Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Rüyalarınız Gerçek Oluyor... Miami'de Uygun Fiyatlı Dil Eğitimi Alarak Hayalinizi Yaşayabilirsiniz...

Konaklama

Konaklama konusunda okul öğrencilerine aile yanı ve öğrenci evi sunuyor. Aile yanı konaklamalar okul tarafından titizlikle seçilip, düzenli aralıklarla denetleniyor. Aile yanı konaklamalar okula maksimum 60 dakika mesafede bulunuyor. Öğrenci evleri özel evler ya da paylaşımlı daireler oluyor. Öğrenci evleri okula 20 dakikalık mesafede bulunuyor. Öğrenci evlerinin şehir merkezine yakın olması sosyal hayatın içerisine karışmanıza olanak sağlıyor. 

Amerika’da Dil Okulları İçerisinde En İyi ve Ekonomik Seçenek Oxford House College Dil Kursu Miami

Oxford House College – Miami

Yurtdışında dil eğitimi serüveninize Amerika’da devam etme kararı aldınız. “E bir de biraz sıcak bir bölge olsun, ders dışı zamanlarda da azıcık eğleneyim, belki de ömrümde bir daha yaşayamayacağım bir deneyim elde edeyim” dediniz ve Miami’yi seçtiniz. İyi de yaptınız. Size Will Smith’in o şarkısında dediği gibi “Welcome to Miami, Bienvenidos a Miami!” diyerek size okullarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.

Miami’de önereceğimiz okullardan bir diğeri Oxford House College. 1974’den beri 3 kıtada eğitim veren Oxford House College’da hak ettiğiniz ve sizi kısa sürede geliştirecek eğitimi alacağınızı düşünüyoruz. Haydi o zaman gelin okulu yakından tanıyalım…

Bir Yılda 2 Farklı Şehirde Eğitim Alabilirsiniz…

Oxford House College 1974’den beri 3 kıtada eğitim veren köklü bir dil okulu zinciri. Okulun en önemli özelliklerinden biri eğitmen kadrolarının sevecen ve yardımsever profesyonellerden oluşması. Alanından deneyimli profesyonellerden oluşan eğitmen kadrolarına sahip olan Oxford House College; akreditasyonu olan bir dil okulu olduğunda sertifikası tüm dünyaca tanınmaktadır. Okul sınıf mevcutlarını mümkün olduğunca az sayıda tutmaktadır. Maksimum 16 kişilik olan sınıflarda eğitmenler öğrencilerle yakından ilgilenme fırsatı bulurlar. Bu da eğitim aldığınız süre boyunca eksikliklerinizin ve ihtiyaç duyduğunuz desteğin size en doğru şekilde eğitmenlerinizce verilmesini sağlar. Kurslar genellikle her Pazartesi başlar. Öğrenciler okula gittiklerinde yapılan seviye belirleme sınavı sonrası kendilerine en uygun sınıfa yerleştirilir ve eğitimlerine başlar. Okulun öğrencilerine sunduğu çok güzel bir seçenek var. Öğrenci bir akademik yıl için eğitim almaya gidiyorsa ülke içinde 2 farklı şehirde eğitim alabilir. Öğrenciler arzu ettikleri zaman başka bir şehre transfer olabilir. Bu da çok güzel bir fırsattır. Amerika’da 2 farklı şehirde öğrencilik hayatını deneyimlemek hayatınız için güzel bir kazanım olacaktır. Okul aktif ve dinamik bir sosyal hayat planlaması da yapar. Öğrenciler için her hafta haftalık aktivite programları hazırlanır. Öğrenciler bu etkinliklerde sosyalleşme, İngilizcelerini günlük hayat içerisinde kullanabilme ve yeni arkadaşlıklar edinme fırsatı yakalar. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık, Teacher Training programları açılmaktadır. Miami yaptığımız ziyaretler öncesinde bizi heyecanlandıran bir şehir oldu. İçimizdeki sinema ve dizi severlerin büyük heyecanla beklediği Miami gezimiz esnasında pek çok noktada durup ‘o sahne burada mı çekildi yoksa şurada mı?” kavgası yaptığımız oldu. Biz çok eğlendik… Kısa süreli konakladığımız bu şehirde öğrenci olmak keyifli olur diye düşünüyoruz. Ünlü Lincoln Road Alışveriş Merkezi’nden sadece birkaç adım uzaklıkta, 6 katlı ve 2 balkonlu bir binada, 1556 Alton Road’da bulunan okuldan çıkıp şehir hayatına karışmak, sahile gitmek, burada güneşlenmek, yüzmek, sörf yapmayı denemek ya da yapanları izlemek oldukça keyifli olacaktır. Şimdi siz bunları yaparken okula nasıl adapte oluruz diye düşünüyor olabilişiniz. Orada da okulların tutumu devreye giriyor. Oxford House College’ın derslere devam zorunluluğu olması, kur geçişlerini sıkı tutması, eğitmenlerinin ilgisi ve öğrenciler için düzenlenen toplu aktiviteler sizin okullar olan bağınızı sürekli aktif tutuyor. Bu sayede kaliteli bir eğitim alırken şehrin tadını da çıkarabiliyorsunuz. Okul; film geceleri, doğanın içinde piknikler, bowling akşamları, kamp ateşi akşamları, gece yürüyüşleri ve Perez Art Museum gezisi gibi aktiviteler düzenliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım