Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Oxford Tutorial College

Oxford Tutorial College

3-4 kişilik mini gruplarda, kişinin ihtiyacına yönelik özel eğitim veren Oxford Tutorial College, akademik başarısı oldukça yüksek olan butik bir okuldur. 1988 yılında kurulan Oxford Tutorial College 15-19 yaş arası öğrenciler için A-Level, GCSE ve BTEC eğitim veren İngiltere’nin öncü bağımsız sixth form okullarından biridir. Ayrıca öğrencilere özellike A-Level’de retake (sınav tekrarı) eğitimi vererek üst sıralarda bulunan okullara giriş imkanı sağlamaktadır.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler. 

Genel Bilgiler

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

  • Programa katılım yaş aralığı  15-19


Konaklama

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım