Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

The Storm King School

The Storm King School

Çok iyi üniversiteleri hedefleyen, SAT’de 2000 puanları görmek isteyen öğrenciler için ideal bir okul. Bu sene Türk öğrenciye nerdeyse % 50 burs veren yatılı okullarımızdan biri olan ·e Storm King School; New York Eyaleti, Cornwallon Hudson şehrinde, New York şehrine sadece 45 dk. mesafededir. Cornell, MIT gibi Ivy okullara mezunlarını hazırlayan, akademik olarak oldukça iddialı bir okul olan ·e Storm King School, Advanced Placement ve çeşitli görsel Sanatlar derslerinde oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Kendi ülkelerinde liseyi tamamlamış olan başarılı öğrenciler için de, diploma, ESL ve üniversiteye hazırlık yılı ( SAT, AP etc.) olarak bir sene eğitim imkani ayrıca mümkündür. 

Eğitim Programları

Amerikan Müfredatı

Öğrenciler Amerikan lise müfredatına göre eğitim alır.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 8. ve 12. Sınıf

Lokasyon

Okul New York’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül / Ocak

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım