Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

The Orme School

The Orme School

The Orme School; Arizona eyaletinde her daim mavi gökyüzüyle meşhur Phoenix şehrine 1 saat mesafede, harika bir kampüs içinde yer alır. Cornell gibi Ivy okullara mezunlarını hazırlayan, akademik olarak iddialı bir okul olan Orme School, Advanced Placement derslerinden oldukça zengindir.

Eğitim Programları

Amerikan Müfredatı

Öğrenciler Amerikan lise müfredatına göre eğitim alır.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı 11-18

Bilmeniz Gerekenler

 Öğrenci sayısının az olmasına rağmen oldukça fazla bir çeşitliliğe sahip olan okul; örneğin Müslüman öğrencileri için yemek menüsünde “helal et” dahi sunacak bir özene sahiptir. Her dinden ve milletten öğrencinin kendini rahat hissedeceği bir kampüsten beklenen bütün olanakları sunmaktadır. 40 ata sahip olan at çiftliği ile kampüs, isteyen her öğrencisini iyi bir at binicisi olarak da yetiştirir.

Lokasyon

Okul Arizona’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül / Ocak

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım