Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Popüler Öğrenci Şehri Brighton’da Uygun Fiyatlarla Dil Eğitimi Almak Mümkün!

Student House

Okulun sunduğu seçenekler arasında; birkaç öğrencinin birlikte kaldığı evler de bulunuyor. Eğer maddi olarak biraz daha rahatsanız ve konforunuza düşkünseniz bu seçeneği önerebiliriz. Student House’lar okula 20 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

İngiltere Brighton’daki Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Dil Kursu Oxford International Dil Okulu

Oxford International Dil Okulu – Brighton

Brighton’daki sevilen okullardan bir diğeri de Oxford International… Fiziksel özellikleriyle değil de eğitmen kadrosuyla ön plana çıkan okulda çalışan öğretmenlerin hemen hemen hepsi 10-12 yıldır aynı kurumda eğitim vermeye devam ediyor. Bu da eğitmenlerin okulla gönül vermiş, özveriyle çalışan eğitmenler olduklarını ve okulun oturmuş bir eğitim sistemine sahip olduğunu gösteriyor. Ziyaretimizde öğrencilerle yaptığımız sohbetler; öğrencilerin büyük çoğunluğunun eğitmenlerinden çok memnun olduklarını gösterdi. Öğrenciler; eğitmenlerinin kendileriyle birebir ilgilendiğinin ve ilerlemelerinin yakından izlendiğini söylediler. Yaptığımız okul ziyaretinde, okulun lokasyonundan çok memnun kaldık. “Şehri merkezinde, harika bir noktada!” diye iddialı konuşamayız fakat önünde yeşil bir park olan, parkın sonunda ise denize kavuştuğunuz bir binada eğitim almak hiç fena gözükmüyor ne dersiniz? Hove ve Brighton merkezinin tam ortasında bulunan okul; tren istasyonuna 20 dakika, Brighton merkeze 15-20 dakika yürüme mesafesinde. Brighton Pier ise okulun 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Brighton bisiklet kullanımının yaygın olduğu bir şehir. Bu yüzden bahsedilen 15-20 dakikalık mesafeler bisikletle daha da kısalıyor ve bisiklet sürme yolları sayesinde keyifli yolculuklar yapabiliyorsunuz. Brighton’da en sevdiğimiz aktivitelerden biri bisiklet sürmek olduğundan bunu sizinle paylaşmak istedik. Okulda özellikle; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve IELTS programları konusunda ilgi görüyor. Bunun yanı sıra diğer okullarda açılan programlarda mevcut durumda.

Ücretsiz Aktiviteler Öğrencilerin Bütçesini Koruyor

Brighton’a gittiğinizde kendi kabuğunuzun içine çekilmemeniz için okullar size mümkün olduğunca destek oluyor. Oxford International butik bir okul olduğundan; öğretmenler öğrencilerin karakter yapılarını analiz edebiliyor ve böylece onları sosyalleşmeleri için yönlendirebiliyor. Eğitmenlerin de yönlendirmeleriyle hazırlanan etkinlik programları tüm öğrencileri kapsıyor ve renkli görüntülere sahne oluyor. Bizim de ziyaretimiz esnasında katıldığımız aktivitelerde öğrenciler arasındaki samimiyet hızlıca anlaşılabiliyor. Lanes’in hayalet yürüyüşü, sinema geceleri, köpek yarışı gibi ücretsiz aktiviteler öğrencilerin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra yemek içme etkinliklerine de önem veriliyor. İngiliz pub geceleri, fish and chips geceleri ve uluslararası yemek geceleri öğrencilerin hayatını renklendiriyor hem de diğer öğrencilere kendi kültürlerini tanıtmalarına fırsat veriyor. Şehir içi ve şehir dışı geziler de tabi ki öğrencilerin en ilgisini çeken aktivitelerden… Brighton Pavilion, Booth Müzesi, Oyuncak Müzesi, Arundel Kalesi ve Londra Müzeleri’ne geziler düzenlenmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler Öğrencilerin Bütçesini Koruyor

Brighton’a gittiğinizde kendi kabuğunuzun içine çekilmemeniz için okullar size mümkün olduğunca destek oluyor. Oxford International butik bir okul olduğundan; öğretmenler öğrencilerin karakter yapılarını analiz edebiliyor ve böylece onları sosyalleşmeleri için yönlendirebiliyor. Eğitmenlerin de yönlendirmeleriyle hazırlanan etkinlik programları tüm öğrencileri kapsıyor ve renkli görüntülere sahne oluyor. Bizim de ziyaretimiz esnasında katıldığımız aktivitelerde öğrenciler arasındaki samimiyet hızlıca anlaşılabiliyor.
Lanes’in hayalet yürüyüşü, sinema geceleri, köpek yarışı gibi ücretsiz aktiviteler öğrencilerin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra yemek içme etkinliklerine de önem veriliyor. İngiliz pub geceleri, fish and chips geceleri ve uluslararası yemek geceleri öğrencilerin hayatını renklendiriyor hem de diğer öğrencilere kendi kültürlerini tanıtmalarına fırsat veriyor.
Şehir içi ve şehir dışı geziler de tabi ki öğrencilerin en ilgisini çeken aktivitelerden… Brighton Pavilion, Booth Müzesi, Oyuncak Müzesi, Arundel Kalesi ve Londra Müzeleri’ne geziler düzenlenmektedir. Gel gelelim her okulda yazmaya doyamadığımız konaklama kısmına. Bu kısım sizin için çok önemli biliyoruz ve hemen kısa bilgiyi veriyoruz. Oxford International Brighton’da eğitim almak istediğinizde 3 farklı konaklama seçeneğine sahipsiniz. Aile yanı, yurt ya da öğrenci evi…

Aile Yanı Konaklama

Yolculuk etmek ve toplu taşıma kullanmak benim için sorun değil diyorsanız aile yanı konaklamayı size öneririz. Aile yanı konaklamalar toplu taşıma ile okula ortalama en az 20-25 dakika, en fazla 40 dakika sürüyor. 40 dakika uzaklık dezavantaj olarak gözükse de asında durum farklı. Çünkü Brighton’da merkezden uzaklaştıkça ana dili İngilizce olan British ailelerle kalmak mümkün oluyor. Merkeze yakın aileler arasında göçmenler de bulunabiliyor. Bu sebeple öğrenciler uzaklığa bakmadan, British bir aile ile yaşamak için bu yolu göze alıyorlar.

Yurt Konaklaması

Okulun sunduğu yurt, aile yanı konaklamaya göre biraz daha yakın. Yurt konaklaması okula toplu taşıma ile 20 dakika sürüyor. Odalar paylaşımlı veya tek kişilik olarak mevcut. Yurtların konforlu olduğunu söyleyebiliriz

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım