Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Öğrencileri İçin En İyisini İsteyen Kadroya Sahip Embassy English’de Eğitim Almak Ayrıcalıklı Bir Deneyim Olacak!

ABD’nin En İyi Dil Okulların Eğitim Almak İsteyenler Ödüllü Embassy English’i İnceleyin!

Embassy English Dil Okulu – Boston

Amerika’da eğitim almak isteyenler için dil okulu gezilerimiz hız kesmeden devam ediyor. Boston’da gezdiğimiz bir diğer dil okulu Embassy English ile karşınızdayız! Dünyanın en çok ödül alan dil okullarından olan Embassy English’in dünyanın dört bir yanında eğitim kurumları bulunuyor. Embassy English bir zincir okul olmasına rağmen eğitim sisteminden asla ödün vermediğinden tüm şubelerinde kalite standardını yakalayabiliyor.

ABD’nin En İyi Dil Okulların Eğitim Almak İsteyenler Ödüllü Embassy English’i İnceleyin!

Embassy English dil okulu zincirini ilk kez İngiltere’ye yaptığımız ziyaretimizde tanımıştık. Aynı kurumun farklı bir ülkedeki şubesini yakından incelemek bu dil okuluna olan güvenimizi perçinledi. Okul yönetimiyle yaptığımız görüşmelerde fark ettiğimiz şey okulların kaliteli eğitim sistemlerine sadık kalarak eğitim vermeleri oldu. Tüm okullarından bir standardı yakalamayı başaran Embassy English Boston’daki eğitiminizde doğru bir seçim olacaktır, bundan şüpheniz olmasın…

Ziyaretimiz esnasında okuldaki deneyimli eğitmenlerle sohbet etme fırsatı bulduk. Bu sohbetlerde; Embassy English’in, İngilizce dil okulları içerisinde en çok ödül alan okul olduğunu öğrendik. Global İngilizce dil okulları arasında, beş yıl üst üste Yılın Okul Zinciri ödülünü kazanan okul, bu başarı nedeniyle bir de Super Star Ödülünü almış. Dil okulları arasında Super Star Ödülünü alan ilk okulun eğitim kalitesinin yüksek olduğuna biz de inandık…

Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programları açılıyor. Okulun, özellikle TOEFL skoru elde etmek isteyen öğrenciler için ideal olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Gezi grubumuzun içerisinden bazı okulları özel olarak seven arkadaşlarımız olabiliyor. Bu arkadaşlarımızın yorumlarını sizlerle özellikle paylaşmaya özen gösteriyor. Bu kez ekip arkadaşlarımızdan Kübra bu okul için özel birkaç bilgilendirme yapmak istedi. Kendisinin yorumlarını size direkt olarak aktarıyoruz. “Okul Müdürü Linda ile keyifli, uzun bir sohbet ettik. Kendisi yıllardır bu okulda binlerce öğrenciyi ağırlamış. Bu sebeple oldukça deneyimli. Bu deneyim sayesinde öğrencileri nasıl rahat hissettireceğini ve öğrencinin nasıl zaman geçirmesi gerektiğini biliyor. Öğrencilerin okuldaki zaman haricinde de faydalı vakit geçirmesini isteyen eğitmen okul aktivite ve etkinlikleriyle bire bir ilgileniyor. Okul, Boston şehrini daha iyi tanımanıza ve Amerikan kültürünü deneyimlemenize olanak sağlayan pek çok aktiviteler düzenliyor” diyerek okuldan etkilendiğini dile getirdi.

Boston’da Öğrencilik

Boston’da Yaşam

Okul kampüsü şehrin tam kalbinde yer almaktadır. Okul çevresinde pek çok restoran, kafe, alışveriş merkezleri bulunuyor. Ayrıca okul Common Parkına sadece yürüyüş mesafesinde böylelikle istediğiniz zaman doğanın dinlendirici ortamında kendinizi bulabiliyorsunuz. Amerika’nın teknoloji ve kültür şehri olarak tanımlanan Boston’da şehrin merkezine bu kadar yakın eğitim almak sosyal hayatınızın oldukça canlı olacağı anlamına da geliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi okulun yoğun ve güzel bir etkinlik programı olması öğrencilerinin sosyalleşmesine ve Amerika’yı yakından tanımasına olanak sağlıyor. Okulun düzenlediği gezilere öğrencilerin katılımının yoğun olduğunu gözlemledik. Bu yoğunluk okuldaki dost canlısı ortamı da gözler önüne seriyordu.

Boston’da Konaklama

Okul aile yanı konaklama ve yurt konaklaması seçenekleri sunuyor. Okulun anlaşmalı olduğu ailelerin güvenilir olduğunu ve sürekli denetlendiğini söyleyebiliriz. Aile yanı konaklamalarda tek ya da çift kişilik odalarda yarım pansiyon konaklama yapılıyor. Yurt konaklamasının da oldukça sık tercih edilen bir seçenek olduğu belirtiliyor. Yurtlar ve okul arası mesafe metro ile 15 dakika sürüyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım