Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

New York Gözünüzü Korkutmasın! Her Bütçeye Uygun Eğitim Bu Şehirde Mümkün!

New York’ta Uygun Fiyatlı Dil Okulu Oxford House College’da İngilizce Dil Eğitimi Alın !

Oxford House College – New York

Amerika’daki dil okullarını tek tek sizlere tanıtma hedefimizde ilerlemeye devam ediyoruz. Yurtdışında dil eğitimi için Amerika’yı tercih ettiniz, bir de olmuşken New York’ta olsun dediniz ve büyük bir maceraya atıldınız. Atıldığınız bu macereade bütçenizi de zorlamamak istiyorsanız size Oxford House College dil okulunu öneririz. New York’taki diğer okullara göre cazip fiyatlar sunan okul, bütçesini düşüneneler için iyi bir alternatif…

New York’ta Uygun Fiyatlı Dil Okulu mu Arıyorsunuz? O zaman OHC’yi İnceleyin!

Amerika’da dil okulu fiyatları cebinizi mi yakıyor? O zaman sizi Oxford House College’a (OHC) davet ediyoruz. OHC, New York’taki kalite ve fiyat oranına bakıldığında en uygun okullardan iri olarak karşımıza çıkıyor. Amerika’ya dil okuluna gelenlerden bazıları en ucuz dil okullarını seçiyor, herhangi bir danışmanlık hizmeti almadan okullarına karar veriyorlar ve sonu hüsran oluyor. Sadece fiyatına bakarak dil okulu seçmek pek çok yanlışı da beraberinde getiriyor. Rus aksanıyla İngilizce öğrenmek istemiyorsanız bir danışmanlık firmasıyla birlikte okulunuza karar veriniz. Rus aksanlı İngilizce öğretmeni hayali bir durum değil, gerçekten yaşanmış bir olay 🙂

Eğer dil okulu seçerken dikkatli olmanın ve bol araştırma yapmanın önemini size aktarabildiysek okulu tanıtmaya başlamak isteriz. Oxford House College; 1974’den bu yana hizmet veren bir dil okulu. İngiltere, Amerika, Avustralya ve Kanada’da okulları bulunan OHC, tüm şubelerinde eğitim kalitesini yüksek bir standarda oturtmuştur. Okulun eğitime bakış açısı “İngilizce öğrenmek kolay, eğlenceli ve ödüllendirici olmalıdır!” Bu sebeple öğrenciyi sıkıcı bir eğitimin içerisine hapsetmeden, günün ilgi çekici konu başlıklarıyla harmanlanmış, deneyime ve pratiğe dayalı bir eğitim vermektedir. Bu da öğrencilerin kısa sürede gelişim göstermesini sağlıyor.

Okuldaki tüm eğitmenler çok donanımlı ve her biri oldukça yardımsever… Öğrenciler ile tek tek ilgilenmeye çalışıyorlar. Öğrencinin eksik kaldığı noktaları tespit edip, bunun üzerine yoğunlaşmasını sağlıyorlar. Sınıfların maksimum 16 kişilik olması eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenmesini olumlu yönde etkiliyor.

Okulda her Pazartesi seviye belirleme sınavı yapılarak, yeni gelen öğrenciler sınıflara yerleştiriliyor. Öğrenciler, OHC’nin diğer şubelerine transfer olabilme şansına sahip…

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Teacher Training programları açılıyor. Okul özellikle ‘Teacher Training’ kursuna büyük ilgi görüyor. Mesleğinde daha başarılı olmak isteyen öğretmenler kendi eğitimleri için OHC’yi tercih ediyor. Oxford House College New York’un tarihi Chelsea bölgesinde bulunmakta… Okul; Flatiron Binasına, Madison Square Garden’a, Emire State Binası’na, High Line’a kısa bir yürüyüş mesafesinde. Okulun böyle merkezi bir konumda olması onu daha da cazip hale getiriyor.

Okulun önem verdiği konulardan biri öğrencinin İngilizceyi günlük hayatın içerisinde rahatça kullanabilmesi. Bu yüzden de öğrencileri mümkün olduğunca sosyalleştirmeye çalışıyorlar. Bu sosyalleşme bazen okul içerisinde düzenlenen etkinliklerle oluyor, bazen de şehir içi ve şehir dışı gezilerle… Okul öğrencileri hiç aktivitesiz bırakmıyor. Buz pateni, Film gecesi, Empire State Binası gezisi, Bronx Botanik Bahçesine gezi, Özgürlük Anıtı gezisi, Guggwheim Müze ziyareti… gibi pek çok renkli aktivite okul tarafından düzenliyor. Siz önerimiz okulun düzenlediği ücretsiz etkinliklere mümkün olduğunca katılmanız. Bunun dışında arta kalan zamanlarınızda ise kendi planlarınızı yapabilirsiniz. New York’ta gezilmesi gereken yerlere dair bir içerik hazırladık.

Konaklama

Okul aile yanı konaklama ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklamada evinizde gibi hissedip aynı zamanda tüm gün ana dili İngilizce olan sıcak insanlarla iletişim kurma şansınız oluyor. Kendi özel odanız ve 2 öğün yemeğinizin olduğu aile yanı konaklamalar mümkün olduğunca okula yakın mesafede bulunuyor. Okul aileleri titizlikle seçip, sürekli olarak denetliyor.  Yurt konaklaması, aile yanı konaklamaya göre biraz daha yüksek ücretli oluyor. Yurt; Amerikan Doğa Tarih Müzesine, Lincoln Center, Columbia Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunuyor. Yurt konaklamasında tek veya çift kişilik odalarda kalabiliyorsunuz. Odalar oldukça konforlu…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım