Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ross School

Ross School

Ross Okulu, New York’un Long Island şehrinin doğu ucunda bulunmaktadır. New York City’ye sadece iki saat uzaklıktadır. Ross Learning System, yirmi yılı aşkın bir süredir eğitim ve pratik uygulamaları birarada sunar. Kültürel tarih, dünya dilleri ve edebiyatı, bilim, matematik, görsel sanatlar, sahne sanatları, medya çalışmaları ve teknoloji ve wellness sekiz entegre disiplinleri üzerine eğitim vermektedir. Bu derslerde, erken çocukluk döneminden lisansüstü seviyeye kadar öğrenciler için 500’den fazla disiplinlerarası ve disipline özgü ünite bulunmaktadır.

Eğitim Programları

Amerikan Müfredatı

Öğrenciler Amerikan lise müfredatına göre eğitim alır.

AP (Advanced Placement)

Programı SAT sınavlarının da uygulayıcısı olan College Board tarafından yürütülmektedir. İleri düzey yerleştirme programı olarak da adlandırılan advanced placement eğitimde 6 farklı alanda 38 farklı dersten sınav açılmaktadır. AP sınavları her yıl mayıs ayında gerçekleştirilmekte ve sonuçları temmuz ayında açıklanmaktadır. AP sınavları 1-5 arasındaki notlandırma ölçeğinde değerlendirilir. Bir öğrencinin başarılı sayılması için en az 3 alması gerekmektedir.

Lokasyon

Okul New York’da Long Island’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül / Ocak

Ekstra Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım