Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Seneca College

Seneca College

Kanada Senaca College Toronto ve York bölgelerinde bulunan 10 kampüsünde öğrencilerini ağırlamaktadır. Seneca College’ı seçen öğrenciler, dünyanın en büyük ve en güvenli şehirlerinden olan Toronto’nun eşsiz doğası ve kozmopolit yapısında güzel deneyimler kazanacaktır. 3 milyon kişinin yaşadığı Toronto’da 70’den fazla etnik grup yaşamaktadır. Bu kozmopolit yapı öğrencilerin bu ülkeye kolay adapte olmasını sağlar. 

Kanada’nın en büyük devlet koleji olan Seneca College; sunduğu 180 program ve 500 kariyer seçeneğiyle öğrencilerin kendilerine en uygun kariyer yolunu çizmelerini sağlar. Seneca College Toronto’nun esnek öğrenme tarzı öğrencilerin kendilerine en uygun sistemde ilerlemesini sağlar. Böylece öğrenci stres altında kalmadan keyifli bir eğitim hayatı yaşar. 

Maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler; kampüs içerisinde sunulan işlere başvurup, eğitim aldıkları süre boyunca kampüste çalışarak maddi olarak rahatlayabilir. Bu işler part-time olduğundan öğrenciler eğitimleriyle çalışmayı birlikte yürütebilir. Kampüs içerisinde çalışmanın yanı sıra co-op programına katılan öğrenciler kendi alanlarındaki şirketlerde çalışma imkanı bulur. 


Seneca College Toronto sınıflarda alınan eğitimi iş hayatıyla en iyi şekilde kombinleyen okullar arasındadır. Bu okulu tercih edenler teori ve pratiği en iyi şekilde harmanlama imkanı bulur. Kariyer ve iş odaklı öğrenme sistemini benimseyen Seneca College; öğrencilerinin iş hayatında ihtiyaç duyacakları becerileri edinip, mezun olduktan sonra özgüvenle sektöre atılmalarını amaçlamaktadır. 

Seneca College öğrencilerine dünya çapında tanınan bir diplomaya sahip olmas fırsatı sunar. Seneca College’ın sektöre yetiştirdiği elemanların kalitesi dünya çapındaki şirketler tarafından bilinmektedir. Bu sebeple Seneca Canada’dan alınan diploma öğrencilerin önünde güzel kapılar açmaktadır. Yurtdışı sertifika programlarına katılmak isteyenlere verebileceğimiz en önemli öneri seçecekleri okulun eğitim kalitesinin çalışmak istedikleri sektördeki şirketler tarafından bilinmesi olacaktır. 

Seneca College sertifika programları arasında ön  plana çıkanlar Tedarik Zinciri Yönetimi, Proje Yönetimi, Müşteri İlişkileri Uzmanlığı, Bilgi Sistemleri Güvenliği programlarıdır. Bunların yanı sıra okul pek çok farklı alanda eğitim açmaktadır. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Honours Bachelor of Child Development

Bu programda bebeklikten okul çağına kadar geçen dönemde çocukların sağlıklı gelişimini desteklemek için kapsayıcı programların nasıl geliştirileceği ve uygulanacağı öğretilir.

Project Management - Environmental

Bu programda öğrenciler başarılı bir proje lideri olabilmek için gerekli olan bilgiyi edinir, süreçler hakkında bilgi sahibi olur, gerekli araç ve gereçleri öğrenme imkânı bulurlar. 

Cybersecurity & Treat Management

Bu programın amacı öğrencilere bilgi güvenliğindeki riskleri önceden tahmin edebilme, network’leri korumak için yeni yollar geliştirme, siber saldırıları önleme gibi beceriler kazandırmaktır.

Database Application Developer

Bu program veri tabanı, proje yönetimi ve mobil geliştirme gibi konularda öğrencilerin kendilerini geliştirmesine olanak sağlar.

Seneca College Sertifika ve Diploma Programları

2022’de Kanada Seneca College uluslararası öğrencilerden aldığı ilgi ile dikkat çekmiştir. Seneca College açtığı yurtdışı sertifika programlarının yanı sıra co-op kısmında çalıştığı lider şirketler sayesinde öğrencilerin gözde okullarından biri arasına girmiştir.

Seneca College dil okullarından farklı olarak öğrencilerine çalışma izni de vermektedir. Seneca College sertifika ve diploma programlarına katılanlar eğer 1 yıl eğitim alıyorlarsa eğitim alırken part-time ve eğitim sonrası artı 1 yıl daha oturum ve çalışma iznine sahip olur. Öğrenci 2 yıllık bir programa kayıt olduysa; eğitim alırken part-time eğitim bittikten sonra 2 yıl daha oturum ve çalışma iznine sahip olur. Sunulan bu imkan Kanada’da hayat kurmak isteyenler için büyük bir şanstır. 

Programa Kimler Katılmalıdır

Yurtdışı sertifika programlarına katılanların kaliteli bir eğitim almak, meslek edinmek, kariyer yollarında kendilerine artı değerler katmak, yurtdışı çalışma deneyimi elde etmek, yeni kültürler tanımak ve yurtdışında bir hayat sürmek gibi farklı gayeleri bulunmaktadır. Seneca College Kanada’nın en büyük devlet koleji olduğundan öğrenciler bu isteklerinin karşılığını burada bulabilmektedir. 

Öğrenciler Kanada Seneca College’ın açtığı sertifika programları kapsamında 1-2 sene içerisinde meslek edinmekte ve dünyadaki saygı gören şirketlerde iş bulabilmektedir. Hızlı bir şekilde meslek sahibi olmak isteyenler ya da hali hazırda çalışırken kariyerinde daha üst basamaklara tırmanmak için uzmanlaşmak isteyenler bu programları tercih etmelidir. 

Kanada sertifika programlarının öğrencilerine eğitim aldıkları süre boyunca part-time, eğitimlerinin sonrasında ise 1 ile 3 yıl arasında değişkenlik gösteren sürelerde oturum ve çalışma izni sunması programı Kanada’da hayat kurmak isteyenlerin gözünde cazip hale getirmiştir. Kanada dil okullarında da bazen çalışma izni verilmektedir fakat Kanada sertifika programlarında olduğu gibi hem eğitim esnasında hem eğitim sonrasında izin verilmemektedir. Bu sebeple; yurtdışında yaşama ve çalışma planı yapanlar için Kanada sertifika programları doğru bir tercih olabilir. 

Lokasyon

Lokasyon


Seneca College 10 kampüsüyle birlikte Toronto ve York bölgelerine yayılmış bir okuldur. Kanada sertifika ve diploma programı sunan okullar içerisinde en fazla kampüse sahip olan okuldur. Her bir kampüs farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Her biri ulaşım kolaylığı olan lokasyonlardadır.


3 milyon kişinin yaşadığı bu kozmopolit şehir aynı zamanda dünyanın en güvenli şehirleri arasındadır. Öğrenciler Toronto’da güvenli bir şekilde şehir hayatının keyfini çıkararak yaşamaktadır. Kozmopolit ve renkli bir şehirde hayat deneyimi kazanmak en az okulda alınan eğitim kadar önemlidir. 

 

Seneca College Başarılar

  • Seneca College’ın Kanada şirketleri karşısında iyi bir repütasyonu vardır.

  • Seneca College sadece Kanada’da değil dünya çapında da bilinirliğe ve saygınlığa sahiptir.

Okul Kabul Şartları

  • Lise veya lisans diploması

  • IELTS, TOEFL, PTE gibi İngilizce yeterlilik sınavlarından alınan belgeler.

  • Eksiksiz doldurulmuş başvuru belgesi

  • 2022 Kanada Seneca College’ın kabul şartları yukarıdaki şekildedir. Daha detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesi sağlıklı olacaktır.

Öğrenci Yorumları

Seneca College fiyatlarının eğitim kalitesine göre uygun olması ailemi yurtdışı eğitim konusunda ikna etmemi sağladı. Seneca Canada’da eğitim alırken çalışma imkanı da buldum. Böylelikle maddi olarak zorlanmadan bir eğitim hayatı geçirdim.

Amine Küçük
Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programına katılmak uzun süredir hayalimdi. Okul arayışımı Global Vizyon danışmanları ile birlikte yaptım. Benim için en uygun okulun Seneca College olduğuna karar verdik çünkü istediğim program az bulunan bir programdı. Bu okulda eğitim aldığım için çok mutluyum. 

Erdem Soydan
Öğrenci Yorumları

Seneca College Kanada’nın en büyük devlet koleji. Bu sebeple öğrencilik hayatımı oldukça fazla kişiyle tanışıp, eğlenceli bir şekilde geçirdim. Seneca College’da aldığım kaliteli eğitim kadar sosyalleşmem de üst seviyedeydi. 

Eylül Başakkeser

Neden Seneca College Kanada

Kanada Seneca College öncelikli olarak öğrencilerinin dünyayı keşfetmesine olanak sağlar. Öğrenci farklı kültürleri, farklı perspektifleri görür, yeni beceriler elde eder, küresel dünyayla bağlantı kurar ve kendine dair daha önce fark etmediği özellikleri keşfeder. Bu şekilde öğrenci ulaşmak istediği hedefe doğru özgüveni yüksek bir şekilde ilerler. Öğrencinin yaşadığı dünyaya karşı farkındalığı artar. Öğrenci yaşadığı bu deneyim ile eğitim alanında olduğu kadar kişisel alanda da gelişim gösterir. Bu gelişim öğrencinin kariyer hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırır.


Öğrencisinin hayat deneyimi elde etmesini amaçlayan Seneca College aynı zamanda co-op programlarındaki başarısıyla da öğrencilerini iyi işlere yerleştirmektedir. Dünya çapındaki işverenlerin üzerinde iyi bir intibaya sahip olan Seneca College öğrencilerin iş bulmasını kolaylaştırmaktadır. Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım