Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Londra’da Hızlı ve Güvenilir Eğitimin Adresi EC English

Yaş Gruplarına Ayrı Sınıflar

Modern bir binada yer alan EC Londra’da 16+ ve 30+ öğrenciler için ayrı programlar bulunuyor. 16+ öğrencilerinin kullandıkları derslikler ve resepsiyon ile 30+ programının derslik ve resepsiyonu ayrı olarak dizayn edilmiş. 16+ eğitim sınıfları daha renkli ve genç bir ortam sunuyor. 30+ sınıflar da ise eğitim alırken bir yandan da işlerini takip etmek zorunda olan, kaliteli eğitim almak isteyen ve lükse alışmış belli standartları olan öğrencilere özel alanlar sağlanmış. 30 yaş üstünün eğitim aldığı alanda duvar kağıtlarından, koltuk seçimine kadar herşey bu yaş grubunun beğenisine göre dizayn edilmiş. EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor. Okulun sunduğu programlar; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS GMAT, GRE Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, 30 Yaş Üzeri İngilizce… Okul; güzel bir gelecek planı yapmak isteyen öğrencileri için CV, iş görüşmesi klinikleri, üniversite ve kariyer tavsiyeleri seanslarını da içeren ücretsiz atölyeler açıyor.

Londra’da Konaklama

EC Londra dil okulu öğrencilerine 3 konaklama alternatifi sunuyor. Aile yanı konaklama, yurt konaklaması ve öğrenci evi seçeneği sunuluyor.

Yurt Konaklaması

  • Escape Wambley: EC Londra’nın yeni açtığı yurdunda 20 odası bulunuyor. Tüm odalar Studio daire olarak dizayn ediliyor ve tam karşısında metro istasyonu var. Yurdun okula uzaklığı metroyla 30 dakika sürüyor.
  • Chapter King’s Cross: Bu yurtta EC English’in ve diğer dil okullarının ortaklaşa kullandığı bir yurt. King’s Cross metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde ve cadde üzerinde oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Okula 15 -20 dakika metro ile ulaşım mesafesinde. Tüm odalar stüdyo düzenle ve yurtları arasında en pahalı olan seçenek.
  • Liberty Plaza: Okula 25-30 dakika yürüme mesafesinde ve 15 dakika metro ile ulaşım sağlanabiliyor. Bu yurt 50 oda kapasiteli, süit ve ensuit seçenekleri var. Çok lüks bir seçenek olarak sunulabilir. Yurt içerisinde spor salonu, müzik, drama ve dans odaları yer alıyor.

Aile Yanı Konaklama

EC Londra’nın denetimlerinde olan 500’e yakın aile var. Öğrenciye bu aileler arasından en uygun olan öneriliyor. Aile yanı konaklamalar; okula yürüme mesafesinde olamıyor. En yakın aile yanı konaklamaya, toplu taşıma ile 30 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Aile yanı konaklama yapmak isteyenlerin 30-45 dakika arasında bir yolculuğu göze alması gerekiyor.

Student House/Öğrenci Evi

Öğrenci evi alternatifleri için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmeniz gerekiyor. Bu seçeneğin en pahalı seçenek olduğunu da belirtelim isteriz…

Londra’nın En İyi Dil Okulu EC English’de İngilizce Dil Eğitimi Alın

EC English Dil Okulu – Londra

urtdışında dil eğitimi denilince akla gelen ilk ülke olan İngiltere’nin başkenti Londra’daki dil okul turumuza devam ediyoruz. Sırada EC English dil okulu geliyor… Dünyanın pek çok şehrinde eğitim veren zincir okul EC English, yılda binlerce kişinin İngilizce konuşmasını sağlıyor. Ekip olarak EC English’de çıktığımız güzel gezide karşılaştıklarımızı ve öğrendiklerimizi size aktaralım… EC English dil okulları; dünya çapında bilinirliğe sahip, kaliteli ve güvenilir bir eğitim kurumudur. Kendine has eğitim sistemine sahip olan okul; öğrencilerinin arzu ettikleri hedefe mümkün olduğunca çabuk ulaşmasını sağlıyor. Yaptığımız görüşmeler sonucunda yönetim kadrosunun ‘öğrencilerimize verdiğimiz sözü tutarız’ iddialarının olduğunu söyleyebiliriz. 30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okul yönetimi; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız. Öğrenci; kişiselleştirilmiş eğitim programınıza sadık kaldığı takdirde İngilizcesi kesinlikle gelişecektir. Bu bizim öğrencilerimize verdiğimiz sözdür” diyor. EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor.

Londra’da Yaşam

Londra’da Yapılacaklar Listenizin Sonu Gelmeyecek…

Dünyanın pek çok şehrinde eğitim veren EC English, okullarını genellikle merkezi bir lokasyonda konumlandırmayı tercih ediyor. EC Londra’da bu geleneği bozmayarak Londra’nın Zone 1 denilen en merkezi bölgesinde yer alıyor. Zone 1 metrosuna binince Euston Station durağında inildiğinde okulunuza varmış oluyorsunuz. Canlı sosyal hayatın içerisinde bulunan okul, merkezi konumuyla öğrencilerinin hayata katılmalarına olanak sağlıyor. Okul konumu gereği öğrencileri sosyal yaşamın içine adapte etmeye oldukça elverişli fakat bunu burada bırakmıyorlar. Her hafta; park piknikleri, yürüyüş turları, Eat&Meet buluşmaları gibi etkinlikler düzenliyorlar. Şehir içi etkinlikleri şehir dışı etkilerde izliyor. Öğrenciler; eğitmenleri ve arkadaşlarıyla Windsor, Stonehenge, Oxford, Bath, Wight Adası gibi şehir dışı turlarla İngiltere’yi daha iyi tanıma şansı yakalıyor. Yurtdışında eğitim alırken yeme-içme konusunun da oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Okulun bu konuda sevdiğimiz bir özelliğini de size aktaralım istedik. Okulda bulunan kafede son derece lezzetli, uluslararası ev yapımı yemekler çıkartılıyor. Bu yemekler oldukça uygun fiyatlara satılıyor. Okuldayken; güzel yemekleri uygun fiyatlara bulma şansı da yakalayacaksınız. Merkezdeki restoranlarda yemeye para harcamak istemezseniz bu kafe sizin için güzel bir alternatif olacak. Finans, kültür, sanat, modanın kalbinin attığı Londra’da yapacak çok fazla şey bulacaksınız. Tiyatrolar, müzikaller, sanat galerileri, mimari eserleri, kafeleri, pubları, park ve bahçeleri ile Londra size bambaşka bir dünyayı ve kültürü gösterecek. Burada geçirdiğiniz süre boyunca kendinizi bireysel ve kültürel olarak da gelişmiş hissedeceksiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım