Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

ILAC COLLEGE

ILAC COLLEGE

Yurt dışı eğitim adresleri araştırılırken en başta gelen ülkelerden olan Kanada sertifika programları alanında da ön plana çıkmaktadır. Kanada, yurtdışı sertifika programları alanında verdiği kaliteli eğitimler ile adından söz ettirmektedir.

 Kanada’da sertifika ve diploma programı sunan onlarca eğitim kurumu arasından sıyrılan okulumuz Ilac College, bugüne kadar dünyanın dört bir yanından kişiyi meslek sahibi edindirmiştir. Kanada dil okulları arasında yüksek bilinirliğe sahip olan Ilac Dil Okulu sadece bir dil okulu olmadığını açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla kanıtlamıştır. Kanada Ilac College; pazarlamadan işletmeye uzanan geniş program seçenekleriyle herkese hitap etmektedir.

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’da bulunan iIac College Toronto; iş, finans, teknoloji, eğlence ve kültür hayatının nabzını tutan bir şehirde eğitim alma imkanı sunmaktadır. Kanada sertifika programlarına katılanlar kaliteli bir eğitim almanın yanı sıra şehirde yaşarken de kendilerini geliştirebilecektir. ILAC College Toronto’nun; merkezde bulunan butik kampüsü, şehrin dinamizmine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.

 ILAC College sertifika ve diploma programları pek çok farklı alanda açılmaktadır. Kişi geleceğine hangi sektörde devam etmek istiyorsa o alanda açılmış bir sertifika programını kesinlikle bulacaktır.

Dünyanın her yerinden öğrenciye başarılı bir gelecek sunmayı amaçlayan Ilac College Toronto öğrencilerin içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarması için çalışmaktadır. Ilac College Toronto’da eğitim alanlar eğitmenlerinin desteği ile potansiyellerini tam kapasiteye çıkarmaktadır.

Ilac International College öğrencilerine dünyada kabul gören bir diplomaya sahip olarak mezun olma fırsatı tanır. Ilac College’dan mezun olan öğrenciler çalışmak istedikleri alanda uzmanlaşarak meslek sahibi olarak sektöre atılır. Bu sayede öğrenciler sektöre atıldıklarında rakiplerinden daha hızlı bir şekilde iş hayatına adapte olabilmektedir.


Devamını Oku

Eğitim Programları

Sales and Marketing

Bu program günümüzün rekabetçi iş dünyasında gerekli olan becerileri ve bilgilerin kazanılmasını sağlar.

Business Administration

Bu program günümüzün yoğun tempolu ve rekabetçi iş hayatında kişileri ön plana taşıyan donanımlar arasındadır.

Service Excellence with Business Communication Programı

Bu programa katılanlar hizmet alanında eğitim almanın yanı sıra iletişim temelli pek çok ders görerek sektöre hazırlanır.

Service Excellence for Business Sertifika Programı

Bu program; hizmet, turizm alanında kariyer planlayanlar için uygundur. 

Neden Ilac Toronto?

Ilac Kanada uzun yıllardır gerek verdiği dil eğitimleri gerekse mesleki eğitimleriyle adından övgüyle söz ettirmektedir. Eğitim kalitesi, eğitmen kadrosunun çeşitliliği, program içerikleri ve fiyatlarıyla Ilac College Kanada ön plana çıkmaktadır. 

Kanada Ilac College’da eğitim almanın pek çok olumlu yönü vardır. Kanada dil okulu olarak da bilinen Ilac International College’ın bir artısı verdiği TOEFL ve IELTS yeterlilik belgeleridir. Ilac International College’a başvuran öğrenciler İngilizce bilgilerini yeterli seviyeye ulaştırmak adına aldıkları eğitimden sonra sertifika programlarına başlayabilmektedir. Dil okulu olarak da başarısını kanıtlamış olan Kanada Ilac College öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. 

Kanada’da sertifika ve diploma programlarının ne olduğuna dair daha detaylı bilgiyi sitemizde inceleyebilirsiniz. 


Programa Kimler Katılmalıdır

Ilac College Toronto’da diploma ve sertifika programına katılmak isteyenlerin önemli bir kısmı yurtdışında çalışma deneyimi kazanmak isteyenlerden oluşmaktadır. Yabancı kültürlerde iş yapma biçimlerini öğrenmek, farklı bir ülkede deneyim kazanmak ya da ülkesine özgeçmişinde artılarla dönmek isteyenler bu programa katılabilir. 

Kanada

Toronto

Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçien ILAC eğitim almak için doğru adres. Sunduğu program çeşitliliğinin yanında, tecrubeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrencilerimizi mutlu etmeyi başarmıstır. İki şehirde bulunan okulların lokasyonları merkezdedir.

ILAC College Başarılar

  • Ilac College Toronto’da özellikle Sales and Marketing, Business Administration, Service Excellence with Business Communication programları ön plana çıkmaktadır.

  • ILAC Toronto 12 yıl üst üste Toronto’daki en iyi dil okulu ödülünü almıştır.

  • ILAC Toronto dünya çapında bilinirliğe sahiptir ve hemen her ülkede alanının en iyisi seçilmiştir.

  • 2022 yılında Top Choice Language School Awards’ı kazanmıştır.

Okul Kabul Şartları

  • Lise ya da lisans diploması

  • IELTS ve TOEFL yeterlilik belgesi. IELTS 4.5, TOEFL 5.0 minimum rakamlardır.

  • Dil yeterliliği için ILAC dil okulundan mezuniyet belgesi de kabul edilir.

  • Okulla yapılacak online mülakat

Öğrenci Yorumları

Ilac College’da aldığım Sales and Marketing eğitimi sayesinde arkadaşlarıma kıyasla çok daha çabuk iş bulma şansı yakaladım. Bu yüzden iyi ki diyorum!

Ayşe Gök
Öğrenci Yorumları

Ilac College fiyatları sayesinde yurtdışında eğitim alma hayalimi gerçekleştirdim.

Sibel Canlı
Öğrenci Yorumları

Kanada dil kursu fiyatlarına Ilac College’da diploma ve sertifika programına katıldım. Geriye dönüp baktığımda ne kadar kaliteli eğitim aldığımı bir kez daha anlıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Özgür Kaplan

ILAC International College Sertifika ve Diploma Programları

2022 Kanada Ilac College için oldukça başarılı bir yıl olacak gibi gözüküyor. Bu sene okula ciddi düzeyde bir başvuru bulunuyor. Bunun altında pek çok neden yatsa da en önemlileri okulun kaliteli eğitimi, deneyimli eğitmen kadrosu ve öğrencilere sunduğu staj imkanları oluyor. 

Ilac International College’da sertifika ve diploma programlarına katılanlar eğitimleri sırasında veya eğitimlerinin ardından katıldıkları staj programlarında iş deneyimi de edinebiliyor. Yurtdışında çalışma planı yapanlar için bu deneyimi kazanmak önemli bir adım oluyor. 

Ilac College Toronto’da özellikle Sales and Marketing, Business Administration, Service Excellence with Business Communication programları ön plana çıkmaktadır. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım