Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Popüler Öğrenci Şehri Brighton’da Kaliteli ve Konforlu Eğitimin Tadını Çıkarın

Brighton’da Konaklama

Konaklama diğer tüm ülkelerde ve eğitim kurumlarında olduğu gibi 2 alternatiften oluşuyor. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklaması. Okul; 10-12 yaş aralığına yurt konaklaması, 12-17 yaş arasına ise aile yanı konaklama veriyor. Junior denilen 10-12 yaş arasına sunulan konaklamalarda daha hassas davranıp konaklamaları düzenli bir şekilde kontrol ediyorlar. Böylece çocuğun fiziksel ve psikolojik olarak takibi yapılabiliyor.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre daha konforlu olabilmektedir. Ev halkının hazırladığı yemekler ve evin genel temizliğinin ev sahipleri tarafından yapılması, sizin üzerinizdeki sorumluluğu bir nebze de olsa azaltmaktadır. Ev tipi konaklamada yanınızda başka öğrenciler de olabiliyor. Ailenin isteğine bağlı olarak evde maksimum 4 öğrencinin konaklama yapması mümkün. Bu açıdan sosyal hayattan uzak kalırım diye korkmanıza da gerek yok. Aile yanı konaklamanın en iyi yönü ana dili İngilizce olan kişilerle iletişimde olabilmeniz ve İngiliz kültürüne dair pek çok şey öğrenebilmeniz. Aile yanı konaklamalar EC Brighton ekipleri tarafından koordine ediliyor, aileler okul yönetimi tarafından seçiliyor. Genellikle evler, okula 30-45 dakika otobüs mesafesinde bulunuyor. Aileler ve okul yönetimi toplu taşıma kullanımı konusunda öğrencilerle detaylı bilgi paylaşıyor.

Yurt Konaklaması

Yurt konaklaması aile yanı konaklamaya nazaran daha özgür fakat daha çok sorumluluğa sahip olduğunuz konaklama şekli. Odanızın genel temizliği, kıyafetlerinizin yıkanması ve öğünlerinizin hazırlanması tamamıyla size kalacak. Eğer bunlar benim için sorun değil derseniz, şahane yurt arkadaşlıkları kuracağınız konaklamaya hazır olun deriz. Farklı milletten arkadaşlarla keyifli sohbetler, kurulacak güçlü bağlar ile hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacaksınız. EC Brighton 3 farklı yurt konaklaması sunuyor. Bunlardan; Seafielt adlı residence sadece EC Brighton öğrencilerine ait ve okula 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Brighton’da Ne Yapılır?

Yurtdışında eğitim almaya giderken tabi ki hepimizin aklında aynı soru oluyor; “Keyifli vakit geçirebilecek miyim?”. Cevabımız ‘Evet, Brighton’da keyifli vakit geçireceksiniz” bunun yanı sıra kendinizi pek çok açıdan geliştirmiş, yeni hobiler ve ilgi alanları edinmiş olarak ülkeye geri döneceksiniz. Sanat ve özgürlük şehri olan Brighton’da pek çok aktiviteye katılacaksınız. Siz aktivite bulamasanız bile EC Brighton öğrencilerinin sosyal hayta karışmasını sağlamak için de kendi programlarını oluşturuyor. Eğer “biraz çekingenim, kendi programımı yapamayabilirim” diyorsanız okulun sunduğu alternatifler sayesinde üzerinizdeki tutukluğu hızlıca atacaksınız. Okul her hafta düzenlediği aktivitelerle öğrencilerin sosyalleşmesini sağlıyor. Aktivitelere her konuşma seviyesinden öğrenci katılabiliyor. Her Pazar düzenlenen “Welcome” oryantasyonunda öğrenciler öncelikle okul arkadaşlarıyla kaynaştırılıyor. Okulun; kahvaltı kulübü, CV kliniği ve konuşma seansları, yürüyüş turları, yoga, plaj voleybolu ve öğrenci partilerini içeren ücretsiz aktiviteleri bulunmakta. Bunun yanı sıra; Oxford, Cambridge, Wight Adası ve Stonehenge’e şehir dışı turlar da düzenleniyor.

İngiltere Brighton’da En İyi İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulu EC English

Ec English Dil Okulu – Brighton

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği şehirlerden biri de Brighton… İngiltere’nin sahil şehirlerinden olan Brighton; öğrenci nüfusunun yoğunluğu nedeniyle aktif bir sosyal hayata sahiptir. Şehirde köklü 2 üniversite ve pek çok dil okulu bulunmaktadır. Bu dil okulları arasında seçim yapmak isteyenlerin sıklıkla incelediği okullar arasında EC Brighton başı çekmektedir. EC Brighton’a yaptığımız ziyaretimiz sonrası edindiğimiz bilgileri ve izlenimleri sizinle paylaşıyoruz. Dileriz kendiniz için en uygun okulu seçmenize yardımcı olabiliriz. EC Brighton; renkli ve benzersiz şehrin en merkezi noktalarından birinde bulunmaktadır. Brighton Pier’e 2 dakika, şehir merkezine ise 5 dakika yürüme mesafesinden bulunan okulda eğitim almanın oldukça keyifli olduğunu düşünüyoruz. Eski ve renksiz okul binalarında eğitim almaktan sıkıldığınızı biliyoruz. Bu sebeple EC Brighton’un modern ve ferah sınıflarının size mutluluk vereceğini tahmin edebiliyoruz. Yaptığımız okul gezilerinde öğrencilerle ve eğitmen kadrosuyla görüşerek onlardan da bilgi aldık. Bu bilgiler ışığında size okul içerisinde samimi ve kucaklayıcı bir atmosfer olduğunu söyleyebiliriz.

İzmir Aşıkları Brighton’ı Çok Seveceksiniz…

İngiltere’nin sahil şehirlerinden olan Brighton; kuzeydeki şehirlere göre daha ılıman bir havaya ve daha samimi bir halka sahip. Ekip arkadaşlarımızdan Elif’e göre EC Brighton; şehirdeki yaşam tarzı, insanların rahat tutumları, düzenlenen sanatsal aktiviteler ve eğlenceli kafeleri göz önünde bulundurulduğunda İzmir’e çok benziyor. Okuldaki eğitim ve yönetim kadrosunun işlerine olan sevgi dolu tutumu öğrencilerin kendilerini okula ait hissetmesini sağlıyor. Yazımıza Elif’in gözlemlerini aktararak devam edersek; Brighton EC ücret konusunda düşük fiyat bulmaktansa kaliteli ve konforlu bir eğitim almak isteyenlerin tercih edeceği bir okul. Bunu biraz açmak gerekirse; Brighton İngiltere’nin yaşam masrafı en düşük şehirlerinden biri değil… E tabi uluslararası öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. İngiliz gençliğinin de yaşamaktan keyif aldığı bu güzel şehirde bu yüzden fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde. Okulda verilen üst düzey eğitim göz önünde bulundurulduğunda kalite ve fiyat dengesi makul oluyor. Size önerimiz bu okulda eğitim almaya karar verdiğinizde konaklama konusunda uygun tercihler yaparak bütçenizi dengelemeniz. Okulun sunduğu yurtlar residance kalitesinde. İçerisinde tüm donanımlar bulunuyor, neredeyse her odanın deniz manzarası var, anlayacağınız oldukça konforlu. Fakat bunun da bir bedeli var… Biz size bütçe tasarrufu yapıp, şehirde geçireceğiniz sürede daha fazla sosyal aktiviteye katılabilmeniz için aile yanı konaklama seçmenizi öneririz. Aileler okul tarafından titizlikle seçildiğinden bu konuda herhangi bir kuşku ve endişeniz olmasın. Aile yanında konaklayıp bütçenizi dengeledikten sonra Brighton’da öğrencilik hayatının keyfini çıkartabilirsiniz.

EC Brighton’un Konumu

Yazımızın başında da dediğimiz gibi okulun lokasyonu oldukça güzel. Sahile çok yakın mesafede bulunan okul, Brighton Pier’e yürüyerek 2 dakika sürüyor. Diyelim derslerden sıkıldınız ki hiç sanmıyoruz, bir nefes almak istediniz 2 dakika yürüyerek sahile varabilir ve güzel manzaraya bakıp içinizi açabilirsiniz. Gün içinde halletmeniz gereken işleriniz var, küçük alışverişler yapmanız gerekiyor o zaman okuldan adımınızı atın ve merkeze 5 dakika yürüyüp, gerekli alışverişlerinizi yapın. O da olmadı ders arasında arkadaşlarınızla şehrin keyfini çıkarmak istediniz 5 dakikada Lanes’deki vararak, buradaki keyifli kafelerde çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Düzenli, Çözüm Odaklı ve Kaliteli Eğitim

Yabancı dil öğrenmenin en kolay ve hızlı yolunun yurtdışında eğitim almak olduğunu biliyoruz fakat nerede ve nasıl? Dünyanın dört bir yanında pek çok dil okulu bulunuyor fakat bunların pek azı kaliteli eğitim sunuyor. Pek çok öğrenci yanlış yönlendirmeler neticesinde gittikleri okullardan verim alamadan dönüyor. Global Vizyon’un iş birliği içerisinde olduğu ve öğrencilere sunduğu her okul eğitim kalitesiyle ön plana çıkıyor. EC Brighton’da bu özel ve kaliteli okullardan bir tanesi. Köklü bir geçmişe sahip olan okul eğitim kalitesine büyük önem veriyor. Öğrencilerin yüksek oranda memnuniyet geri dönüşünde bulunduğu EC Brighton’da bu memnuniyet titiz bir çalışmanın ürünü… Okul düzenli ve programlı bir sistem benimsemiş. Çalışanların ve öğretmenlerin öğrencilere büyük ilgi gösterdiği okulun kapısından girdiğiniz anda fark ediliyor. Oturup sohbet ettiğimiz öğrenciler kendilerini rahat ve sıcak bir ortamda hissettiklerini söylüyorlar. Bu da haliyle hızlı gelişim göstermelerini sağlıyor. Unutmayın ne kadar çok kişiyle iletişime girerseniz o kadar hızlı gelişim gösterirsiniz. Bu iletişim eğitmenlerinizle, okul arkadaşlarınız ve sosyal hayatta bir araya geleceğiniz insanlarla olabilir. Eğitmenlerinizin ilgili olması, ders dışı zamanlarda da sizinle sohbetler etmesi sizdeki gelişimi görebilmeleri, eksik noktalarınız fark etmeleri için önemlidir. Bunu bilen okul bu nedenle her öğrencisiyle birebir ilgilenmekte. Okulun 2 farklı binası bulunuyor. Binaların farklı olmasının nedeni öğrencilerin kendilerini daha rahat ve güvenli hissetmeleri için yapılmış. Binalardan biri 16 yaş ve üzeri öğrencilere diğeri 16 yaş ve altı öğrencilere tahsis edilmiş. Yani yaşı küçük öğrenciler kendi yaş gruplarının bulunduğu bir ortamda eğitime tabi tutuluyor. Böylelikle herhangi bir özgüven ve güvenlik sorunu yaşamalarının önüne geçiliyor. EC Brighton’da; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavı hazırlık dersleri sunuluyor. Diğer okullardan farklı olarak sunulan Şehirde İngilizce kursunda; haftada 2 saat İngiltere içerisinde kültürel geziler programa dahil edilerek öğrenci sosyal yaşantıya adapte ediliyor. Okulda eğitim alan bir öğrenci 1 kuru 12 haftada tamamlıyor. Her 6 haftada bir öğrencilere test yapılıyor, gelişimleri kontrol edilip, raporlanıyor. Öğrenci; kuru başarı ile tamamlayamazsa bir çalışma programı hazırlanıyor ve bu programa tabi tutuluyor. Amaç öğrencilerin eksik noktalarını fark edip, bunları gidermek üzere kurulu. Eksik noktaları olan öğrenci bir üst seviyeye aktarılmıyor. Eksikliklerini giderip öyle seviye atlamasına dikkat ediliyor.

 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:11 p.m.
  Kanada Co-op Programları'nın Çalışma Saatleri Nedir?

  Kanada’da devlet üniversiteleri ve özel kolejler tarafından düzenlenen, sertifika programlarıyla maaşlı staj programlarını birleştirmesiyle ünlü co-op programları; öğrencilere bir yandan meslekleriyle ilgili yüksek kalitede eğitim alırken, diğer yandan kazanç elde etme fırsatı sunuyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:18 p.m.
  Kanada Co-op Programı'nda Ne Kadar Kazanırım?

  Kanada’da hem eğitim görmek hem de çalışmak için co-op programına katılan öğrenciler, eğitimlerinin ilk bölümlerinde yarı zamanlı (haftada 20 saat), co-op bölümünde ise tam zamanlı (haftada 40 saat) çalışabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:20 p.m.
  Kanada Co-op Vizesi Şartları Nedir?

  Kanada’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği programların başında gelen co-op programlarına katılmak hiç zor değil.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 4:15 p.m.
  Hangi Ülkelerde Work and Study Programı Geçerli ve Fiyatları Nedir?

  Öğrencilerin dil eğitimi alırken masraflarını da karşılayabildiği Work and Study Programları; Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta ve Dubai'de bulunuyor. 2022 güncel fiyatlarını aşağıda okuyabilirsiniz…

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 5:10 p.m.
  İsviçre Yaşam Maliyeti

  İsviçre Yaşam Maliyeti, özellikle Türkiye başta olmak üzere yaşamını orada idame ettirmek isteyen tüm aile ve bireylerin merak konusu haline geldi. Dünya dengesi üzerinde refah ve kaliteli yaşam düzeyi en yüksek ülkelerden biri olan İsviçre’ye göç etmeyi planlayan veya bulunduğu yerle yaşam giderleri arasında kıyas yapmak isteyen kişiler için İsviçre de ki yaşam maliyetlerini Global Vizyon olarak kaleme alarak oldukça enteresan bir tabloyla karşınızdayız.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:23 p.m.
  Kanada Diploma Programları ve Sertifika Programları Arasındaki Farklar

  Kanada’da sertifika ve diploma programları, genellikle program süresi ve içeriği konusunda farklılık gösteriyor. Sertifika programları daha kısa sürede, spesifik bir yetenek konusunda uzmanlaşma sağlamayı amaçlarken, Kanada’da master gibi diploma programları daha uzun süreli ve daha geniş kapsamlı oluyor. Her iki eğitim türünün de kendine göre avantajları bulunuyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:32 p.m.
  Avustralya Work and Study vize şartları nedir?

  Work and Study için Avustralya’da dil okuluna veya üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler, öğrenci vizesi için online olarak başvuru yapabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  Sıcacık Bir Ortamda, Güleryüzlü Eğitmenlerle Eğitim Alabilirsiniz…

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 1:41 p.m.
  Work and Study Programı İçin En Çok Tercih Edilen Ülkeler Hangileri?

  Öğrencilerin yurt dışında hem öğrenim gördükleri hem de yarı veya tam zamanlı işlerde çalışıp para kazanabildikleri Work and Study Programları’nın popüleritesi her sene artıyor. Bu programlar sayesinde öğrenciler; yabancı bir ülkede eğitim görürken bütçelerine katkıda bulunabiliyor ve edindikleri yurt dışı iş deneyimi sayesinde CV’lerini güçlendiriyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  March 23, 2022, 2:37 a.m.
  A'dan Z'ye Tüm Merak Edilenler

  Work and Study’yi son yıllarda sıkça duyuyorsunuzdur… Work and Study nedir, nasıl başvurulur, ne kadar sürer ve ne kadar kazanırım diye merak ediyorsanız; yanıtları bu yazımızda.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 4:24 p.m.
  İngilizce Bilmeden Work And Study Programı’na Katılabilir Miyim?

  Bir yandan eğitim alırken diğer yandan çalışarak bütçelerine yardımcı olmak isteyen öğrencilerin katıldığı Work and Study Programı’nın en önemli özelliklerinden biri, İngilizce bilgisine sahip olmayan öğrencilerin de eğitime katılabilmesi. Work and Study Programı kapsamında zaten dil eğitimi alan öğrenciler, bir yandan da genellikle yarı zamanlı işlerde çalışarak gündelik hayatta pratik yapabiliyor. İngilizce dil bilgisi daha yüksek seviyede olan öğrencilerin avantajı ise daha çok iş arasından seçim yapabilmesi. Ancak öğrenci İngilizce bilmiyor olsa bile yurt dışında Work and Study için başvurabiliyor. İngilizce seviyesi daha düşük olan öğrencilerin genellikle ilk yaptığı işler arasında; garsonluk, kasiyerlik, baristalık gibi hizmet sektöründeki işler bulunuyor. Öğrenciler dil seviyelerini geliştirdikçe, kendi mesleklerine uygun iş bulma şansları da artıyor. Öğrencilerin dil seviyelerine bağlı ülkeden ülkeye çalışma olanaklarını sizin için derledik.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  Dünyanın En İyi Üniversitelerinde UCLA’ya Komşu Bir Okulda Eğitim Almak Ayrıcalık Olacak!

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  Butik Bir Okulda, Özel İlgiyle Eğitim Almak İstiyorum Diyenler Bu Okul Sizin İçin!

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  June 12, 2021, 3:37 a.m.
  İngiltere’nin En Güneşli Şehrinde Güvenli ve Huzurlu Bir Şekilde Dil Eğitimi Alabilirsiniz…

  Global Vizyon

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:28 p.m.
  Avustralya Work and Study Programı’nda Sizi Neler Bekliyor?

  Dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri olan Avustralya’da Work and Study yapacak öğrencileri; kaliteli dil eğitimi, ekonomik yönden rahatlatacak iş fırsatları, CV’lerini güçlendirecek sertifikalar, güler yüzlü ve yardımsever insanlar bekliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:37 p.m.
  Malta Work and Study vize şartları nedir?

  Hem okuyup hem çalışmak için en ekonomik seçeneklerden biri olan Malta’da, Work and Study eğitimleri için vize başvuruları bizzat öğrenci tarafından yapılıyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:34 p.m.
  Dubai Work and Study vize şartları nedir?

  Dubai’de Work and Study yapmak isteyen öğrenciler, ülkenin tanınmış kurumu ES Dubai Dil Okulu’na başvurabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  March 22, 2022, 5:08 p.m.
  Work And Study Programı’nı Uzatabilir Miyim?

  Work and Study Programı’na katıldığınızda, hem programınızı hem de o ülkede kalış sürenizi uygun fiyatlarla uzatabilirsiniz. Detaylı bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:51 p.m.
  Kanada Co-op Programları’nda Hangi İşlerde Çalışılır?

  Kanada’da hem okumak hem çalışmak için gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği programların başında, maaşlı staj imkanı veren co-op programları geliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 12:43 p.m.
  Work and Study Ülkeleri ve Farkları Nedir?

  Öğrencilerin bir yandan iş tecrübesi kazanırken bir yandan da eğitim bütçelerine katkıda bulunabildiği yurt dışında Work and Study programına ev sahipliği yapan ülkelerin başında Kanada, İrlanda, Avustralya, Dubai ve Malta geliyor. Bu ülkelerde Work and Study yapan öğrenciler; programlarının sonunda CV’lerine ekleyebilecekleri, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalara da sahip oluyor. Ülkelerin kültürel farklılıkları, iş olanakları, eğitim, yaşam ve konaklama maliyetleri gibi etkenler program seçiminde belirleyici oluyor. Ülkelere teker teker bakalım…

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  yurtdışı dil eğitimi
  April 27, 2022, 12:19 p.m.
  Yurt Dışında Dil Eğitimi Alırken Çalışarak Para Kazanabilirsiniz

  Her yıl on binlerce öğrenci, bir yandan kaliteli dil eğitimi alırken bir yandan da çalışıp para kazanabilme şansı yakaladıkları için Work and Study’i tercih ediyor. Eğitimleri boyunca genellikle yarı zamanlı işlerde çalışan öğrenciler bu sayede; eğitimleri, yaşam maliyetleri ve boş zamanlarındaki aktiviteleri için bütçelerini planlayabiliyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:39 p.m.
  Amerika Work and Study vize şartları nedir?

  Amerika Birleşik Devletleri’nde Work and Study program farklı şekilde yapılıyor. Programın adı “Amerika’da maaşlı turizm ve gastronomi stajı” olarak geçiyor.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 5:22 p.m.
  Türkiye'de Üniversite Okurken,Yurt Dışına Geçiş Yapılır mı?

  Türkiye’de Üniversite Okurken, Yurt Dışına Geçiş Yapılır mı? Sorusu ülkemizde eğitim gören ve hayatını, kariyerini yurt dışında ki imkânlar doğrultusunda şekillendirmek isteyen tüm öğrencilerin ortak noktası diyebiliriz. Özellikle denklik ve sınav durumları bu konuda ön plana çıkarken, öğlencilerin tercih edecekleri üniversitelerinde kendi bünyelerinde ki işleyişleri temel faktörleri belirler nitelikte. Global Vizyon olarak sizler için hem geçiş sürecini hem de olabilecek seçenekler dâhilinde ki periyodu kaleme aldık.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 5:14 p.m.
  Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Hakkında Bilgiler

  Yurtdışında eğitim almak isteyen her kesimden öğrenci için Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ilgi çekidir. Bu enstitü hakkında bilgiler bu öğrenciler tarafından araştırılmaktadır. Global Vizyon olarak bu enstitü hakkındaki soru işaretlerini gidermeye ve ülkenin yaşama standartları, konumu ve eğitimi hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bu bilgi aktarımına üniversiteyi tanıyarak başlamakta fayda vardır. Üniversite Cambridge’de 1861 yılında kurulmuştur. 1865 yılında ise ilk öğrencilerini kabul etmeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren yaptığı tüm çalışmalarda daha iyi olmayı hedeflemektedir. Yaptığı çalışmalar nedeniyle bugün dünya çapında bir marka haline gelmiştir.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 1:50 p.m.
  Bir Öğrenci Schengen Vizesini Nasıl Alır

  Bir Öğrenci Schengen Vizesini Nasıl Alır? Sorusu öğrencilerin dünya tarihini ve dünya kültürünü yakından görmek istemesiyle birebir orantılı doğar. Eğitim – öğretim hayatlarında farklı hayatlara temas ederek gerek kişisel gerekse uzmanlık alanlarında gelişim göstererek belirli periyotta hayat standartlarını yükseltmek isteyen her öğrencinin talebi Schengen vizesi ile hayatına yepyeni bir soluk kazandırmak. Global Vizyon olarak Schengen vizesi alma sürecine geçmeden önce, Schengen vizesinin ne olduğuna dair kısa bir dipnot ile başlayalım istedik.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  May 9, 2022, 1:28 p.m.
  Avustralya, İş Garantili Eğitim Fırsatı

  Avusturalya çıplak ayaklı aborjinler ülkesi olarak bilinmektedir. Renkli bir kıta olan Avustralya güneyde yer almaktadır. Bu ülkenin sahip oldukları eğitim fırsatları, doğal güzellikleri dünyanın pek çok bölgesinden insanlara çekice gelmektedir. Öğrenciler tarafından tercih edilmesi her geçen gün artmaktadır. Avusturalya kanguruları ve çılgın sörfçüleri de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Çağdaş ve modern eğitim sistemine sahip olması nedeniyle yabancı öğrenci kabulü sürekli artmaya devam etmektedir. Bu güzel ülkeye gelen öğrencilerin kafalarındaki bazı soruları cevaplamak gerekmektedir.

  Devamı
 • yurtdışı eğitim
  April 27, 2022, 11:26 p.m.
  İrlanda Work and Study vize şartları nedir?

  Global Vizyon Yurt Dışı Eğitim olarak İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrencilerin başvurularını gerçekleştiriyoruz. Önceki adı GNIB, yeni adı Irish Residence Permit olan İrlanda Oturum İzni başvurusu randevusu almak için öğrencilere yardımcı oluyor ve asıl çalışma izni sayılan PPS başvurusu için öğrencileri yönlendiriyoruz.

  Devamı
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım