Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

TOEFL Sınav Hazırlık

TOEFL Sınav Hazırlık

TOEFL Sınav Hazırlık

TOEFL Sınav Hazırlık
Alabileceğiniz Okullar

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci yorumu

İstanbul Merkez Ofis öğrencilerimizden Ebrar Özen‘ in Kanada vizesi onaylandı. Kendisini ILAC INTERNATIONAL COLLEGE -Business Administration Diploma programınına eğitimini almak üzere uğurluyoruz. Ebrar, pandemi sürecinde Türkiye’de online olarak başladığı eğitimine artık Kanada ‘da devam edecek. Kendisine eğitiminde başarılar diliyoruz.

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Merhabalar ben Yagmur Selen Kurt. Türkiye’de başladığım üniversite eğitimime Kanada’da devam etme kararı aldım ve yurtdışında eğitim alabileceğim programları araştırmaya başladım. Global Vizyon İstanbul Merkez Ofis’ten Ece Hanım sayesinde önce Ilac Okulu’nun online Üniversite Yerleştirme Hazırlık Programı’nda 24 hafta eğitim aldım ve bu sürede de Seneca College, Interactive Media Design bölümünden kabulümu aldım. Yine Ece Hanım’ın yönlendirmeleri ve vize departmanının desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde aldım. 2 yıl sürecek kolej programım için eğitimime başlamaya ve yola çıkmaya hazırım. Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Merhaba, ben Şevket Gökay Aras. İzmir Ekonomi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yurt dışında eğitim alıp aynı zamanda çalışabileceğim programları araştırırken ILAC College'ın diploma programlarını öğrendim. Business Administration Diploma programına kayıt oldum, vizem onaylandı ve pazartesi günü Kanada'ya uçuyorum. Kayıt olduğum andan son ana kadar her konuda bana yardımcı olan Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra'ya ve süreç boyunca emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre Amerika’da bulundum. Şimdi de Lambton College’de devam etmeyi planladığım Big Data Analytics Lisansüstü Diploma programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitime katılacağım. Kardeşim Hazal Ergün de Biyo Mühendislik alanında yapmak istediği master programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitimine katılım sağlayacak. Okul kayıt işlemlerimiz, vize sürecimiz ve ihtiyacımız olan her konuda bize destek olan danışmanımız Yasemin Yener ve tüm Global Vizyon Ankara ekibine sonsuz teşekkürler.

Öğrenci