Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Sydney'de Bundan Daha Uygun Fiyatlı Eğitim Bulamayacaksınız!

Avustralya Sydney’de En Ucuz Dil Kursu Oxford House College

Oxford House College Dil Okulu – Sydney

Dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında ilk sıralarda bulunan Sydney’de dil okulu incelemelerimize devam ediyoruz. Sydney’de önereceğimiz diğer bir dil okulu Oxford House College (OHC) olacak. Oxford House College dünya çapında şubelere sahip olmasına rağmen butik anlayışla eğitim veren kurumlar arasındadır. Oxford House College’da okurken eğitmenlerinizin özel ilgisi sayesinde arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine kısa sürede ulaşırsınız. Okulun eğitim kalitesi yüksekken eğitim ücretleri diğer okullara göre daha caziptir. Bu da okula gösterilen ilgiyi artırmaktadır.  İsterseniz gelin OHC’nin eğitim sistemini ve bu kurumda eğitim almanın nasıl bir deneyim olacağını detaylıca paylaşalım…

“Sydney’de Kaliteli Eğitimi Cazip Bütçelere Alayım” Diyorsanız OHC’yi İncelemelisiniz!

 Avustralya’nın en popüler şehri Sydney’de İngilizce eğitimi almak büyük bir ayrıcalık ve macera… Bu maceraya atılırken göz ardı etmemeniz gereken konu eğitim alacağınız kurumun eğitim kalitesi ve eğitmen kadrosu. Okulları incelerken bu aklınızdan çıkarmamanız gereken en önemli konu.

 Cazip fiyata eğitim almak hepimizin isteği fakat bu eğitimi cazip fiyatlara alacağım diye gidip kalitesi yerlerde olan bir okula kayıt yaptırmak istemezsiniz. Bu yüzden size Sydney’de uygun fiyata eğitim alacağınız bir eğitim kurumunu bizim güvencemizle öneriyoruz. Yerinde incelediğimiz Oxford House College uzun yıllardır İngilizce eğitimi veren, dünya çapında zincir okullardan bir tanesidir. Butik bir anlayışla eğitim sunan okul öğrencilerine özel ilgi gösterir. Tecrübeli ve deneyimli eğitmenler öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre ders programlarını yapar. Bu da öğrencinin eksik noktalarına odaklanıp, kısa sürede bu noktaları tamamlamasını sağlar.

 Yönetim kadrosu için öğrencinin kendini okula ait hissetmesi çok önemli. Bu sebeple okula yeni başlayan öğrenciler için her pazartesi “Welcome Sesions” yapılıyor. Öğrenci okula başladığı gün okul çevresi ile ilgili oryantasyon veriliyor. Bu da öğrencinin yaşayacağı yere kısa sürede adapte olmasını sağlıyor.

 Okulda bir kur ortalama 8-12 hafta sürüyor. Öğrenci gelişimine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Hızlı gelişim gösteren öğrenciler erken kur atlayabiliyor.

 Okul; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS Sınavı Hazırlık, Teacher Training programları açılmaktadır. Okul genellikle Genel İngilizce ve IELTS Sınavı Hazırlık programlarında ilgi görüyor.

Şehrin Kalbinde Eğitim Al, Sosyal Hayata Adaptasyonun Hızlansın!

Görkemli bir şehir olan Sydney; banliyö plajları, bahçeleri, parkları ve hareketli bir sosyal hayatı sizin için bambaşka bir deneyim olacak. Bu şehirde dil okuluna gitmek kaliteli bir eğitim almanızı ve bunun yanı sıra ülkemizden çok farklı bir hayatı deneyimlemenize olanak sağlayacak. Stressiz, sakin, güvenli bir metropolün olabileceğinin kanıtı olan Sydney’de sosyalleşecek pek çok ortam bulacaksınız.  Şehrin kalbi olan York Caddesi’nde buluna Oxford House College; şehri istediğiniz gibi gezmeniz için uygun konumdadır. Dünyaca ünlü kafeler, restoranlar ve dükkanlar ile çevrili okuldan çıktığınız anda sosyal hayatın içine karışacaksınız. Coat Hanger, Harbour Köprüsü, Sydney Opera Binası ve Sydney Limanı’na yürüme mesafesinde ulaşıp, buraları gezebilirsiniz. Tren istasyonlarına da yakın olan okul şehri dışı seyahatler yapmak isteyenler için uygundur. Okulun şehrin merkezinde yer alması ulaşım sıkıntınızı azaltır. İster bisikletle ister yürüyerek isterseniz toplu taşımayla her yere çabucak ulaşabilirsiniz.  Şehirde ve çevresinde gezilecek pek çok yer vardır. Doğasıyla ünlü bu ülkede açık hava aktiviteleri oldukça popülerdir. Trekking, dağ tırmanışı, kamp gibi aktivitelere katılıp doğaya hayranlığınızı perçinleyebilirsiniz. Balinaları izlemeye gidebilirsiniz, kangurulara yemek yedirip, koalalara sarılabilirsiniz.  Şehirdeki müzeler, sanat galerileri, kütüphaneler, bilim evleri, sokak sanatçıları, sahne sanatları yönünden de çok gelişmiş olan şehirde kendinize kültür-sanat günleri yapıp bugünlerde şehrin altını üstüne getirebilirsiniz.  Okul da size sosyalleşme konusunda yardımcı olacaktır. Her hafta pek çok aktivite düzenleyen okulun programlarını yakından takip edip, bu programlara elinizden geldiğince katılmaya çalışmanızı öneririz.

Konaklama

Okul aile anı konaklama, üniversite yurdu ve öğrenci evi alternatifleri sunar. Aile yanı konaklama bildiğiniz gibi o ülkenin kültürünü yakından öğrenmeniz ve gün içerisinde ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapabilmeniz için idealdir. Bunun yanı sır konforludur ve özellikle Avustralyalı ailelerle birlikte yaşamak insana kendini iyi hissettirir. Yok ben yaşıtlarımla birlikte olmak isterim derseniz üniversite yurdunda kalabilirsiniz. Robert Menzies College’ın yurdunda yapılan konaklamalar konforlu ve güvenlidir. Sadece 18 yaş üzerinin kalabildiği yurtta her türlü konfor bulunmaktadır. Bir de öğrenci evi alternatifi vardır. Bu bir evi 3-4 kişinin paylaşmasıdır. Kendi evinizin olması güzeldir fakat biraz pahalıya gelebileceği için bütçenizi burada harcamanızı önermeyiz bunun yerine daha fazla sosyal aktiviteye bütçenizi harcayabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım