Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Queen Ethelburga’s College

Queen Ethelburga’s College

Queen Ethelburga’s okulu 1912 yılında kurulmuştur. 120 dönüm arazi üzerinde çoğunlukla yatılı eğitim alan yaklaşık 1500 yerel ve uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir. Son yıllarda A-level sınavlarında göstermiş olduğu başarı ile dikkat çekmektedir. A-level öğrencilerinin yaklaşık %80’i A*-A skor elde etmiştir. Bu sonuca göre kuzeydeki en iyi, ülke genelindeki en iyi 2. yatılı lisedir. York trenle Londra’ya iki saat mesafededir, oldukça zengin bir şehirdir. Okul tren istasyonuna 15 dakika mesafedir.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler. 

Genel Bilgiler

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

  • Programa katılım yaş aralığı  3-18


Konaklama

  • Yatılı Eğitim verilmekledir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım