Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Sosyal Hayatın İçinde İngilizcesini Geliştirmek İsteyenler! Bu Okul Tam Sizlik!

Dil Eğitimi Almak İçin En Uygun Şehirlerden Birinde Yüksek Kalitede Eğitim İmkanı LSI San Diego’da !

LSI Dil Okulu – San Diego

Amerika’daki dil okullarını tanıtmaya devam ediyoruz. Sırada San Diego’da bulunan LSI dil okulu var… 50 yıllık deneyime sahip olan ve dünya çapında 16 okulu bulunan LSI; öğrenci memnuniyet oranlarının yüksekliğiyle bilinir. LSI’nın San Diego’da bulunan şubesi şehrin kalbindeki konumuyla öğrencilerine sosyal bir hayat sunmakta….

Dil Eğitimi Almak İçin En Uygun Şehirlerden Birinde Yüksek Kalitede Eğitim İmkânı LSI’da

Göz alabildiğince uzanan kumsalları ve Amerika’daki en güzel iklimlerden birine sahip olan San Diego’da dil eğitimi almak öğrenciler için büyük bir ayrıcalık… Bu güzel şehrin merkezinden uzak kalmadan, sosyal hayatın içerisine karışarak öğrencilik yaşamak isteyenler için LSI güzel bir fırsat. Okulun 50 yıllık bir deneyime sahip olması, daha butik bir anlayışla işletilmesi, öğrencilerle bire bir iletişim kurmaya dayalı eğitim anlayışıyla LSI; İngilizcenizi kısa sürede geliştirmeyi hedefliyor.

Okul en son eğitim metotlarını benimsiyor… Okuldaki eğitmenlerinin tamamı eğitime karşı büyük bir tutkuya sahip. Her biri oldukça deneyimli olan eğitmenler; öğrencilerin sadece İngilizcelerini geliştirmekle kalmıyor onlara San Diego’ya alışma süreçlerinde de destek oluyor. Kimseyi tanımadan gittiğiniz bu şehirde okul yönetimi ve eğitmenleriniz sizin en büyük destekçiniz oluyor. Bu okulu tercih eden öğrencilerin %98’i okulu diğer arkadaşlarına da tavsiye ediyor. Bu oranda bir tavsiye oranı okulun, öğrencilerine ne kadar ilgili olduğu konusunda bir kanıt niteliğinde…

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi programları açmaktadır. LSI öğrencilerini sosyalleşmeleri ve günlük hayata karışmaları konusunda motive eden bir okul. Aktivite ve etkinlik programları en dolu okullardan biri olan LSI’da diğer okullara nazaran çok farklı etkinlikle mevcut. Birkaç örnek vermemiz gerekirse; rock konserleri, laser tag müsabakaları, plaj voleybolu, taco geceleri, Kore barbeküsü akşamları, country ve western dansı geceleri, Hyatt Otel çatı katında manzaraya karşı şahane akşam yemekleri, dünyanın en çılgın İrlanda pub’ı McFaddens’de eğlenceli akşamlar ve daha nice etkinlikler… Şehir dışına çıkmak isteyen öğrenciler için Las Vegas gibi yakın mesafelere geziler düzenlenmektedir.

Okulun San Diego Hayvanat Bahçesine, Symphony Hall konser salonuna, San Diego Körfezi’ne yürüyüş mesafesinde olması günlük hayat içerisinde, kendi başınıza programlar yapmanıza da imkân tanır.

Konaklama

Okul; aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar ev konforundan uzaklaşmak istemeyen öğrenciler için idealken, yurt konaklaması kendi yaşıtlarıyla bir arada olmak isteyenlere uygundur. Okulun sunduğu yurtlar da evler de oldukça konforludur. Kendinize en uygun konaklamayı seçmek için Global Vizyon danışmanınızla uzun sohbetler etmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım