atmosferinde kaybolacağınız North Great George's Caddesi’nde yer alıyor. Twin Dil Okulu; alışveriş merkezleri, kafeler, hediyelik eşya satan mağazalara yürüme mesafesinde olan konumu sayesinde öğrencilerine hareketli bir şehir hayatı sunuyor.

  • Açık Alan & Bahçe
  • Wifi
18 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Twin English Centres Dublin?

Twin English Centres Dil Okulu’nun öncelikli amacı, öğrencilerin hedeflerini doğru belirlemelerinde yardımcı olmak ve buna uygun programlar oluşturmak. Twin Dublin İrlanda’nın son teknolojiyle donatılmış modern ve aydınlık tasarıma sahip 18 derslikten oluşan kampüsünde, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alabilirsiniz. Twin İrlanda Dil Okulu; 25 haftalık İngilizce eğitim programına katılım gerçekleştiren öğrencilere, Work and Study kapsamında haftada 20 saat part-time yasal çalışma izni de sunuyor. İngilizce eğitiminin dört temelini oluşturan okuma, yazma, konuşma ve dinlemeye yönelik Genel İngilizce eğitim programları kapsamında, haftalık ders saatini kendinize uygun olarak belirlemeniz de mümkün. Okulun; haftada 18 saat Genel İngilizce, 22 saat Yoğun İngilizce ve 26 saat Süper Yoğun İngilizce programları ile seviyenize göre hızlı ilerlemenizi sağlayacak eğitim paketini seçebilirsiniz. Twin Dublin Dil Kursu’nun sınav hazırlık sınıflarında IELTS ve Cambridge exam kurslarına katılım gerçekleştirebilir; Akademik İngilizce yeterlilik seviyenizi uluslararası sertifika ile kanıtlayabilirsiniz. Okulun English Unlimited programı ile haftada 45 saat eğitim alırken; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık gibi ihtiyacınıza yönelik programları harmanlayarak nokta atışı bir eğitime kavuşabilirsiniz. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Twin İrlanda Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Twin English Centres fiyatları, 600-2950 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Twin English Centres Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eski adı Alpha College of English olan Twin Dublin Dil Okulu 2021 eğitim yılında 52 ülkeden öğrenciye ev sahipliği yaptı. Sınıf içinde ulus dağılımına özen gösteren ve öğrencilerin sıcak dostluklar kurmasına özen gösteren okul; sunmuş olduğu sosyal aktivite programları ile temel İngilizce eğitiminin dışına çıkarak günlük dilde akıcı İngilizce konuşulmasını sağlayan ortamlar oluşturuyor. Twin Dil Okulu Dublin’de 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim alabilir, sabah ve öğleden sonra kursları ile esnek ders saatlerden faydalanabilirsiniz. Twin English Centres, eğitim kalitesini kanıtlamış okullar arasında yer alıyor; Londra ve Eastbourne okulları İngiltere'de British Council for the Teaching of English tarafından akredite. Dublin'deki kampüsü ise EAQUALS tarafından akredite olan ve MEI üyeliği bulunan Twin Dublin, İrlanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınıyor. 

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Yaşadığı ülkenin kültürünü deneyimlemek isteyen, sıcak ve samimi bir aile ortamında eğitim almak isteyen öğrencilerin öncelikli tercihi. Okula toplu taşıma ile 40 dakika mesafede yer alan konaklamada, sabah ve akşam yemeği sunuluyor. 

  • Toplu Taşıma
  • Sabah ve akşam yemeği
  • Özel mutfak

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurtları

Twin English Centres ile özel anlaşmalı olan bu rezidanslarda; özel donanımlı bir mutfak yer alıyor. Öğrencilere özel olarak tahsis edilen odalarda; yatak, dolap ve çalışma masası da mevcut. Yurtların ortak alanlarında yer alan televizyon ve oyun alanları, sizinle aynı yurtta yaşayan insanlarla sosyalleşme imkanı sağlıyor. Yurtların 18 yaş sınırı mevcut. 

  • Çalışma masası
  • Dolap
  • Ev ortamı
  • Tv
  • Oyun Alanı
Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım