Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

TOEFL Skoruna Önem Verenler Bu Okul Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak!

Amerika Boston’da İngilizce Dil Eğitimi Alırken TOEFL Sınavına Hazırlanmak İsteyenlerin Tercihi Talk Dil Okulu

Talk Dil Okulu – Boston

Amerika’daki dil okullarını sizlere tanıtmak için çıktığımız yolda Boston’daki son dil okulumuza sıra geldi. Boston’da bulunan Talk Dil Okulu hakkında bilgi verdikten sonra Amerika’nın diğer şehirlerini ve bu şehirlerdeki dil okullarını anlatmaya devam edeceğiz. Dileriz karar verme sürecinizde yardımcınız olabiliriz.

TOEFL Eğitimi Almak İsteyenler İçin İdeal Dil Okulu

Eğitim şehri olan Boston’da yüzlerce dil okulu bulunmaktadır. Bu dil okulları farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Size tanıtacağımız Boston’daki son dil okulumuz Talk, TOEFL sınavına hazırladığı öğrencilerinin başarısıyla dikkat çekmektedir. Eğer siz de TOEFL skoru hedefliyorsanız Talk Dil Okulları sizin için doğru adres olacaktır.

Okul hakkındaki yorumlarımızı paylaşmaya öncelikle okula yaptığımız ziyaretimizden başlayalım. Tarihi binada, özel tasarımlı modern bir okul olan Talk, güneş alan, ferah sınıflara sahip. Biz mimarisi okulu beğendik ve sevdik… İçine girdiğinizde sizi sıkmayan bir atmosferi var.

Okul yönetimiyle eğitime dair yaptığımız sohbetlerde; interaktif sınıf teknolojisi olan sınıflarda iletişime ağırlık verilen bir eğitim sistemi benimsediklerini söylediler. Okul yönetimi; akademik, kültürel ve sosyal aktivitelerle bütünleşen, en etkili yöntem ve teknolojinin kullanıldığı bir dil eğitimi amaçladıklarını belirtti.

Okulda dersler öğrencilerin ilgisini çekecek, heyecan verici konulardan oluşturulmaya çalışılıyor. Bu da öğrencinin derse katılımını artırıyor. Her sınıfta öğrencinin kendini zorlamasını sağlayacak bir düzey tutturuluyor. Öğrenci konfor bölgesinden çıkarak, öğrendiği İngilizceyi geliştirmek için gayret sarf ediyor. Okul ders dışı dil ödevleri veriyor, bu ödevler bazen etkinliklere katılmak olabiliyor. Diğer dil okullarında olduğu gibi öğrencinin sosyalleşmesine Talk’da çok önem veriyor.

Okulda bir kur 10 hafta sürüyor. Eğitmenlerle yapılan birebir görüşmeler ve sınav sonuçlarına göre kur atlayıp atlamayacağınıza karar veriliyor.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Akademik Yıl İngilizcesi, Teacher Training programları açılmaktadır. Özellikle OEFL Sınav Hazırlık programları büyük ilgi görmektedir.

Boston’da Öğrenci Olmak

Boston’da Yaşamak

Boston’ın finans bölgesinde bulunan TALK Boston, dinamik bir kentin heyecanı içinde rahat bir ortam sunuyor. Boston şehir merkezinin kalbinde, toplu taşıma araçlarının yakınında bulunan okul; Boston Commons’a, Copley Square’e ve ünlü Newbury ve Beacon Street’e yürüme mesafesinde bulunuyor. Okulun merkezi bir noktada olması sosyalleşmeniz için güzel bir avantaj oluyor. Okul çevresindeki restoran ve kafelerde arkadaşlarınızla keyifli sohbetler için buluşabilir, uzun yürüyüşler yaparak tarihin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Boston’da Konaklama

Talk Dil Okulu aile yanı ve residence konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklama fiyatları residence’a göre daha uygun oluyor. Bu yüzden bu okulda eğitim alan pek çok öğrenci aile yanı konaklamayı tercih ediyor. Sizin için en uygun olan konaklamayı Global Vizyon danışmanlarınızla seçmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım