Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

ILAC COLLEGE

ILAC COLLEGE

ILAC Toronto’nun modern butik tarzı kampüsü, Kanada ünlülerinin favori mekanı olan Yorkville semtinde konumlanmıstır. ILAC Toronto kampsü; birinci sınıf yemek, alısveris ve eglence mekanlarına yalnızca birkaç adım uzaklıkta olacaksınız.

Eğitim Programları

Sales and Marketing

En az 4 yıllık Üniversite mezunu olmak ( 2 yıllık mezunlarda iş deneyimi tercih edilir)En az B2- Orta üst seviyede İngilizce bilmek (İngilizce seviyesi düşük ise aşağıda detayları verilen ILAC Dil kursu yada ILAC Kiss Online dil kurslarına katılarak DİPLOMA programlarına kabILAC College Diploma Programın Kimler Katılabilir?En az 4 yıllık Üniversite mezunu olmak ( 2 yıllık mezunlarda iş deneyimi tercih edilir)En az B2- Orta üst seviyede İngilizce bilmek (İngilizce seviyesi düşük ise aşağıda detayları verilen ILAC Dil kursu yada ILAC Kiss Online dil kurslarına 

Neden Ilac Toronto?

Whistler’da kayak, snowboard ve hatta bungee jumpingin tadını çıkarabilirsiniz.
Kanada’nın doğal güzelliği; Niagara Şelalelerini görmeye gidebilir,
feribot turuna katılıp Kanada’nın tarihi parlemento binasını görebilirsiniz.
New York’a düzenlenen tura katılabilir, Rockies turuna katılıp;
yüzebilir, nefes kesen manzarının keyfini sürerken, Kanada usülü
barbekünün tadını çıkarabilirsiniz.

Kanada

Toronto

Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçien ILAC eğitim almak için doğru adres. Sunduğu program çeşitliliğinin yanında, tecrubeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrencilerimizi mutlu etmeyi başarmıstır. İki şehirde bulunan okulların lokasyonları merkezdedir.

Öğrenci Yorum

Gayet başarılı bir okul, herkese öneriyorum!

Ayşe Gök

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım