Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Neden St Giles International Brighton?

Brighton seçkin restoranlar, başarılı sanat galerileri ve her anlamda kişisel gelişimi destekleyen mekanlarla çevrili bir şehirdir. Okulda dil laboratuvarı ve kütüphane mevcuttur. Okul canlı bir sahil kentinde yer almaktadır. Heyecan dolu bir atmosfere sahiptir. Öğrenci dostu ve güler yüzlü bir okuldur.

ST. GILES INTERNATIONAL BRIGHTON DİL OKULU

60 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli eğitim kadrosu ile İngiltere’nin en başarılı kurumlarından olan St Giles International Brighton, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerini sıcacık bir ortamda karşılıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi konusunda ihtiyaçlara yönelik kişisel eğitim deneyimi sunan ve modern bir dil okulu olarak bilinen St Giles International, en yeni kaynaklarla donatılmış öğretim merkezileri ile birçok dil okulunun önüne geçiyor. İster seyahat, ister kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemek, ister eğitim, ister sadece eğlenmek amacı olsun herkese ama herkese en iyi İngilizce dil eğitimini vermek hedefine sahip St Giles International Brighton hızlı eğitim yöntemleri ile eğitim konusunda kolaylık sağlıyor. Her yıl 100 farklı ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ihtiyaçları için St Giles'ı tercih ediyor ve öğrencilerin birçoğu aldıkları yurt dışı üniversite hazırlık programları ile diledikleri üniversiteye adım atıyor. St Giles International Brighton, sahip olduğu tecrübesiyle birçok dil okulu arasından sıyrılırken; alanında uzman kadrosunun sahip olduğu sertifikalarla yurt dışı eğitim için güvenilir bir yer arayanlar için ilk seçeneklerden biri oluyor. 1955 tarihinden günümüze mükemmeliği hedefleyen ve yurt dışı İngilizce dil eğitiminde modern metotları baz alan St Giles International, İngiliz mimarisinin güzelliklerini yansıtan binasında birbirinden modern çalışma sınıfları ile faaliyet gösteriyor. Uluslararası öğrencilere ve stajyer öğretmenlere yüksek kalitede, pozitif, öğrenci merkezli ve katılımcı bir ortamda eğitim verip, onların gerçek ve pratik ihtiyaçlarına odaklanan ve öğrencilerin tüm kurslardan tam anlamıyla yaralanabilmeleri için çeşitli öğrenci destek hizmetleri sunan St Giles International Brighton, yurt dışı eğitim konusunda tam verim almak isteyen öğrenciler için kusursuz bir eğitim sunuyor. Kraliçe tarafından kendi alanında en iddialı şirketlere verilen ve ülkede iş dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Queen Awards’a layık görülen St Giles Education, aynı zamanda Sunday Times International Track Ödülü’nü de elinde bulunduruyor. Bu ödüllerin yanında yurt dışı üniversite hazırlık programlarında yetkinliği ile tanınan St Giles Education, yurt dışı eğitimde dünya çapında bir marka olma amacıyla faaliyet gösteriyor. İngilizce dil kursu için gerekli tüm ekipmanlarını modern ve geleneksel bir kültürün buluştuğu binasında bir arada sunan St Giles, yurt dışı eğitim için gelen öğrencilerine sunduğu danışmanlık hizmeti ile eğitimin yanında kişisel destek konusunda da profesyonel bir bakış açısıyla hareket ediyor.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettiği programdır. Program 2- 36 hafta arası sürer. Programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Öğrenciler; konuşma, okuma, yazma ve dinleme alanlarında gelişme gösterir.

 

IELTS Sınav Hazırlık

Tüm dünyada geçerliliğe sahip olan İngilizce yeterlilik testi IELTS’e hazırlanmak isteyenlerin katıldığı programdır. Program öğrencilerin IELTS sınavından en yüksek skoru alması için tasarlanmıştır.

Cambridge Başlangıç

Uluslararası geçerliliği olan Cambrigde Yeterlilik Sınavında başarılı olmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Bu program her seviye için ayrı ayrı açılır. Başlangıç düzeyinde İngilizcesi olanlar bu programdan verim alacaktır.

Cambridge İleri Düzey

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge Yeterlilik Sınavları her seviyeye göre yarı ayrı verilmektedir. İleri seviyede yeterliliğe sahip olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir. Program öğrencilerin sınavdan en iyi notu alabilmeleri üzerine planlanmıştır. 

Cambridge Yeterlik

Yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlerden İngilizce seviyelerini kanıtlamaları beklenir. Cambridge Yeterlilik Sınavında iyi bir skor almak isteyenler bu programı tercih eder. 

Şehir hakkında

Bir sahil şehri olan Brighton, hem enerjik hem de sakin bir tatil beldesi özelliği taşımaktadır.

 • Wifi
 • Dijital Yazı Tahtası
 • TV
 • Doğal Işık
 • Klima
25 Ortalama Yaş
650 Kapasite
45 Derslik
10 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
16 Min. Yaş Sınırı
Okul hakkında

Şehir merkezinde yer alan okul farklı eğitim programları ile daha ekonomik eğitim sunarken, sınav hazırlık programlarında sağladığı derecelerle birçok okulun önüne geçiyor.

Öğrencilerin Genel Yaş Dağılımları
 • 18-20 Yaş %26
 • 22-30 Yaş %62
 • 31 + Yaş %12
Öğrencilerin Genel Ulus Dağılımları
 • İsviçreli %20
 • Diğer %21
 • Suudi Arabistanlı %13
 • Koreli %12
 • Türk %8
 • Kuveytli %6
 • İtalyan %4
 • İspanya %4
 • Japon %3
 • Fransız %5
Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Akreditasyonlar

British council

EAQUALSOkul eğitmenlerin nitelikleri

Öğretmenlerin tamamı, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahiptir.

Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Yurt Konaklaması: Yurt konaklaması öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneğidir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler kendi yaşıtlarıyla bir arada bulunma şansı yakalar. Yurtlarda farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen öğrenciler bulunduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edenler güzel kazanımlar edinir. Yurt odalarının konforu eğitim kurumlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle yurt konaklamasında özel oda ya da paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler kendi isteklerine ve bütçelerine göre farklı oda tiplerini seçebilmektedir. Yurt konaklamalarında öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilmektedir. Bazı yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri de vardır. Öğrenci yurtların kampüs içerinde olabileceği gibi kampüs dışında da bulunabilir. Kampüs dışı seçenekler genellikle okula yürüme mesafesinde bulunur.

Aile Yanı Konaklama: Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler için en uygun konaklama seçeneği aile yanı konaklamadır. Öğrencilerin yanlarında konaklayacağı aileler, eğitim kurumları tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin en büyük avantajı ana dili İngilizce olan kişilerle birlikte yaşamaktır. Bu sayede öğrenciler yabancı dillerini günlük hayatın içinde geliştirir ayrıca farklı bir kültürü yakından tanıma şansına sahip olur. Aile yanında konaklayan öğrencilerin kendilerine ait odaları olur. Böylece öğrenciler kendi evlerindeki düzenlerini burada da sürdürebilir ve ev konforunun keyfini çıkarır. Aile yanı konaklamanın diğer bir cazip tarafı da fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

Residence Konaklaması: Konaklama seçenekleri arasında en yüksek bütçelisi residence konaklamadır. Bu konaklama seçeneğinde konfor ön plandadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalır. Odalarda kendilerine özel banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bu seçenekte öğrencilerin kullanabilecekleri konforlu ortak alanlar vardır. Çalışma alanları, dinlenme alanları, çamaşırhane, mutfak, oyun odaları ve hatta sinema salonları gibi alanlar bulunabilir. Bu faaliyet alanları seçilen residence’a göre değişiklik gösterir.

 • Kafe
 • Spor salonu
 • Wifi
 • Writing Club
 • Sinema Geceleri
 • Müzik
 • Yoga
 • Bilardo
 • Masa tenisi
 • Şehir Gezisi
 • Pub Etkinlikleri
 • Pizza Partisi
 • Bowling Turnuvaları
 • Konferans Salonu
 • Öğrenci Destek
 • Fotokopi
Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Paylaşımlı Öğrenci Evleri: Öğrenciler arkadaşlarıyla bir araya gelip ev kiralayabilir ya da odasını kiraya açan kişilerden oda kiralayabilirler. Bu seçenek bireysel ev kiralamaktan daha uyguna gelmektedir.

Otel: Otel konaklaması özellikle kısa dönemli eğitim alacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olduğunda maliyetleri açısından zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenci otelleri ve hosteller tercih edilirse maliyetler düşmektedir.

Bireye özel ev kiralama: Öğrenciler arzu ederse eğitim aldıkları süre boyunca kendi evlerini kiralayabilirler. Bu seçenek maliyetli fakat konforludur.

Öğrenci yorumu

Dokuz Eylül Üniversitesi son sınıf Tarih Bölümü öğrencisi Semra Esgün’ün ögrencisi Malik Başarır İngiltere vizesini aldı. Üniversite eğitimi online devam eden Malik aynı zamanda İngiltere’nin Londra şehrinde alacağı dil eğitimiyle hem üniversitesinden mezun olup hem de İngilizcesini geliştirmiş olacak. Global Vizyon olarak 24 Haftalık eğitiminde sevgili öğrencimiz Mallik Başarır’a başarılar dileriz. ✈️


Malik Başarır Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım