Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

ILSC - Greystone College

ILSC - Greystone College

Kanada, Avustralya ve Hindistan gibi ülkelerde eğitim kurumları bulunan ILSC dil okulu, sertifika ve diploma programları alanlarında eğitimler sunmaktadır. ILSC bünyesindeki Greystone College yurtdışı sertifika programlarıyla bilinmektedir. Kanada Greystone College Kanada’nın Toronto, Vancouver ve Montreal’da bulunan kampüsleriyle öğrencilerine tercih imkânı sunar. Kampüsler birinci sınıf kalitededir ve son teknolojiye donatılmıştır. Öğrenciler kampüslerin konforlu alanında kendilerini rahat ve güvende hisseder. 

Kanada’nın en köklü eğitim kurumlarından ILSC bünyesinde 2002 yılında kurulan Greystone College; turizm, işletme, yönetim ve hizmet sektörlerinde açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Greystone College sertifika ve diploma programlarının tamamında öğrenciler staj yapma imkânı bulmaktadır. Co-op adı verilen, eğitim alırken çalışma imkânı sunan sistem; Greystone College sertifika ve diploma programlarının tamamında zorunludur. Öğrenciler eğitim aldıkları süre boyunca part-time çalışmanın yanı sıra mezun olduktan sonra da Kanada’da çalışıp, yaşama fırsatına sahip olur. Greystone College sertifika ve diploma programlarına katılanların bu haklardan ne ölçüde faydalandığını öğrenmek için Global Vizyon danışmanlarınızla görüşmenizi öneririz. Greystone College’ın verdiği kaliteli eğitim ve eğitmen kadrosu dikkat çekicidir. Greystone Canada’nın eğitmen kadrosu sektör tarafından bilinen, sektör deneyimi olan, network’ü güçlü uzmanlardan oluşmaktadır. Öğrenciler; sektöre kolay adapte olup, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde kendilerini geliştirir. Ayrıca güçlü bir network’e sahip olarak sertifika ve diploma programlarından mezun olur. Greystone College; turizm, işletme, yönetim ve hizmet sektöründe ön plana çıkmaktadır. Hemen her programda zorunlu ücretli stajlar bulunmaktadır. Öğrenciler yaptıkları bu stajlarla iş hayatına hazırlanır. Öğrenci diploması ve çalışma deneyimi ile mezun olduktan sonra iş bulma sürecini rahat bir şekilde atlatır. 

Devamını Oku

Greystone College Sertifika ve Diploma Programları

Greystone College sektörde çalışan ve tanınan uzmanlardan oluşan bir akademik kadroya sahiptir. Akademik kadronun deneyimli olması öğrencilerin iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmasını sağlar. Akademik kadronun sektörde çalışmakta olan kişilerde oluşması öğrencilerin networklerini geliştirmesi açısından da büyük önem taşır. Sektörle güçlü bağları olan akademisyenlerin yönlendirmesiyle uzman konuşmacılar ve misafir eğitmenler derslere davet edilmektedir. Öğrenciler bu kişilerle tanışma ve iş birliğine girme şansı kazanır. 

Greystone College kaliteli eğitimi en iyi eğitim metotlarıyla öğrencilerine sunar. Okul; farklı ve akılda kalıcı eğitim metotlarını uygular. Birinci sınıf kampüslerde, teknolojiyle iç içe ve iyi eğitmenlerden eğitim alanlar mezun olduktan sonra rahat bir şekilde iş bulabilmektedir. 

Greystone College saygın üniversitelerle iş birliği içindedir. Öğrenciler sertifika programlarını tamamladıktan sonra üniversiteye devam etmek isterlerse programda aldıkları dersleri üniversitede saydırabilirler. Bu sebeple üniversiteye devam isteği olanlar Greystone College’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. 


Programa Kimler Katılmalıdır

Yurtdışı sertifika ve diploma programları hızlı bir şekilde meslek sahibi olmak ya da var olan mesleğinde kariyer basamaklarını hızlı tırmanmak isteyenler için güzel bir fırsattır. Yurtdışı sertifika ve diploma programları; sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli iş gücünü karşılamak adına donanımlı elemanlar yetiştirir. Çalıştığı sektörde aranan bir isim olmak ve mesleğinde uzman konumuna gelmek isteyenler yurtdışı sertifika ve diploma programlarını tercih etmelidir. Greystone College sertifika ve diploma programları sektördeki karar vericilerin güvendiği bir eğitim kurumudur. Bu sayede okuldan mezun olanlar sektörde saygı gören çalışanlar haline gelmektedir. Ekonomik açıdan bütçesini zorlamak istemeyenler Kanada Greystone College’ı tercih etmelidir. Greystone Canada 2 şekilde öğrencilerin bütçesini rahatlatır.

İlk olarak Kanada Greystone College fiyatları diğer yurtdışı sertifika programı açan okullara göre daha caziptir. Kanada Greystone College fiyatları neredeyse bazı dil okulu fiyatlarıyla aynı seviyede diyebiliriz. İkinci olarak ise eğer öğrenci dil yeterliliğini sağlayamıyor ve dil okuluna gitmesi gerekiyorsa ya da öğrencinin dil yeterlilik belgesi yoksa Greystone College’ı seçmesi avantajlıdır. Kanada’nın en köklü dil okulu olan ILSC’nin bir kuruluşu olan Greystone College’da eğitim alacaklar ILSC’nin cazip dil okulu fiyatlarından yararlanabilir. Bu sebeplerle Greystone College’da eğitim almayı seçenler ekonomik açıdan rahat bir eğitim hayatı geçirir. Özellikle Greystone College’ın co-op programlarına katılıp, eğitim alırken çalışanlar okul ücretlerinin bir kısmını ve cep harçlıklarını çıkarabilir. 

Lokasyon

Lokasyon

Kanada, Avustralya ve Hindistan gibi ülkelerde eğitim kurumları bulunan ILSC bünyesindeki Greyston College’ın Kanada’nın 3 şehrinde kampüsleri bulunmaktadır. Greystone Canada’nın Vancouver, Toronto veya Montréal'de kampüsleri bulunmaktadır. Öğrenciler istedikleri kampüste eğitim alabilirler. Montreal’daki okulun şartları diğerlerine göre farklı olduğundan Global Vizyon danışmanlarıyla görüşüp kampüsler hakkında bilgi almanızı öneririz. 


Greystone College Başarılar

  • Dünya çapında bilinirliği olan bir okuldur.

  • Greystone College’ın Kanada haricinde Avustralya ve Hindistan’da da okulları vardır.

  • Pek çok saygın üniversite ile anlaşmaları vardır.

Okul Kabul Şartları

  • Lise ya da lisans diploması

  • IELTS, TOEFL yeterlilik belgesi veya ILSC dil okulundan mezuniyet belgesi.

Öğrenci Yorumları

 Yurtdışında eğitim almanın yanı sıra çalışma deneyimi elde etmek istiyordum. Kanada sertifika ve diploma programlarını araştırdım. Greystone College dikkatimi çekti. Okulun eğitmen kadrosunun sektörde deneyimli kişilerden oluştuğunu okudum ve bunun iş hayatım için iyi olabileceğini düşünerek bu okulu seçtim. Verdiğim doğru bir karar oldu. 

Aydan Pekdemir
Öğrenci Yorumları

Ailemin çok yüksek bir bütçesi olmadığı için yurtdışında sertifika progralarına yöneldim. Gresytone College’ın fiyatlarını görünce bu okulu seçmek istedim. Kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla sundular. Program kapsamında staj yaparken de iyi bir ücret aldım. Hem okulun uygun olması hem kendi harçlığımı çıkarabilmem ailemin bütçesini olumlu etkiledi

Selda Yatkın
Öğrenci Yorumları

 Yurtdışı sertifika ve diploma programına Kanada’da katılmak istiyordum. Kanada’daki tüm okulları Global Vizyon danışmanımla inceledik. Eğitimi, eğitmenleri ve fiyatları ile bu okul cazip geldi. Aldığım eğitimden memnunum. 


Aliye Göksu

Neden Greystone College Kanada

Greystone College Kanada’nın en köklü eğitim kurumlarından ILSC’nin bünyesinde kurulmuş bir kolejdir. Köklü bir eğitim kurumunun alt yapısına ve donanımına sahip olması başlı başına bir artı değerdir. Greystone College sertifika ve diploma programları gerek Kanada’da gerekse dünyanın farklı ülkelerinde kabul görmüştür ve saygınlığa sahiptir. 

Greystone College’ın ILSC bünyesinde olmasının bir diğer artısı da dil okulu ve dil yeterliliği konusundadır. ILSC Kanada’nın en değerli dil okullarına sahiptir. Greystone College sertifika ve diploma programlarına katılmak isteyenlerin İngilizce yeterliliğe sahip olması şarttır. İngilizcesi uygun seviyede olmayan ya da İngilizcesi yeterli olup bunu ispatlayacak sertifikası bulunmayanlar ILSC dil okullarında sorunlarını çözmektedir. Greystone College sertifika ve diploma programına katılacak olanlar daha uygun fiyatlarla dil eğitimi alabilmektedir. ILSC Kanada dil okulu fiyatları, Kanada dil kursu fiyatlarına göre cazip olmaktadır. 

Greystone Canada’yı öğrencilerin gözünde parlatan bir diğer nokta ise Greystone College fiyatlarıdır. Greystone College fiyatları diğer okullara göre daha uygun olduğundan bütçesini düşünen öğrenciler bu okulu tercih etmektedir. Kaliteli eğitimi cazip fiyatlara almayı mümkün kılan Kanada Greystone College fiyatlarını Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım