Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

The London School of Economics

The London School of Economics

1895 yılında sosyal bilimler ve araştırma üniversitesi olarak kurulan, birçok devlet adamını yetiştirmesinin yanı sıra siyaset ve ekonomi alanında pek çok ünlü ismin mezun olduğu ve Guardian tarafından “siyasete etki eden ilk dünya üniversitesi” ilan edilen Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu, 8.000’i aşkın öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu; hukuk, iktisat, siyaset bilimi başta olmak üzere 30’u aşkın bölüm ve enstitüsü ile eğitim veriyor.

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu Başvuru Zamanı

İş hayatına atak bir başlangıç yapmak isteyenler tarafından tercih edilen ve güçlü bir kariyerin ilk basamaklarından görülen Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu’nu tercih etmek isteyenler için kayıtlar Eylül’de tamamlanıyor.

Üniversiteden Mezun Olan Ünlü İsimler

Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu’ndan mezun olan ünlü isimler arasında Mick Jagger, Bhimrao Ambedkar ve Ed Miliband yer almaktadır.

Lokasyon

Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunmaktadır.

Üniversitenin Başarıları

  • The London School of Economics and Political Science, QS Dünya Üniversitesileri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

  • The London School of Economics and Political Science, iş ve ekonomi alanında en iyi üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

  • The London School of Economics and Political Science, hukuk alanında üniversiteler arasında ilk 10’da bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • En az 100 (IBT) TOEFL puanı

  • En az 7 IELTS puanı

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar

Yurt dışı öğrencilerine ilk yıl konaklama garantisi sağlayan Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu, tüm öğrencilerine araştırma odaklı burs imkanları sunuyor. LSE adıyla da bilinen Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu’nun kampüsünde 3.000’i aşkın personel bulunurken, öğrencilere destek ve yardım amacıyla faaliyet gösteren birçok organizasyon ve kulüp her dönem büyük ilgi görüyor. Mezunları ve çalışanları tarafından kazanılan Nobel ödülleri sayesinde akademik gücünü bir kat daha artıran Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu öğrencilerine sunduğu sosyal aktiviteler ve eğitim hayatına destek olan kurslar ile kişisel gelişimi ön planda tutuyor. Londra’nın tam kalbinde yer almasının yanı sıra Covent Garden ve The Thames River’a çok yakın olan Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu’nu tercih eden öğrenciler, Londra’nın hareketli ve renkli yaşam stiline bir adım ötede okuma fırsatı buluyor. Müzeler, resim sergileri ve parklarla çevrili Londra kültürünü tatmak isteyen herkesin ilk tercihi olabilecek Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu’nun bir diğer avantajı ise iş hayatına doğrudan etki eden ve aynı zamanda birçok farklı akademik konuda deneyim sahibi olmalarına yardımcı olan uluslararası bir çevreye dahil olma imkanı sunuyor olması.


Londra Ekonomi ve Siyasal Bilimler Okulu Bölümleri

Accounting and Finance

Accounting, Organisations and Institutions

Anthropology and Development Management

Social Anthropology

Economic History

Quantitative Economic History

Econometrics and Mathematical Economics

Economics 

Economics

Executive Finance 

Finance

Finance and Economics

Finance and Private Equity

Risk and Finance 

Gender (Research) 

Gender (Sexuality)

Gender 

Gender, Development and Globalisation

Gender, Media and Culture 

Gender, Peace and Security

Environment and Development

Environmental Economics and Climate Change

Environmental Policy and Regulation

Human Geography and Urban Studies

Local Economic Development

LSE-Sciences Po Double Degree in Urban Policy

Real Estate Economics and Finance

Regional and Urban Planning Studies

Urbanisation and Development

Comparative Politics 

Conflict Studies

Global Politics

LSE - PKU Double Degree in Public Administration and Government

Master of Public Policy
Political Science and Political Economy

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım