Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Oxford Royal Academy

Oxford Royal Academy

Oxford Royale Academy summer schoolda  birçok spesifik akademik alanda Oxford Üniversite’si kolejlerinde eğitim vermektedir. Okulda İngiltere’nin en iyi üniversitelerinde çalışan, yetenekli eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Öğrenciler 16 alan dersi arasında sabah ve öğleden sonra birer ders seçip 2 hafta boyunca eğitim alır. Öğleden sonraları da bir workshop takip ederler.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler. 

Genel Bilgiler

Temel Bilgiler

  • Programa katılım yaş aralığı  13-15 ya da  16-18 ‘dir.

  • Haftalık ders saati 20’dir 

  • Ayrıca maksimum sınıf mevcudu 15’dir.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler Oxford Üniversitesi Koleji’nin tek kişilik ya da paylaşımlı odaları olan yurtlarında kalır. Konaklama tam pansiyondur.

Aktiviteler

Kriket, Tenis, Yüzme, Oxford Üniversitesi ve müze ziyaretleri, dans ve müzik, punting. Geziler: Londra, Oxford, Costwold Wildlife Park, Bleinheim Palace.

Bilmeniz Gerekenler

Alan dersleri arasında Creative Writing, Economics and Management, Environmental Science, Experimental Psychology, Human Biology, Human Geography, Mathematics, Modern History, Pyhsics and Chemistry, Politics and International Relations, Acting ans performance Skills, Business Challenge, Essay Writing Skills, Leadership and Teambuilding, Public Speaking and Debate, Scenes of Oxford: Sketching and Photography dersleri bulunmaktadır.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Oxford şehrinde Oxford Üniversitesi kampüslerinde eğitim vermektedir.

Başlangıç Tarihleri

  • 1 Temmuz

  • 15 Temmuz

  • 29 Temmuz

Ekstra Hizmetler

  • Havaalanı Transfer

  • Kayıt Ücreti

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım