Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Sevimli Bir Sahil Kasabasında, Güvenilir Dil Eğitimi Almak İsteyenler Kaplan International’da Buluşuyor…

Bournemouth’da Konaklama

Önemli diğer bir nokta olan konaklamaya gelirsek, size aile yanı ve yurt konaklaması seçeneklerini sunuyoruz. Aşağıda bu alternatifleri ve olumlu yanlarını paylaşacağız, bundan sonrası ise size kalmış. Açıklamalarımızın ardından kendiniz için en uygun olana karar vereceğinize inanıyoruz…

Aile Yanı Konaklama

Güvenlik, aile sıcaklığı, daha az ev işi ve yemek yapma, daha çok İngiliz kültürü tanıma ve dil pratiği yapmak isteyenler için önerimiz aile yanı konaklama… Ev sıcaklığında kendinize ait temiz bir odada, her gün yemeğinizin yapıldığı bir ortamda, İngilizceyi ana dil olarak konuşanlar insanlarla sohbet edip, onların kültürlerini keşfetmek bizce en iyi seçeneklerden bir tanesi. Hele de temizlik ve yemek yapmayı sevmiyorsanız, dışarda yemek için para harcamayım istiyorsanız aile yanı konaklama sizin için doğru tercih.

İngiltere Bournemouth’ta En İyi Dil Okullarından Biri Olan Kaplan Dil Kursunda İngilizce Dil Eğitimi Yapın!

Kaplan International Dil Okulu – Bournemouth

Bournemouth’da dil eğitimi almak için araştırmalara başladıysanız karşınıza çıkan dil okullarından biri Kaplan International olacak. İngilizce konuşulan ülkeler arasında en geniş okul ağına sahip olma özelliği taşıyan Kaplan International, kendine özgü eğitim sistemi ile kısa sürede İngilizceyi günlük hayatın içerisinde konuşabilir duruma gelmenizi hedefliyor.

Kaplan’ın Özgün Eğitim Sistemiyle Kısa Sürede Hızlı İlerleme Sağlayacaksınız

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.   

Kaplan okulları eğitime gelen öğrencilerinin İngilizceyi günlük yaşantıda kullanabilmesini arzu ettiğinden dolayı öğrencinin dış dünyayı keşfetmesine ve sosyal hayata dahil olmasına özen gösteriyor. Bu sebeple okullarda pek çok aktivite ve gezi programları düzenleniyor. Bu sayede eğitim almak için geçirdiğiniz süre zarfında pek çok keyifli etkinlik yapma fırsatı da yakalıyorsunuz.

Bournemouth’da Yaşam

Sevimli bir sahil kasabası olan Bournemouth’un en güzel noktalarından birinde konumlandırılan Kaplan International ilçe merkezine sadece 5 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Ana cadde üzerinde bulanan ve ulaşımı oldukça kolay olan okul alışveriş merkezlerine oldukça yakındır.

Şehirde gezilecek yerler ve etkinlikler için sizi Bournemouth sayfasına alalım. Bournemouth’da yaşama ve etkinliklere dair daha detaylı bilgi bulabileceksiniz.

Yurt Konaklaması

“Yaşıtlarımla vakit geçirmek, kendi yaşıtım insanlarla tanışmak, özgür olmak, kendi sorumluluğumu üstlenmek, sosyalleşmek istiyorum” diyorsanız yurt konaklamasını tercih etmenizi öneriyoruz.

Yurtlarda kurulan dostlukların gelecekte de devam ettiğini, farklı milletlerden arkadaşlar edinip, ilerleyen senelerde bu arkadaşlıkları devam ettirip, birbirlerini kendi ülkelerinde ziyaret edenler olduğunu biliyoruz. Kendimizde örnek vermemiz gerekirse; bugün İtalya’da, İspanya’da, Yunanistan’da gidip evinde kalabileceğimiz dostlarımız varsa bunu yurt konaklamamıza borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Tabi yurt konaklamasının yemek yapma, kıyafetlerini yıkama, odanın temizliğini yapma gibi ek sorumlulukları var fakat bunları halledebilirim diyorsanız yurt konaklaması yeni dostlar edinmek için en iyi seçeneklerden biri.

Bu bilgiler ışığında seçim yapmayı size bırakıyoruz… Konaklama fiyatlarıyla ilgili bilgiyi güncelliğini yitirebileceğinden buradan paylaşmıyoruz. Global Vizyon’un sıcakkanlı ve yardımsever danışmanları bu konuda bize oldukları gibi size de yardımcı olacaklardır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım