Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

King’s College Sait Michaels

King’s College Sait Michaels

Worchester da bulunan Tenbury Wells’de bulunan okul Birmingham’a yakın, Londra’ya 2 saat mesafede, merkez İngiltere’de bulunan bir kırsal bölgededir. Okul 1856 yılında 10 hektarlık alana kurulmuştur. Küçük sınıflarda birebir eğitim vermektedir. İNGİLİZCE DESTEK: Yeterli İngilizce seviyesi oluncaya kadar İngilizce destek sınıfları ekstra para almadan eğitim verir. Ayrıca quardianship için ekstra para ödenmez, çünkü ara dönem tatili veya hafta sonu izni şeklinde bir uygulaması yoktur. 2017 yılı sonuçlarına göre öğrencilerinin %91’i A* - C arası sonuçlar almıştır. Okulda Pre-GCSE, A-Level ve Foundation yılı eğitimlerinin yanı sıra yaz okulu alternatifleri bulunmaktadır.

Eğitim Programları

GCSE

The General Certificate of Secondary Education (GCSE) İngiltere eğitim sisteminde hem yurtdışından öğrencilerin hem de İngiltere vatandaşlarının girdiği 14- 16 yaşları arasındaki öğrencilerin yeterliliğini belgeleyen bir kalifikasyondur. Öğrenci, devletin zorunlu kıldığı eğitimi tamamladığına dair GCSE sınavına girmelidir.

A LEVEL

A level ( Advanced level ) geleneksel İngiliz eğitim sistemi kapsamında lise eğitimin son iki senesine verilen isimdir. Öğrenciler lisans eğitimlerinde okumak istedikleri alana göre 3 veya 4 ana ders seçerek 2 yıl boyunca bu alanlarda derinlemesine eğitim görmekte ve 2 yılın sonunda ulusal A-LEVEL sınavlarına girmektedirler.

Genel Bilgiler

Yaş aralığı : 11 – 13 /  14-16 / 16-18

Lokasyon

Okul İngiltere’nin Worcestershire bölgesinde yer almaktadır.

Başlangıç Tarihleri

  • Eylül

Hizmetler

  • Yatılı Eğitim verilmektedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım