Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

The University of Law

The University of Law

Eğitim şirketi Gibson & Weldon'un kuruluşu ile kökleri 1876'ya uzanan ve 2016'da işletme okulunu açan University of Law, İngiltere’deki en büyük hukuk üniversitesi olarak tanınıyor. Geleceğin avukatlarına ve iş liderlerine gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda, pratiklerle dolu ve etkileşimli bir eğitim veren University of Law; İngiltere’de 14 şehirde, Berlin ve Hong Kong'da, ticaret merkezlerine ve önde gelen hukuk firmalarına yakın olan 16 konumda öğrencilerini ağırlıyor. 

103 ülkeden 80.000'den fazla mezundan oluşan bir ağa sahip olan ve 11.800'den fazla işletme ve kuruluşla iş birliği yapan University of Law’ın mezunları, dünya çapında mentorluk, kariyer ve istihdam desteklerinden yararlanabiliyor. University of Law’da eğitim gören uluslararası öğrenciler, dönem içi ve tatil dönemlerinde tam zamanlı olarak haftada 20 saat çalışabiliyor. Ayrıca; hangi kampüsü seçerseniz seçin, University of Law eğitiminiz boyunca akademik olmayan faaliyetlere katılmak veya kendi kulübünüzü oluşturmak için birçok fırsat sunuyor. 

University of Law bölümleri, yalnızca uygulamaya dayalı eğitime odaklanıyor. Hukuk, işletme, psikoloji gibi alanlarda farklı sürelere ve çalışma yöntemlerine sahip çeşitli programları bulunan University of Law bölümleri, lisans ve lisansüstü programları ile benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyor. 

University of Law, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hukuk firmalarının çoğu ile özel bir iletişime sahip ve ilk 100 hukuk firmasından 94'üne de hukuk eğitimi veriyor. 

Bir yıl master eğitimi alan öğrencilerine iki yıl çalışma izni veren University of Law bölüm ücretleri, İngiltere’deki diğer üniversitelere kıyasla çok iyi bir rakam olan 8.500-18.000 pound arasında değişiyor. Ayrıca University of Law’da eğitim alan birçok uluslararası öğrenci, İngiltere'deki eğitimlerini çeşitli burslarla finanse ediyor. Genellikle her bir program için başvurular, eğitim başlangıç ​​tarihinden bir yıl önce açılıyor. University of Law başvuru yapacak öğrencilerin 22 Eylül tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “University of Law nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, University of Law başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. University of Law bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


University of Law bölümleri

  • Law 
  • Business 
  • Policing
  • Criminology
  • Psychology


Lokasyon

University of Law; Birmingham, Bristol, Guildford, Hong Kong, Leeds, Manchester, Nottingham, Newcastle Üniversitesi, Chester Üniversitesi, Doğu Anglia Üniversitesi, Exeter Üniversitesi, Liverpool Üniversitesi, Reading Üniversitesi, Sheffield Üniversitesi ve Londra’da iki konumda daha kampüse sahip. Ayrıca Berlin'de GISMA Business School'da ve Hong Kong’da eğitim alma şansınız da bulunuyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım