Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Tarihin ve Akademik Ortamın Buluştuğu Şehir Oxford'da Dil Eğitimi Alın!

İngiltere Oxford’da Eğitim, Dil Okulu ve Yaşam

İngiltere’de eğitim almak isteyenler için ülkeyi şehir şehir gezdiğimiz turumuzda Oxford’daki dil okullarını tanıtmak için tekrar karşınızdayız… İngiltere gezimizdeki son durağımız olan Oxford bizim için çok anlamlıydı. Birincisi uzun bir süredir yaptığımız İngiltere gezimizi noktalıyoruz, ikincisi ise Oxford’da gezerken öğrenci olup, bu şehirde eğitim almak istediğimizi fark ettik… İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan Oxford, İngiltere’nin en tarihi şehirlerinden biri… Oxford Üniversitesi ile adını tüm dünyaya duyuran Oxford; müzeleri, kütüphaneleri, kolejleri ile dört bir yanından eğitim fışkıran bir şehir… Şehir nüfusunun %30’u öğrencilerden oluşuyor. Bu öğrenciler dünyanın dört bir yanından gelmekte. Oxford bu özelliğiyle İngiltere’nin en kozmopolit şehridir diyebiliriz. Tüm bu farklılıklar, gençler, onların şehre kattıkları bu şehre oldukça renkli bir hava veriyor… Biz Oxford’a girdiğimiz, sokaklarında yürüdüğümüz, kolejlerini gezdiğimiz ve Oxford Üniversitesini tüm ihtişamıyla karşımızda gördüğümüz zaman burada eğitim almak istediğimizi fark ettik. Kültürün, bilginin, eğitimin değerini bir kez daha fark edeceğiniz bir şehir Oxford… Buradan kendinizi geliştirmeden dönmeniz imkânsız…

Oxford’a Nasıl Giderim?

Oxford’a direkt uçuş bulunmamaktadır. Oxford’a gitmek için Londra ya da Manchester’dan aktarma yapmanız gerekir. Londra’da Heathrow ve Gatwick Havalimanlarına gidebilirsiniz. Bizim önerimiz direkt Heathrow Havalimanına biletinizi almanız. Heathrow’a çok sık uçuş olduğundan uygun fiyatlı bilet alırsınız, dünyanın en büyük havalimanlarından birini görmüş olursunuz ve en önemlisi Oxford’a kafanızı karıştırmadan en kolay Heathrow’dan ulaşırsınız. Yurtdışına ilk kez çıkacaksanız, tek başınıza bu yolları nasıl kat edeceğinizi düşünüp duruyorsunuzdur. Hiç endişe etmeyin hepimiz aynı yollardan geçtik. Çok hızlıca ulaşımınız esasında neler yaşayacağınızı anlatalım… Türkiye’den Çıkış: Türkiye’de havalimanına gittiğinizde, biletinizi aldığınız uçuş şirketinin kontuarına gidip biletinizi almanız ve bagajınızı teslim etmeniz ilk işiniz. Sonrasında çeşitli güvenlik kontrollerinden geçip, gümrük kapısına geleceksiniz, burada memurdan aldığınız onay sonucunda uçağınızın kalkacağı kapıya (gate) doğru yol alınız. Bekleme alanında uçuş saatinizi bekleyin ve saat gelince uçağınıza gidip, koltuğunuzu bulup oturun. (Tüm uçuş bilgileri biletinizde yazar fakat kapınızın değişme olasılığına karşılık havalimanı içerisinde kurulu kocaman ekranlardan uçuş numaranızı ve kapı numaranızı kontrol edebilirsiniz) Uçuşunuzu gerçekleştirdiniz ve İngiltere’desiniz peki şimdi ne olacak? Peki şimdi ne olacak gelin anlatmaya devam edelim…

İngiltere’ye Varış

Uçaktan indiniz, birazdan pasaport kontrolü için sıraya gireceksiniz. Uçaktan indikten sonra hosteslerin ve uçak kafilesinin yönlendirmesiyle pasaport kontrolüne varacaksınız. Sırada düzgün durmanızı ve sorun çıkaracak davranışlardan kaçınmanızı öneririz. Sıra size geldiğinde birkaç basit soru yöneltilecek. Bu sorulara en düzgün yanıtları veriniz. Örneğin ne için ülkeye giriş yaptığınızı, hangi okulda okuyacağınızı, ne kadar süre kalacağınıza dair soruların cevaplarını önceden kafanızda hazırlayın. Eğitim alacağınıza dair belgeleriniz yanınızda olsun. İngilizceniz çok temelse birkaç soruya önceden çalışmanızı öneririz. Bu basit soruları cevapladıktan sonra buyurunuz UK sınırlarına…

Havalimanından Ulaşım

Pasaport kontrolünden çıktıktan sonra diğer yolcularla birlikte bagaj alanına doğru yürümeye başlayacaksınız. Bagaj alanlarının üzerlerindeki ekranlarda hangi uçuşa ait bagajların geldiği yazar, zaten uçaktaki insanlara göz aşinalığınız olacaktır… Gidince doğru sırada bekleyip, valizinizi alın ve otobüslere doğru yönelmeye başlayın.

Oxford’a Gidiş

Oxford’a nasıl gideceğim?” diyorsunuz, biliyoruz… Oxford-Londra arası mesafe yaklaşık 1 buçuk saattir. Oxford’a gidiş için en uygun yollar otobüs ya da tren ile ulaşım oluyor. Otobüs trene göre daha az maliyetli ve daha kolaydır. Tren ile ulaşım yapmak isterseniz önce Londra merkeze gitmeniz ve oradan tren aktarması yapmanız gerekir ki bu ilk gün için biraz zor olabilir çünkü İngiltere’nin gelişmiş ve karmaşık bir metro ağı vardır. Tavsiyemiz havalimanından çıkar çıkmaz göreceğiniz otobüs terminaline gitmeniz ve Oxford’a bilet alıp, ilk otobüse atlamanız. Otobüsler her 30 dakikada bir kalkmaktadır. 1 buçuk saatlik yolculuğun ardından Oxford’a varırsınız. Şehre vardığınızda konaklama yapacağınız yere ya da okulunuza gitmek için yürüyebilir, bir otobüse binebilir ya da en temizi taksi tutabilirsiniz. Elinizde valizlerle yürümek biraz zor gelebilir…

Oxford’da Neler Yapılır?

Oxford Üniversitesi ile adını tüm dünyaya duyuran şehirde üniversite oldukça önemlidir. Üniversite kampüsleri, bahçeleri, kütüphaneleriyle gezilmeye değer pek çok alan yaratmaktadır. Üniversitenin kendi bünyesinde 38 adet bağımsız koleji vardır. Tarihi ve kültürü bir arada görmenize olanak sağlayan Oxford Üniversitesi şehir turlarınıza başlayacağınız nokta olmalı. Bizce burada kaldığınız süre zarfından bu üniversitenin havasını elinizden geldiğince içinize çekin, burada zaman geçirin, kütüphanelerinden faydalanın, üniversiteli gençlerle sohbet etmeye çalışın… hayata bakışınızın ve gelecek planlarınızın nasıl değiştiğine inanamayacaksınız… Tiyatrolar, sinemalar ve diğer tüm kültürel aktivitelerin yoğun olduğu şehirde Phoenix Sineması, Sheldonian Tiyatrosu, Ashmolean Sanat ve Arkeoloji Müzesi, Bodleian Kütüphanesi, Oxford Müzesi, Oxford Modern Sanatlar Galerisi uğramadan dönememeniz gereken noktalar. Küçük bir anekdot vermemiz gerekirse Harry Potter filmleri Oxford’da çekilmiştir. Filmleri izlediyseniz pek çok yer tanıdık gelecektir. Özellikle çekimlerin yapıldığı Magdelen, St. John, Jesus, Queen’s ve Christ Church’ü gezmek isteyebilirsiniz. Oxford Üniversitesi o kadar büyüleyici, etkileyici, insanı dönüştürücü güzellikte ve etkileyicilikteki yazının başından bu yana ondan başka bir şey anlatmamışız. Eğer Oxford’da eğitim almaya karar verirseniz neden böyle düşündüğümüzü anlayacaksınız… Şehir kültür ve eğitim haricinde doğal güzellikleriyle de çok etkileyici! Nehir kenarındaki parkları, piknik alanları, şehrin yakın çevresinde bulunan köyleriyle Oxford doğaya da doymanızı sağlayacak. Oxford’da Thames Nehri’nde punting yapabilirsiniz. Punting küçük kayıkların uzun çubuklarla itilerek nehirde yapılan gezintiye verilen addır. Mayıs ayında Oxford’da olmanız durumunda güzel bir etkinliğe katılabilirsiniz. Her yıl mayıs ayında kolejler arası kürek çekme yarışması düzenlenmektedir. Bu yarışları izlemek oldukça keyifli oluyor. Eğer mayıs ayında Oxford’da olmazsanız fakat ağustosta olursanız bu kez de Oxford Şehri Kraliyet Yelkenli yarışmasını izleyebilirsiniz. Bu iki etkinlik şehirdeki izlemesi en keyifli etkinliklerden oluyor ve şehri hareketlendiriyor. Oxford’un civarında bulunan köy ve kasabalarda oldukça güzeldir. Her biri filmlerden fırlamış bir hava içerisindedir. Bath, Cotswolds, Cheltenham gibi civar bölgelere gitmenizi, bir gününüzü buralarda geçirmenizi öneririz. Oxford ve civarında bol bol yürüyün, bisiklete binin doğanın v şehrin tadını çıkarın…

Oxford’da Gezilecek Yerler

 • Radcliffe Camera
 • Bodleian kütüphanesine 
 • Christ Church
 • Bridge of Sighs
 • Ashmolean Müzesi
 • Bilim Tarihi Müzesi
 • Bicester Village Outlet Alışveriş Merkezi
 • High Street
 • Doğa Tarih Müzesi (Pitt Rivers)
 • Sheldonian Tiyatrosu
 • Phoenix Sineması

Oxford’da Yap!

 • Oxford Ünviersitesine bağlı tüm kolejleri gez!
 • Oxford Üniversitesini gez!
 • Mümkün olduğunda Oxford Üniversitesinin havasını solu!
 • Oxford civarındaki köy ve kasabaları gez!
 • Çok yürü, çok bisiklete bin, doğada çok vakit geçir!
 • Kürek çekme ya da yelkenli yarışlarını izle!
 • Punting yap!
 • Phoenix Sineması ya da Sheldonian Tiyatrosu’nda bir etkinliğe katıl!
 • Üniversiteli gençlerle arkadaşlıklar kur!

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım