Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Kolej Kalitesinde Eğitim Almak İçin KGIC'i Tercih Edin!

Üniversite Kalitesinde Eğitim İçin KGIC’yi Tercih Edin!

140 eğitmen ve 45 kişilik destek ekibe sahip olan KGIC; 2 şubesini birleştirip tek bir kampüs altında toplamıştır. İngilizce eğitimi veren bir dil okulu olarak başlangıç yapan KGIC; açtığı işletme enstitüsüyle iddiasını bir adım daha ileriye taşımıştır. Üniversite düzeyinde eğitim kalitesine sahip olan okul 1500 öğrenciye eğitim verebilmektedir. Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce, Çocuk ve Genç Programları, İşletme Yönetimi, Otel Yönetimi, CO-OP ve Staj programları açmaktadır.

Toronto’da Butik Dil Kursu King George International College !

KGIC King George International College Dil Okulu – Toronto

Kanada’daki dil okullarını incelediğimiz yazılarımızda sıra Toronto’daki King George International College’a (KGIC) geldi… Dil okulunun yanı sıra işletme enstitüsü de bulunan okul, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine yüksek kalitede eğitim sunuyor. Gelin geniş bir kampüse ve yüksek eğitim kalitesine sahip King George International College’ı yakından inceleyelim…

Etkinliği Bol Toronto’da Keyifli Bir Öğrencilik Yaşayacaksınız!

Dünyanın en uzun caddesi olarak bilinen Yonge Caddesi üzerinde bulunan KGIC, sosyal hayatın içerisine dahil olmanız için uygun bir lokasyondadır. Çok kültürlü bir metropol olan Toronto’da öğrencilik hayatı yaşamak size pek çok artı değer kazandıracaktır. Farklı milletlerden insanları tanımak, yeni kültürleri keşfetmek vizyonunuzu değiştirecek ve hayata başka pencerelerden bakmanızı sağlayacaktır. Öğrencilerinin sosyalleşmesi için elini taşın altına koyan KGIC; kaya tırmanışı, bira tadım günleri, film geceleri, yoga saatleri, buz pateni kursları, tenis ve bowling turnuvaları düzenlemektedir. Okul ayrıca Vitoria şehir turu, Vancouver Sanat Galerisi ve Vancouver Akvaryum gezileri de düzenlemektedir. Okul, Amerika’ya da geziler düzenlemektedir.

Konaklama

Okul, öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunar. Kampüs içlerinde aile yanı konaklama olabileceği gibi 12-15 kişilik yurtlarda da konaklama yapılabilir. Okulun, Victoria kampüsünde 2 öğrencinin kalabileceği apartlar da vardır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım