Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kanada Çalışmalı Sertifika Programları

Kanada 2 Yıllık Sertifika Programları

Kanada’da 2 Yıllık Sertifika Programı’na katılan öğrenciler, programın ilk bölümünde yarı zamanlı, ikinci bölümünde ise tam zamanlı çalışarak hem meslekleriyle ilgili teorik bilgi konusunda uzmanlaşma, hem de pratik deneyim kazanma ve gelir elde etme şansına sahip oluyor.

Öğrencilerin sertifika eğitimleri sırasında çalışırken kazanacağı ücretler, eyaletlere ve mesleklere göre değişiyor. Ancak öğrenciler genellikle saatlik ortalama ücret olarak 20 dolar ve üstü kazanabiliyor.

Kanada’da sertifika programları hem özel kolejlerde hem de devlet okullarında veriliyor. Özel kolejler arasında öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okulların arasında; ILAC International College, Toronto School of Management, Cornerstone International College, Arbutus College, Greystone College ve Vancouver Film School yer alıyor. Öğrenciler dilerse Conestoga College, Seneca College, Centennial Coolege, Humber College, George Brown College, Georgian College, Algonquin College ve Sehridan College gibi devlet okullarında da 2 yıllık sertifika programlarına katılabiliyor. Kanada’da en çok ilgi gören 2 yıllık sertifika programlarının başında  ise işletme, finans, pazarlama, bilgisayar ve lojistik bulunuyor.

Kanada’da 2 Yıllık Sertifika Programları’na katılmak isteyen öğrencilerin en az liseden veya 2 yıllık bir okuldan mezun olmaları bekleniyor. 4 yıllık bir üniversiteden mezun olan öğrencilerin kabul alma şansı artıyor.  

Toronto bölgesinin en popüler devlet kolejlerinden olan Georgian ILAC’a 2 yıllık sertifika programına katılan öğrenciler, eğitimlerinin ardından 3 yıl oturma ve çalışma hakkına sahip oluyor. Okulun en popüler 2 yıllık sertifika programı ise Global Business Management.

Öğrencilerin Georgian ILAC’a katılması için 3 yol bulunuyor:

1. Öğrencinin İngilizce seviyesi 2 yıllık okul mezunuysa 6.0 IELTS puanı, 4 yıllık üniversite mezunuysa 6.5 IELTS puanı ve üzerindeyse doğrudan kabul alabiliyor. IELTS puanı olmayan öğrenciler ILAC’ın kendi sınavına girebiliyor.

2. Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi 5.5 IELTS puanına yakınsa, 12 haftalık ILAC Online’a veya Toronto’da bir başka İngilizce kursuna katılması gerekiyor. Bu noktada ILAC College’ın büyük bir avantajı bulunuyor; 12 haftalık ILAC Online kursuna veya Toronto’daki ILAC’la anlaşmalı bir dil okuluna katılan öğrenciler, bu eğitim için ücret ödemiyor.

3. Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi 4.5 IELTS puanı civarında çıkarsa, hala Georgian ILAC programına katılma şansı bulunuyor. Bunun için öğrencinin 24 haftalık İngilizce kursuna kayıt yaptırması gerekiyor. ILAC, öğrencinin 24 haftalık kursunun 12 haftasının ücretini karşılıyor; bu sayede öğrenci 24 haftalık kurs için 6620 CAD yerine 3570 CAD veriyor. 

Georgian ILAC 2 Yıllık Sertifika Programı’na başvuru için gerekenler

Öğrencinin; ön başvuru formunu doldurup, 250 CAD depozito ödemesi, İngilizce yeterliliği için ILAC tarafından uygulanan sözlü ve yazılı teste girmesi, aldığı kabul tipine göre Kanada vize başvurusu için kabul mektubu, kabul aldığı takdirde sertifika programları için 2500 CAD ön depozitoyu (250 CAD düşülerek) vize başvurusu öncesi ödemesi gerekiyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım