Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Kalıplara Bağlı Kalmayan Bir Okulda Eğitim Alma Şansı Yakalayacaksınız!

Londra’da Uygun Fiyatlı ve Butik İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okul London School of English Dil Okulu

London School Of English Dil Okulu – Londra

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen ve Londra’da dil okulu arayanlar için sunacağımız diğer bir dil okulumuz London School of English olacak. London School of English İngiltere’nin resmi olarak en uzun süre faaliyet gösteren akredite edilmiş dil okuludur. Okul kişiselleştirilmiş bir hizmet sunacak kadar küçük fakat mükemmel olanaklarıyla kendine hayran bırakıyor. Londra’nın kalbi olarak kabul edilen bir noktada konumlanan okul tüm yaş grupları için programlar açmaktadır. Fakat özellikle 30 yaş üzeri, iş hayatında aktif profesyoneller için idealdir. Özellikle yetişkinler için tasarlanan okulun iki kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüsler; Holland Park Gardens ve Westcroft Square’de bulunmaktadır. Tüm kampüsler merkeze yakın konumdadır. Kampüsleri aşağıda detaylı olarak sizlere aktaracağız. Bunun öncesinde okulun eğitim anlayışı ve sistemi hakkında bilgi vermek isteriz.

Londra’da Kişiselleştirilmiş Dil Eğitimi

London School of English, 100 yıla yakın bir süredir İngilizce eğitimi veren dil okulu… Okulun ön plana çıkan özelliği olarak kişiselleştirilmiş bir eğitim sunmasını söyleyebiliriz. Okul; yetişkinlerin akademik ve profesyonel kariyerlerinde arzu ettikleri noktaya ulaşmaları için onları motive eden bir eğitim anlayışına sahip. Okul yönetimi ve eğitmenler; öğrencilerin hedeflerini gözeterek, onların bu noktaya mümkün olan en hızlı şekilde varmalarını hedefliyor. Okuldaki eğitmenlerle yaptığımız görüşmeler bizi çok etkiledi. Bir eğitmenin bize söylediklerini direkt olarak size aktarmak istedik. “Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır. Aynı şekilde öğrenmezler, ihtiyaçları farklıdır, hedefleri bambaşka olabilir. İşte bu yüzden biz okul olarak sınıflarımızda kişiselleştirilmiş eğitim vermeyi tercih ediyoruz. Öğrencinin bireysel odak noktaları vardır. Biz bunu biliyoruz, bu sebeple eğitim tarzlarımızı esnek tutuyoruz. Bu şekilde farklı öğrencilerin eğitim sürecine kolay adapte olabilmesini sağlıyoruz. Bu şekilde en iyi sonuçlara kısa sürede ulaşabiliyoruz” diyerek bizlere, kişiselleştirilmiş bir eğitimin nasıl sonuçlar doğurabileceğini gösterdi. London School of English; gelişiminizi yakından takip ediliyor. Uzun dönemli eğitim alan öğrencileri hedefine ulaşmak için doğru hızda ilerleyip ilerlemedikleri kontrol ediliyor. Uzun dönem eğitim alan öğrencilerin danışmanları belirli aralıklarla öğrencilerle bir araya gelerek ne yönde gelişmeleri gerektiğini belirliyor ve hatırlatmalarda bulunuyor. Kısa dönem eğitim alanlar program sonunda sunulan sonuç raporunda; dil seviyelerini 15 farklı kategoride inceleyebiliyor. Alınan kurun sonunda; net ve özet bir analizle, öğrencilerin iyi olduğu ve zayıf olduğu yanlar gösteriliyor. Öğrenci, dönem sonunda ne kadar ilerleme kaydettiğini ve güveninin nasıl geliştiği görebiliyor. Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık programları verilmektedir. London School of English’deki eğitmenlerin tamamının, Diploma in English Language Teaching for Adults (DELTA) adı verilen uluslararası saygınlığı olan belgeye sahip olduğunu da notlarımıza ekleyelim…

Londra Öğrencilik ve Yaşam

Londra’da öğrencilik hayatınızın nasıl geçeceğine dair ilk izlenimi; okulunuzun lokasyonu, civarında neler olduğu ve konaklama yapacağınız yere olan uzaklığıyla değerlendirebilirsiniz. Uzun saatlerinizi yollarda geçirmektense, bu saatleri daha verimli harcayabileceğinizi aklınızda çıkarmayın. London School of Economics bu noktada sizin için uygun bir seçenek oluyor. Okulun 2 kampüsü de merkeze yakın konumda olduğundan kendinize daha fazla zaman ayırabiliyor ve sosyal hayata karışabiliyorsunuz. Okulun ilk kampüsü; Holland Park Gardens, Londra’nın en iyi yerleşim bölgesinde bulunuyor. Notting Hill ve Kensington’a oldukça yakın, Avrupa’nın en büyük şehir içi alışveriş merkezlerinden biri olan Westfield’a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde… Yeşil ve sakin bir muhitte olan okul ünlü Oxford Caddesine de metroyla, 15 dakikadan az bir uzaklıkta bulunuyor. Westcroft Square ise canlı ve güvenli bir alışveriş/yerleşim bölgesi olan Chikwick’tedir. Okul Chiswick ve Hammersmith arasında bulunan yüksek standartlardaki bir yerleşim blgesindedir. Bu bölgede pek çok seçkin kafe, restoran, pub ve dükkanlar bulunmaktadır. Okul Thames Nehri’ne de yürüme mesafesindedir. Okulun hemen yakınında bulunan Stamford Brook metrosuyla Londra merkeze 20 dakikadan az bir sürede gidilmektedir.

Londra’da Konaklama

Okul; yurt ve aile yanı konaklama sunmaktadır. Okulun; pek çok iyi aileyle bağlantısı bulunuyor. Aile yanı konaklamayı seçenlerle yaptığımız görüşmelerde hepsi çok olumlu yorumlarda bulundu. Global Vizyon danışmanları hangi ailelerle kalabileceğinize dair sizi önceden bilgilendirebiliyor ve ailenizi yanlarından kalmaya başlamadan önce inceleyebiliyorsunuz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım