Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Ribet Academy

Ribet Academy

Eagle Rock, Glendale, Silver Lake, Pasadena, La Canada, Los Angeles’ı çevreleyen bölgede hizmet eden Ribét, dünyanın dört bir yanından birçok uluslararası öğrencinin ev sahipliği yapmaktadır. Ribét, 1988 yılından beri Okullar ve Okullar Birliği (WASC) Akreditasyon Komisyonu aracılığıyla tamamen akredite edilmiştir. Los Angeles’ta bulunan oldukça geniş dokuz dönümlük kampüsünde, ilköğretim, orta ve lise öğrencilerine ev sahipliği yapan altı katlı bir ana binaya sahiptir.

Eğitim Programları

Amerikan Müfredatı

Öğrenciler Amerikan lise müfredatına göre eğitim alır.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 8. ve 12.sınıflar

Bilmeniz Gerekenler

Laboratuarlar, elektrik, kimya, fizik, bilgisayar, biyoloji ve Güney Kaliforniya’nın en büyük deniz biyolojisi laboratuarını içerir. Diğer özel öğrenme ortamları arasında orkestra ve dans stüdyoları, bilgisayarlarla bir kütüphane, bir mahkeme salonu, 99 koltuk tiyatrosu, 2 sanat stüdyosu, bir bilgisayar laboratuarı ve bir fotoğraf stüdyosu bulunmaktadır

Lokasyon

Okul New Main’de New Casstel’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül / Ocak

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım