Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Neden Kaplan International Languages?

1938 yılında Stanley Kaplan tarafından kurulan Kaplan International Languages, dünya çapında başarılara imza atarak üst üste dünyanın en iyi dil okulu seçilen bir eğitim kurumu. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere 7 ülkede İngilizce eğitimi sunan Kaplan International Languages, Liffey Nehri manzaralı 19. yüzyıla ait binasında eğitim veriyor. Yenilikleri yakından takip eden Kaplan International Languages Dil Okulu oluşturduğu eğitim müfredatı ile öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ediyor. Kaplan International Languages Dil Okulu’ndaki; K+ Course Books, K+ Online, K+ Online Ekstra, K+ Learning Club materyalleri ile 7/24 her yerde İngilizce öğrenebiliyorsunuz. Performans bazlı eğitim sistemi sunan Kaplan International Languages Dil Okulu, öğrencilerine seviye atlama garantisi sağlıyor. 

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce (+35s)

Akademik Yıl Programı

Dünya sıralamasında üstlerde olan üniversitelerde okumak isteyen lise öğrencileri akademik yaz okulları kapsamında İngiltere, Amerika Kanada’nın top üniversitelerinin kampüslerinde hem akademik eğitim alır hem de onlara özel hazırlanmış aktivite ve gezi programlarına katılır. 

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

Sınavlara Hazırlık Programı

Sınavlara Hazırlık Programı

Lokasyon

Kaplan International Languages, Dublin’in en güzel manzarasına sahip okullardan biri. Exchange Street Lower’da yer alan Liffey Nehri’ne komşu olan 19. yüzyıldan kalma binasında hizmet veren Kaplan International Languages; Dublin Castle, Temple Bar, tiyatro, kafe ve restoranlara yürüme mesafesinde bulunuyor. Kaplan International Languages Dublin’de şehir hayatını doyasıya yaşamanız mümkün.

  • Açık Alan & Bahçe
  • Wifi
  • Dijital Yazı Tahtası
235 Kapasite
10 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Kaplan International Languages?

Kaplan International Languages İrlanda, 80 yıllık deneyimi ile İngilizce öğrenmeniz için gerekli olan her şeyi size sunuyor. 235 kişi kapasiteli ve 10 sınıflı 4 katlı binasında eğitim veren Kaplan International Languages Dublin, özellikle Avrupalı öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Kaplan Dublin’in sınıf içi ulus dağılımına özen gösterdiğini de ekleyelim. Kaplan International Languages; Genel İngilizce, Yarı Yoğun, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık, CELTA, Bire Bir ve İş İngilizcesi kursları ile geniş bir program içeriği sahip. Kaplan International Languages Dil Kursu’nun sunduğu çeşitli eğitimler sayesinde, öğrencilerin kendilerine uygun eğitim programını oluşturması mümkün. Kaplan International Languages İrlanda’daki Genel İngilizce Programı ile haftada 20 ders eğitim alabilir, Yarı Yoğun İngilizce Programı kapsamında 20 ders eğitim alırken de Ekstra 7 ders K+ Kursu’ndan faydalanabilirsiniz. 

Kaplan International Languages Dublin’de sunulan ve haftada 20+8+7 dersten oluşan Yoğun İngilizce Programı ise, İngilizce seviyesi başlangıç seviyede olan veya daha kısa sürede eğitimlerini tamamlamak isteyen öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Kaplan International Languages, K+ materyalleri sayesinde günün her saati, her yerden eğitiminize devam edebilmenizi sağlıyor. Sınavlara hazırlık kurslarında iddialı olan Kaplan International Languages’ın IELTS, Cambridge EXAM, CELTA (Teacher Training) kurslarına katılım gerçekleştirerek akademik düzeyde İngilizce yeterliliğinizi ispatlayabilirsiniz de. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Kaplan International Languages Dil Kursu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Kaplan International Languages fiyatları, 918-4462 euro arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Öğrencilerin Genel Yaş Dağılımları
  • Ortalama Yaş %25

Kaplan International Languages Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaplan International Languages’ın öğrenci memnuniyeti 3 ilkeye bağlı: Özgüveninizi arttıracaksınız, becerilerinizi geliştireceksiniz ve sonunda yeni bir dil öğrendiğiniz için ufkunuz genişleteceksiniz. Kaplan International Languages Dil Okulu tüm dünyada yayınlanan kurs materyallerinin aksine, gelişim ve öğrenme üzerine yenilikleri yakından takip ederek kendi kitap ve materyallerini üretiyor. Kaplan International Languages Dublin’in Yoğun İngilizce Kurslarında 10 haftada 1, uluslararası alanda kabul edilmiş seviyelerden birine geçmeniz durumunda, ek olarak 4 hafta ücretsiz kurs alabiliyorsunuz. Kaplan International Languages Dil Okulu’ndaki Akademik Yıl İngilizce eğitimi kapsamında 25 hafta ve üzerinde eğitim alırken haftada 20 saat part-time yasal çalışma iznine sahip oluyorsunuz. Öğrencilerine seviye atlama garantisi veren nadir okullardan biri olan Kaplan International Languages Dublin, MEI üyesi ve ACELS tarafından da tanınıyor. 

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama seçeneği İngilizce pratiğinizi geliştirirken, ülkenin kültürünü yaşamanız için en avantajlı konaklama türlerinden biri. Tek kişilik oda seçenekleri sunan bu konaklamada; çocuklu, çocuksuz, evcil hayvanı olan aileleri isteğinize göre seçebiliyor, özel beslenme diyetleriniz gibi önemli bilgileri aileye iletebiliyorsunuz. 

  • Tek kişi oda
  • Sabah ve akşam yemeği

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurtları

Kaplan Dublin yurdunda, özel banyolu tek kişilik odalarda kendinize zaman ayırırken, ortak alanlarda yurt arkadaşlarınızla harika dostluklar kurabilirsiniz. Sinema, bowling, spor salon bulunan yurt, 18 yaş üzeri öğrencilerine bağımsız konaklama imkanı sağlıyor. 

  • Bowling
  • Sinema Salonu
Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım