Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Pickering College

Pickering College

Pickering College, Junior Kindergarten’den 12.sınıflara kadar, erkek ve kız çocuklar için eğitim veren bağımsız bir gündüz ve yatılı bir okuldur. 1842’de Quaker okulu olarak kurulan ve 1909’da mevcut Newmarket lokasyonunda kurulan Pickering College’ın misyonu, eğitimde lider olmaktır. Bireyleri yaşam boyu büyüme ve öğrenme için yüksek standartlara uyan aydınlanmış bireyler haline getirmek okulun öncelikli amacıdır. Öğrencileri sadece güçlü akademik beceriler geliştirmekle kalmaz aynı zamanda sosyal bilinç ve liderlik becerileri de geliştirirler. Öğrencilerine öğretmenlerini ve sınıf arkadaşlarını iyi bildikleri küçük bir okul ortamı sunan okul, öğrencilerine her türlü destek ve teşviği de sağlamaktadır.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 11-13/14-15/16-18

Lokasyon

Okul Toronto’da  yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Ekstra Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım