Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Kanada'nın En İyi Dil Okulu Seçilen ILAC'ta Eğitim Fiyatları Bütçenizi Yormayacak!

Ekonomik ve Kaliteli Kanada Dil Okulu’nun Adresi ILAC !

ILAC Dil Okulu – Toronto

Toronto’da tanıtacağımız diğer bir dil okulu ILAC. Butik eğitim kurumlarından olan ILAC eğitim kalitesiyle göz doldurmaktadır. Okul; “Son 5 yılın En İyi Kanada Okulu” seçilmiştir. Başarısını pek çok ödülle taçlandıran okulda büyük ilerleme kaydedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Gelin ILAC’i daha yakından tanıyalım…

Butik Eğitim, Modern Kampüs, Ödüllü Eğitim: ILAC

Toronto’da ünlü simaların favori bölgelerinden olan Yorkville semtinde konumlanan ILAC, modern ve butik binasıyla dikkat çekmektedir. Dünyadaki en çok ödül alan dil okulu olan ILAC; gerek eğitim kalitesi, gerek sunduğu imkanlar, gerek sosyal aktiviteleriyle bir öğrencinin aradığından daha fazlasını bulabileceği bir okuldur. Okul hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda ne kadar çok ödüle sahip olduğunu göreceksiniz.

Okulun eğitmenleri TESOL eğitimi almış, üniversite diplomalı, uzun süredir eğitmenlik yapan, deneyimli, öğrencilerine yardım etmeye hevesli ve motive kişilerden oluşmaktadır. Üst düzey deneyime ve motivasyona sahip olan eğitmenler; öğrencilerine de ‘büyük düşünün’ motivasyonuyla eğitim vermektedir.

Okul yönetimi “En üst düzey İngilizce eğitimini ve hayat değiştirici bir Kanada deneyimini öğrencilerimize sunmak bizim bir numaralı amacımız” diyerek ne kadar tutkulu olduklarını gösteriyor ve bu yönde de sürekli kendilerini geliştirmek için yeni yollar deniyor. Okula girdiğinizde sizi saran sıcak hava okul yönetiminin kendini öğrencilerine adamış olmasından kaynaklanıyor.

Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık programları açmaktadır.

ILAC’da Etkinliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor! ILAC’de Sosyalleşeceksiniz!

Toronto’da geçireceğiniz öğrencilik hayatınız oldukça keyifli ve eğlenceli olacak. ILAC’ın şehrin merkezi noktalarından birinde konumlanması da bu sosyal hareketliliğinizi destekleyecek. Okula ulaşımın kolay olması okuldan çıkar çıkmaz kafelere, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın olması sizi sosyalleşmeye itecek.

Kanada doğa ve spor severlere çok uygun bir ülke olduğundan çok farklı ve ilginç deneyimler edinebilirsiniz. Örneğin Whistler’da kayak, snowboard yapabilir ve hatta bir adım daha ileriye giderek bungee jumping yapma çılgınlığında bile bulunabilirsiniz. 

ILAC’ın öğrencilerine en fazla aktivite ve sosyalleşme imkânı sunan okulların başında gelmesi de öğrencilik hayatınızın renkli geçmesini sağlayacak. Toronto’da kaldığınız süre zarfında Niagara Şelalelerini görebilir, feribot turuna çıkıp Kanada’nın tarihi parlamento binasını gezebilir, New York turuna çıkıp bambaşka bir dünyaya konuk olabilir, Rockies turunda yüzüp, nefes kesici manzarayı izleyebilir, Kanada usulü barbekünün tadına doyabilirsiniz.

Okul bu aktivitelerin haricinde her güne bir programda koyuyor. Örneğin, pizza geceleri, film geceleri, sushi geceleri, oyun günleri, happy hourlar, mac & cheese geceleri gibi küçük ama gününüzü renklendirecek, sizi arkadaşlarınızla kaynaştıracak etkinlikler düzenleyerek adaptasyon sürecinizi hızlandırıyorlar.

Konaklama

Kanadalı sıcak kanlı ailelerin yanında kalabilir ya da farklı milletlerden yaşıtınız pek çok gençle aynı yurdu paylaşabilirsiniz. Karar size ve isteklerinize bağlı… Eğer “ev konforundan vazgeçmeyeyim, sıcak Kanada halkının kültürünü öğreneyim” derseniz aile yanı konaklama sizin için uygun seçim olacaktır. Eğer daha özgür olmak, yaşıtlarınızla vakit geçirmek isterseniz yurtlar size aradığınızı sunacaktır. Yurt konaklamasında yeme-içme ve temizliğiniz yapma gibi konular sizi zorlamayacaksa bu alternatifi tercih edebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım