Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Mill Hill School

Mill Hill School | Londra

Ingiltere’de GCSE ya da ALevel  egitimine devam etmek isteyen ögrenciler için ön hazırlık ve adaptasyon kolaylığı saglayan okul Londra’nın kuzeyinde yer almaktadır. Okulun International bölümü 2015 de açılmıstır. Ortalama 70 civarında uluslararası ögrenciye birebir egitim vermektedir. Okulun ana binası ise Mill Hill School olarak geçmektedir. Genellikle yabancı ögrencilerde hedeflenen International bölümde ögrencinin hazırlanması ve ana binaya geçmesidir. Ancak dil ve akademik olarak hazır olan ögrenciler direkt olarak ana binada baslayarak Ingiliz ögrenciler ile birlikte okurlar.

Eğitim Programları

PRE- GCSE

İngiltere eğitim sisteminde 9. sınıf öğrencileri  (GCSE öncesi / IGCSE öncesi, 1 Eylül itibari ile 13 yaşını doldurmuş olan öğrenciler)  GCSE’deki alanları üzerinde ön hazırlık dersleri alırlar.  

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler. 

Genel Bilgiler

Başlangıç Tarihleri

Eylül

Programa katılım yaş aralığı  13-17


Konaklama

Yatılı Eğitim verilmekledir.

Lokasyon

Okul İngiltere’nin yer almaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım